Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki kloose xD no nic to zostaje jutro przejechać się i kupić w końcu headset :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli z modeli: EX-01s ,EX-02s ,EX-03 większość wybrała EX-02. czy mógłbym prosić o opinie o każdym z tych sprzętów. lub mini-recenzje :biggrin: w każdym razie pod uwagę biorę tylko 02s i 03 ponieważ 01 wydaje mi się troche za słąby (brak tej funkcji wyciszania tła itp.) :biggrin:

ja kupiłem 01 i bardzo sobie chwalę, nie ma źle idzie słuchać i gadać, sprzęt jest dobry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kloose a te sluchawki są dobre?http://allegro.pl/sluchawki-wireless-stereo-headset-7-1-sony-ps3-i2691183386.html

Co o nich sądzisz?

Jak potrzebujesz bezprzewodowe, to jest to dobry wybór...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle - dzięki :)

Jedno pytanie:

A tego odbiornika dodatkowo, nie trzeba podpiąć do USB - celem zasilenia go ?

Zgadza się, przeoczyłem ten "szczegół" :P. Poprawione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy te sluchawki są dobre?

http://allegro.pl/sl...2691183386.html

Do konsoli (i PC) da best :D Nie ma lepsiejszych :D

Jadę na nich od czasu jak jeszcze ciężko je było u nas dostać. ŻADNYCH problemów i świetny dźwięk, bas, wirtualne 7.1 również daje czadu.

Jest wypas. Za tą cenę najlepsza pozycja.

No i brak kolejnych kabli, można po domku chodzić jak teletubiś, ale za to słuchasz tylko to czego TY chcesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ,że jak pierwszy model ,to się bardzo ceni :/

prawie nóweczki za 50zł wyrwałem, czy ja wiem czy to aż tak dużo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amigo,kloose i Patricko dziękuję wam serdecznie za odpowiedzi.Zamawiam i czekam na zabawkę dla dużego chlopca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daav: ja nigdzie takich nie wiedzę... kupuję EX-02s po 70 zł+dostawa na allegro. JAKBY KTOŚ WIDZIAŁ TAŃSZĄ OFERTĘ NÓWKI PROSZĘ NAPIASĆ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kloose: nie znam się ,ale troche dennie ,ze na kabel ,no nie ?

Kwestia gustu ;)

Używam i przewodowych i bezprzewodowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daav: ja nigdzie takich nie wiedzę... kupuję EX-02s po 70 zł+dostawa na allegro. JAKBY KTOŚ WIDZIAŁ TAŃSZĄ OFERTĘ NÓWKI PROSZĘ NAPIASĆ :biggrin:

no widze, na allegro mój gioteck 90zł+, za tyle bym nie kupował tego, bierz 02 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie beats by dr dre ,sparowałem z ps3 ,ale nie wiem co zrobić ,żeby dźwięk z ps3 'leciał' na słuchawki ,a nie na głośniki telewizora... ktoś wie jak to zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach przy Input i Output masz ustawione te słuchawki?

Wejdziesz w nie w ustawieniach akcesoriów, sprzęt audio i gdzieś tam to powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie beats by dr dre ,sparowałem z ps3 ,ale nie wiem co zrobić ,żeby dźwięk z ps3 'leciał' na słuchawki ,a nie na głośniki telewizora... ktoś wie jak to zrobić ?

Gratuluję - kupiłeś najdroższy HS do PS3 jaki można dostać - jakość rozmów w chacie, wzrosła Ci o 1000%...

Nie chce mi się kolejny raz wklejać swojego posta, odnośnie podpinania i działania różnych typów słuchawek / HS'ów do konsoli - wysil się i poszukaj sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam coś od siebie odnośnie dwóch Wireless Headsetów Sony - jeśli ktoś szuka tylko HSa do gier na PS3 i PC to niech inwestuje w pierwszy model. Jeśli jednak ktoś ma zamiar używać HSa jak słuchawek, to na prawdę warto dopłacić do Sony Pulse. Dopiero podłączenie ich do dobrego sprzętu Jackem 3.5 pokazuje co potrafią. Dźwięk z USB wypada "tylko" bardzo dobrze :happy:

A ten nowy ficzer czyli Bass Impact to badziew jak cholera. Raz to włączyłem i więcej nie użyję. Jakby ktoś wlewał w uszy muł :biggrin: No i włączenie trybu Virtual 7.1 sprawia, że dźwięk jest strasznie, analityczny, płaski. Słychać co się dzieje dookoła, ale jednocześnie brak jakiejkolwiek głębi, basu. Szczerze mówiąc to Virtual Surround w moim TV sprawia lepsze wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję - kupiłeś najdroższy HS do PS3 jaki można dostać - jakość rozmów w chacie, wzrosła Ci o 1000%...

Nie chce mi się kolejny raz wklejać swojego posta, odnośnie podpinania i działania różnych typów słuchawek / HS'ów do konsoli - wysil się i poszukaj sobie...

Kto powiedział ,że służą mi one tylko i wyłącznie jako HS do PS3 ? Przede wszystkim służą mi do słuchania muzyki ,a jako że można wykorzystać je jako headset do ps3 ,to nie będę wydawał kasy dwa razy. A jeśli chodzi o jakość dźwięku podczas słuchania muzyki ,to wątpię ,że doświadczyłeś takiej jakości na jakichkolwiek innych słuchawkach.

Edytowane przez Rabbit313

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USB - tylko chat, poza oficjalnymi headsetami Sony.

Monstery "lecą" po BT...

Kto powiedział ,że służą mi one tylko i wyłącznie jako HS do PS3 ? Przede wszystkim służą mi do słuchania muzyki ,a jako że można wykorzystać je jako headset do ps3 ,to nie będę wydawał kasy dwa razy.

Nikt nie powiedział - ale do niczego innego niż czat, Ci się nie przydadzą w konsoli...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×