Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra zbliżają się święta i przydałby mi się jakiś dobry HS polecilibyście coś tak do 200zł + jakaś dobra karta dzwiekowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta dźwiękowa ? Czyli chcesz to do PC'ta ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chodzi mi oto żeby miec dzwięk z telewizora w słuchawkach i mowić przez mikrofon załączony do słuchawek nie wiem jak to się nazywa strzelalem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz zostaw...

Kabelek z karty do USB w konsoli i sprawdź czy w ustawieniach konsoli, karta jest wykrywana - jak jest to podłącz mikrofon do odpowiedniego złącza na karcie...

Co do słuchawek, to możesz spróbować podpiąć kartę optykiem do konsoli i oczywiście ustawić odpowiednie wyjście dźwięku z konsoli, i podpiąć słuchawki do wyjścia słuchawkowego na karcie...

O to mi chodziło. Czyli powinno się udać, optykiem jest podpięta karta z racji takiej, że mam głośniki komputerowe i ogólnie dźwięk jest bardzo dobry przez kartę z możliwością wymuszenia emulacji przestrzennej z stereo.Dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@update - odpowiedź dla Hubcio-com: Przecież jak kupisz dedykowanego konsoli HS'a, to nie będziesz potrzebował karty dźwiękowej - tyle czasu na forum i nie przeglądałeś tematu :biggrin:

Szukaj Turtle Beach P11 - powinny być w okolicach 200zł...

Ewentualnie, możesz się skusić na Empikową promocję, na Gioteck'a EX-05 - za taką cene warto...

http://www.empik.com...85,multimedia-p

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem turtle ear force brawo COD za 260 zł,wcześniej miałem sony pseudo 7,1,moim zdaniem turtle są lepsze,nie kłócą sie z routerem,mikro można podsunąć pod same usta,sporo ustawień dzwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak kupisz dedykowanego konsoli HS'a, to nie będziesz potrzebował karty dźwiękowej - tyle czasu na forum i nie przeglądałeś tematu :biggrin:

Szukaj Turtle Beach P11 - powinny być w okolicach 200zł...

Ewentualnie, możesz się skusić na Empikową promocję, na Gioteck'a EX-05 - za taką cene warto...

http://www.empik.com...85,multimedia-p

Oczywiście sprawdzałem, ale oficjalny hs ma emulację 5.1 i wydaje mi się, że duży procent z ceny to 'bezprzewodowość', póki co przejściowo korzystam z audiofilskiego philipsa który nie ma mikrofonu i tylko dwa spore głośniki. Działając normalnie dźwięk w stereo to kaszanka w sensie zero przestrzeni. Natomiast włączając emulację przestrzenna w Extigy słuchawki nagle zaczynają genialnie wskazywać kierunek dźwięku. Można w 100% polegać na uszach. Stąd zacząłem się zastanawiać, czy nie mógłbym zamiast wydawać na emulację przestrzenna w oficjalnym hs i brak kabli poszukać czegoś z kilkoma głośnikami w jednej muszli ale z kablem, lub czegoś z bardzo dobrym stereo (lepszym od oficjalnego hs) i emulować przestrzeń w karcie. Tak czy siak, teraz już zupełnie nic nie wiem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wojtkiewicz389: Ale to co zacytowałeś, było przeznaczone dla kolegi wyżej, nie dla Ciebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklej sobie nazwę obu (P11 i EX-05 Wired) HS które Ci poleciłem do wyszukiwarki (albo chociaż samo słowo WIRED), a później przeczytaj ponownie, swoją powyższą wypowiedź ;) :biggrin:

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

1. Jak wyciszyć/podgłośnić głosy członków dróżyny podczas gry.

2. Czy podłączając do konsoli zwykłą słuchawkę bluetooth będę w niej słyszał tylko głosy innych osób, czy wszystkie dzwięki z gry (wolałbym słyszeć tylko głosy innych)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz oryginalny hs sony to wyciszasz i podgłaszasz za pomoca guzików na nim...i w tym hs'ie słyszysz tylko głosy a cała reszte dzwiekow normalnie z glosnikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w słuchawce bluetooth przeznaczonej dla komórek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko czy da sie wymienić/zakupić tylko adaptor do słuchawek sony bez konieczności ponownego kupywania zestawu...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, już tutaj padło...

Słuchawki i odbiornik mogą być razem sparowane - mail / telefon do serwisu producenta będzie najlepszym rozwiązaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam słuchawek 5.1 do ps3

Zastanawiam sie nad oficjalnymi sonego

tylko nie wiem za duzo o tym wirtualnym 7.1

czy to jest leprze od 5.1?

Czy mozna wtedy polegać na swoich słuchawkach

zalezy mi zeby slyszec wrogow ;]

podajcie mi tez inne sluchawki ktore polecacie

mam do wydania 500 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te oficjalne słuchawki sony 5.1 i powiem Ci że dupy nie urywa. Niby słychać jak ktoś się zbliża ale nie jest to jakieś precyzyjne. Moim zdaniem lepiej kupić coś z prawdziwym 5.1.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem słuchawkę do telefonów bluetooth i zarejestrowałem na konsoli. Niestety słuchawka nie działa. Co zrobić, aby działała. Zmieniałem ustawienia audio i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kupiłeś ? - bo wróżka ma wolne...

Konsola ją widzi w ustawieniach audio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zamówiłem te słuchawki z serii resident evil raccoon city . miejmy nadzieje że będą ok. tym bardziej za 130 zł więc nie dużo ;] ma ktoś te ustrojstwo ?

Edytowane przez awierone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bluetooth Headset V30.

Konsola widzi tego HS'a w ustawieniach akcesoriów / audio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×