Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry pomysł, ale wersja hsa z grą to widać na pudełku gry że to wersja + HS.

Z tego co pamietam to na warhawku nie bylo napisu ze byl z hsem. Jedynie na kartonowym pudelku ktore zawieralo hsa jabry i pudelko warhawka byla naklejka o headsecie. Anyway sama gra jak widac na allegro jest wystawiana za 150 bez hsa wiec jakas wartosc sobą przedstawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy orientuje się autor tematu lub inne własciciel tego headseta czy wspólpracuje z telefonami komórkowymi (dokładniej - SE. a jeszcze dokładniej z k850i )

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, czy orientuje się autor tematu lub inne własciciel tego headseta czy wspólpracuje z telefonami komórkowymi (dokładniej - SE. a jeszcze dokładniej z k850i )

pozdr

Sparowałem go SE K700i, tym bardziej nie powinien mieć problemu z K850i. Swoją drogą jakość HS jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Testowałem ten HS z telefonem SE K750i oraz z notebook'iem z wbudowanym Bluetoth i w obu przypadkach wszystko działało bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pewien problem drodzy Panowie

Z tyłu na pudełku widnieje wyraźny napis "Not for resale" co w wolnym tłumaczeniu oznacza - "Nie do odsprzedaży"...

Najprawdopodobniej gra w jakiś sposób przypisuje się do konsoli. A więc chyba będzie problem ze sprzedaniem gry. Ale zawsze mogę się mylić

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba się mylisz Mnie się wydaje, że to jest po prostu oznaczenie czysto handlowe i stałe sparowanie z konsola nie istnieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z glosnoscia tego headseta... mianowicie ustawienia na 5 microphone level jak i na 1 nie maja zadnej roznicy. Z kumplem na chacie ciezko sie gada bo mi mowi ze mam za cichy hs... Kombinowalem sporo ale nie znalazlem rozwiazania. Bo chyba glosnosc ustawiana za pomoca przycisku na samym hsie nie ma nic do rzeczy? Odpowiednia glosnosc dopiero sie pojawia gdy przyloze hsa do ust... tylko ze wtedy cala idea hsa pada na ryj :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy coś takiego warto kupić, czy lypiej dołożyć trochę do lepszego modelu? Od razu mówię, że interesuje mnie tylko Logitech, bo jestem pewny za tę firmę.

http://allegro.pl/item438353607_sluchawka_..._bluetooth.html

Ja też jestem za firmą Logitech i mam takiego http://allegro.pl/item472677900_sluchawka_...esh_okazja.html . Działa , jest fajny .

Witam, posiadam słuchawkę BT Samsunga wep180 i niestety nie potrafię jej zesparować z konsolą, czy możecie napisać co po kolei powinienem robić ?

Bo to szajsung , a samsung to gówno . Daj se spokój i wyrzuć go do śmieci .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również przyłączam się do pytania:

Czy jest już dostępny Oficjalny Headset z grą lub Oficjalny Headset bez gry? Jak nie to kiedy będzie dostępny w Europie? Kiedy w polsce? I gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo to szajsung , a samsung to gówno . Daj se spokój i wyrzuć go do śmieci .

A ty masz bardzo ladny avatar. Jakos jednoznacznie skojarzyles mi sie z typem ograniczonego fanboja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem używkę Jabra na allegro za 25 zł i słychać przez nią idealnie. Jedyny headset na jaki bym zmienił to oficjalny od Sony. Jak poszukacie to można naprawdę za grosze kupić, nie ma co wydawać 200 zł na badziew od nokii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem używkę Jabra na allegro za 25 zł i słychać przez nią idealnie. Jedyny headset na jaki bym zmienił to oficjalny od Sony. Jak poszukacie to można naprawdę za grosze kupić, nie ma co wydawać 200 zł na badziew od nokii.

Ja wydalem 200zl na "badziew" od nokii (BH-501), swietny hs stereo, poza graniem sprawdza sie dobrze na rowerze, bez kabli - bez problemu.

Czytalem rozne opinie o nich, jedni pisali, ze gubia sygnal, inni, ze szumia. Ja nie zauwazylem niczego takiego, a praktycznie mam je caly czas przy sobie. Podobniez czytalem, ze sie lamia... chyba trzeba na nich siadac, zeby zlamac. Uzywam ich od mniej wiecej roku, bateria nadal 3ma ok.4 jak na poczatku.

Bez problemu wystawie je przeciwko twojej Jabrze, przez ktora slychac idealnie. Zalezy tez, co rozumiesz przez idealnie

Pozdro!

PS.

Podziwiam Cie, ze kupiles uzywane cos, co sie potem wkladasz po kims do ucha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS.

Podziwiam Cie, ze kupiles uzywane cos, co sie potem wkladasz po kims do ucha...

- wybacz nie mogłem się powstrzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malo gramatycznie, ale sens zostal.

Nie wyobrazam sobie uzywania po kims sluchawek. To prawie jak uzywanie na spolke patyczkow do ucha... albo gumki z kumplem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, posiadam słuchawkę BT Samsunga wep180 i niestety nie potrafię jej zesparować z konsolą, czy możecie napisać co po kolei powinienem robić ?

Ja mam tega samego hs. Sprawa jest prosta. przytrzymaj przycisk ze słuchawka okolo 10 sek az dioda bedzie sie swiecic w trybie ciaglym, potem w konsoli wyszukaj urzadzen audio po blu zębie i zrobione. haesik sparowany. U mnie działa jak należy, i jeszcze nie miałem z nim problemu. miłego użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo to szajsung , a samsung to gówno . Daj se spokój i wyrzuć go do śmieci .

Ogólnie to nie linkujemy do Allegro!

A druga sprawa, mam SAMSUNG 40" i nie narzekam! Ale widzę, że Ty to chyba masz z każdej marki co najmniej jeden bo klapki na oczach są jak widzę...

Malo gramatycznie, ale sens zostal.

Nie wyobrazam sobie uzywania po kims sluchawek. To prawie jak uzywanie na spolke patyczkow do ucha... albo gumki z kumplem..

Szczególnie jak były wtykane w ucho i nie wyczyszczone te ten tego gumki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to nie linkujemy do Allegro!

A druga sprawa, mam SAMSUNG 40" i nie narzekam! Ale widzę, że Ty to chyba masz z każdej marki co najmniej jeden bo klapki na oczach są jak widzę...

Hehe, to kolega Miszcza... mysle, ze to wiele tlumaczy...

Szczególnie jak były wtykane w ucho i nie wyczyszczone te ten tego gumki

Otoz to, oblesne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest pewien problem drodzy Panowie

Z tyłu na pudełku widnieje wyraźny napis "Not for resale" co w wolnym tłumaczeniu oznacza - "Nie do odsprzedaży"...

Najprawdopodobniej gra w jakiś sposób przypisuje się do konsoli. A więc chyba będzie problem ze sprzedaniem gry. Ale zawsze mogę się mylić

Pozdrawiam

Hehe ja kupiłem Socom'a z drugiej ręki i jest wszystko OK,

więc nie chce Cię dołować ale się mylisz ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pokazuje stan baterii z poziomu XMB, obsługuje polecenia głosowe (w nadchodzących grach) i kilka innych rzeczy.

A inne nie będą obsługiwać tych poleceń głosowych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy tylko i wyłącznie od gier i woli producentów. Obecnie tylko EndWar obsługuje polecenia głosowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×