Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam stare 7.1 mogę je sprzedać za 300zł z wysyłką (stan idealny).Trzeszczy mocowanie słuchawki do pałąka (a nie głośnik w słuchawce) wiec nie ma tragedii ja sobie z tym poradziłem i nic mi nie trzeszczy.

Ja uważam ,że to dobry zakup słuchawki są wygodne nie są jakoś tragicznie źle wykonane jedyne co trochę lipne jest to wysuwany mikrofon.Chciałbym przetestować te nowe Soniaki dlatego sprzedałbym stary hs.

Tylko pytanie czy warto dokładać 250 zł ???

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu00 zastanów się nad kupnem turtle beach px21 ja je kupiłem na 210zł nowe fart na allego ale do 300 powinieneś je kupić bo warto ewentualnie p11 ale one służą tylko do ps3 a px21 do ps3 pc xboxa. Bardzo dobrze słychać dźwięki a micro jest porządne, co do kabla to jest on b.długi chyba z 3,5 m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupczyn powiedz mi jak polaczyles je do konsoli, bo moj TV nie ma wejscia na sluchawki, jedynie usb a i tak praktycznie nic nie obsluguje. w komplecie sa wszystkie kable do bezproblemowego podlaczenia czy trzeba dokupywac cos ? mogl bys wytlumaczyc mi jak krowie na rowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mogę Ci polecić turtle Px3 kupiłem za 250 nowe,można czasem trafić na aukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktos lepiej poruszy kwestie podlaczenia :) troche szukalem na yt i tam ludzie posiadaja jakis kabel ktory wpina sie z tylu do konsoli i laczy sie czincze od sluchawek z czinczami od tej przejsciowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tymi kablami jest ból. HSy Sony wpinasz w port USB i tyle. Czasami wstaję z kanapy i idę w nich do kuchni po coś na ząb nie przerywając chatu w grze :biggrin:

@Fakers

Jeśli szukasz tylko i wyłącznie headsetu do grania na na PS3 to nie warto dopłacać do Sony Pulse, chyba, że koniecznie chcesz lepszą jakość wykonania, ale i w pierwszym HSie Sony wszystko jest na swoim miejscu. Jeśli lubisz czxasem posłuchać muzyki z innego źródła niż konsola (MP4, komórka) to lepiej dopłacić do Sony Pulse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktos lepiej poruszy kwestie podlaczenia :) troche szukalem na yt i tam ludzie posiadaja jakis kabel ktory wpina sie z tylu do konsoli i laczy sie czincze od sluchawek z czinczami od tej przejsciowki

Ta kwestia jest ciągle poruszana - wszystko co niezbędne dostajesz w zestawie ze słuchawkami...

Jedynie do wyjścia AV podpinasz kabel, który masz w pudełku z konsolą...

image3._V175394115_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ixion dziękuję za info też tak myślałem ,że cudów raczej nie będzie w tych nowych Soniakach a kasiorę wolałbym wydać na jakąś grę.

Osobiście nie wyobrażam sobie hs'a na kablu...ale to do tych którzy się wahają nad zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ixion dziękuję za info też tak myślałem ,że cudów raczej nie będzie w tych nowych Soniakach a kasiorę wolałbym wydać na jakąś grę.

Osobiście nie wyobrażam sobie hs'a na kablu...ale to do tych którzy się wahają nad zakupem.

Dopłacasz za jakość i wielofunkcyjność. Dźwięk jest lepszy, ale do gier wystarczy stary HS Sony. Ja używam Pulsów także do słuchania muzyki na playerach (Sony Xperia P i Walkman A-864) i dopiero na tych sprzętach nowy headset rozwija skrzydła. W konsoli nie ma equalizera i dlatego dźwięk nie jest taki jak ja chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas zakupić w końcu jakiś lepszy headset.

Chce kupić Gioteck EX-01 tylko ostatnio zauważyłem nowszy model EX03 i siezawahałem.

Link do aukcji: http://allegro.pl/gioteck-ex03-ex-03-headset-wired-ps3-i2748841427.html

W opisie jest że to ps3 a na obrazkach że od x360. Lepiej zakupić ten nowszy czy trzymać sie EX01?

I czy w wersji EX03 na ps3 też ma kabel?

Za EX01 wychodzi 80zł razem z przesyłką. Znajdę coś lepszego za tą cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymaj się EX-01, bo za te cene nic lepszego nie znajdziesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do konsoli masz kabel kompozyt zakończony AV w pudełku znajduje się przepinka gdzie podłączasz z tylu tv i od tego tego leci zielony mini jack który łączysz ze słuchawkami a usb masz podłączone do konsoli. Popatrz sobie w google obrazy jak to wygląda wpisz po prostu turtle beach px21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Mam do was pytanie, mianowicie jakie słuchawki polecacie, które mają dźwięk 5.1, trittony ax pro 5.1 / sharkoon x-tatic 5.1 czy może jakieś turtle beach również w 5.1 ? Jeżeli macie jakieś ciekawsze propozycje to piszcie. Kwota, jaką chcę przeznaczyć na słuchawki to ok.700 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trittony ax pro 5.1 / sharkoon x-tatic 5.1

których z tych byś nie wybrał - będziesz zadowolony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trittony, ale musisz uważać, bo mają delikatną konstrukcje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czas zakupić w końcu jakiś lepszy headset.

Chce kupić Gioteck EX-01 tylko ostatnio zauważyłem nowszy model EX03 i siezawahałem.

Link do aukcji: http://allegro.pl/gioteck-ex03-ex-03-headset-wired-ps3-i2748841427.html

W opisie jest że to ps3 a na obrazkach że od x360. Lepiej zakupić ten nowszy czy trzymać sie EX01?

I czy w wersji EX03 na ps3 też ma kabel?

Za EX01 wychodzi 80zł razem z przesyłką. Znajdę coś lepszego za tą cenę?

W tej cenie mozesz dostac ex-02s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie trochę mnie to od nich odpycha ;/

Chyba jednak się skuszę na te sharkoony ze względu na konstrukcję i wygląd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przewodowy czy bezprzewodowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HS w sensie do rozmowy na chacie, czy dźwieki z gry też chcesz słyszeć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gioteck EX-02 albo coś z serii Nokia BH

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tańszych możesz kupić coś od Nokii - BH-108, jeśli chcesz coś lepszego, to celuj w Giotecka EX-01 lub EX-02...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×