Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Panowie mam problem ponieważ: posiadam oryginalny headset SONY do PS3 ale nie mam pojęcia do jakiego momentu trzeba go ładować aby naładować..pomoze ktoś?

Jest 1 kreska baterii więc wyłączam go wkładam do bazy-ładowarki no i dioda pulsuje na czerwono co się stanie jak headset naładuje się całkowicie? jaka będzie reakcja diody lub innej kontrolki? Proszę o pomoc. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czerwone kolko ktore miga podczas ladowania zapali sie na stale to oznacza full ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kupiłem oryginalnego hs'a sony, powiem jedno fajna sprawa :tongue:

Tylko zastanawia mnie to jak wyciszę mikro to słyszę takie pulsacyjne pikanie co 3-4 sec :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zastanawia mnie to jak wyciszę mikro to słyszę takie pulsacyjne pikanie co 3-4 sec :rolleyes:

normalna rzecz, przypomni ci zebys mikrofon wlaczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalna rzecz, przypomni ci zebys mikrofon wlaczyl

Nie wiem jednej rzeczy odnośnie tego, że w uncharted mam cały czas włączone mikro.

Stąd moje pytanie czy da się ustawić używanie mikro pod jakimś konkretnym przyciskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci , zeby dzialalo to jak w cb radio? czyli przy wcisnietym przycisku mowisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci , zeby dzialalo to jak w cb radio? czyli przy wcisnietym przycisku mowisz?

Powiedzmy :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jednej rzeczy odnośnie tego, że w uncharted mam cały czas włączone mikro.

Stąd moje pytanie czy da się ustawić używanie mikro pod jakimś konkretnym przyciskiem.

To musi gra obsługiwać. Jeśli w opcjach gry nie możliwość przypisania tzw. "Push to talk" to nie zrobisz tego inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcę jakiś HS do PS3, najlepiej na USB. Max cena to 100 ale lepiej gdyby był tańszy.

Moje typy to:

- logitech h350, 55 pln, czy ktoś wie jak u niego współpraca z PS3? Mój odnośnik

- logitech vantage, 100 pln, wydaje się najlepszy ale najdroższy a u mnie słabo z $$$ Mój odnośnik

- gioteck ex-02, 55pln , na BlueTooth, dedykowany PS3 Mój odnośnik

Ma może ktoś z was podobny i wie coś o współpracy? Z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcę jakiś HS do PS3, najlepiej na USB. Max cena to 100 ale lepiej gdyby był tańszy.

Moje typy to:

- logitech h350, 55 pln, czy ktoś wie jak u niego współpraca z PS3? Mój odnośnik

- logitech vantage, 100 pln, wydaje się najlepszy ale najdroższy a u mnie słabo z $$$ Mój odnośnik

- gioteck ex-02, 55pln , na BlueTooth, dedykowany PS3 Mój odnośnik

Ma może ktoś z was podobny i wie coś o współpracy? Z góry dzięki za odpowiedzi

Polecam Ci ten model Gioteck EX-01.

Świetnie działa, żadnych problemów, wygodnie leży na uchu no i do tego wygląda świetnie.

Polecałem go wielu osobom i każda jest zadowolona.

Na allegro nie stoi drogo, koło 80zł z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci ten model Gioteck EX-01.

Świetnie działa, żadnych problemów, wygodnie leży na uchu no i do tego wygląda świetnie.

Polecałem go wielu osobom i każda jest zadowolona.

Na allegro nie stoi drogo, koło 80zł z tego co pamiętam.

Coś koło tego. Teraz jest też EX-02. Cena podobna tylko inny wygląd. Co o tym myślisz?

Domniemam, że miałeś/masz tego ex-01. Jak z mikrofonem? Koledzy coś wspominali jak Cię słychać na nim? Ostatnie pytanie (sorki ale nie mam doświadczenia z HS więc pytam o banał). Na słuchawce słychać tylko innych użytkowników czy cały dźwięk z gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś koło tego. Teraz jest też EX-02. Cena podobna tylko inny wygląd. Co o tym myślisz?

Domniemam, że miałeś/masz tego ex-01. Jak z mikrofonem? Koledzy coś wspominali jak Cię słychać na nim? Ostatnie pytanie (sorki ale nie mam doświadczenia z HS więc pytam o banał). Na słuchawce słychać tylko innych użytkowników czy cały dźwięk z gry?

Tylko innych ludzi słyszysz co mają słuchawki. Dźwięk z gry idzie Ci przez TV.

Co do EX-01 i EX-02 to nie ma różnicy prawie żadnej, poza wyglądem, a tutaj wg mnie EX-01 wygląda dużo lepiej.

Co do słyszalności to zawsze wszyscy mnie słyszą bardzo dobrze, a ja innych tak samo.

Bierz EX-01, dużo lepszy wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko innych ludzi słyszysz co mają słuchawki. Dźwięk z gry idzie Ci przez TV.

Co do EX-01 i EX-02 to nie ma różnicy prawie żadnej, poza wyglądem, a tutaj wg mnie EX-01 wygląda dużo lepiej.

Co do słyszalności to zawsze wszyscy mnie słyszą bardzo dobrze, a ja innych tak samo.

Bierz EX-01, dużo lepszy wg mnie.

Prawdopodobnie tak też zrobię, te logitechy to prawie 2x większy wydatek. Dzięki wielkie.

Jak już jestem w tym temacie to się jeszcze zapytam:

1. Jak z podłączeniem tego Giotecka do innych urządzeń typu PC (skype) czy komórka?

2. Jak jest w przypadku takich obuusznych słuchawek jak Logitech. Czy tam też w słuchawkach idzie tylko dźwięk innych graczy?

3. Czy na HS jest możliwość słyszenia samego siebie?

Edytowane przez eLKey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak też zrobię, te logitechy to prawie 2x większy wydatek. Dzięki wielkie.

Jak już jestem w tym temacie to się jeszcze zapytam:

1. Jak z podłączeniem tego Giotecka do innych urządzeń typu PC (skype) czy komórka?

2. Jak jest w przypadku takich obuusznych słuchawek jak Logitech. Czy tam też w słuchawkach idzie tylko dźwięk innych graczy?

3. Czy na HS jest możliwość słyszenia samego siebie?

1. Ten Gioteck co ja mam działa tylko z PS3, na PC widzi go BT, ale nie ma sterowników do niego póki co.

Z innymi różnie bywa. Jeden Ci będzie działał, a inny nie. Logitechy raczej będą działać z innymi urządzeniami, ale głowy nie daję.

2. Możesz to sobie w opcjach ustawić czy chcesz tylko dźwięk ludzi w słuchawkach czy wszystko ma tam iść.

3. Jak chcesz słyszeć samego siebie :) To tak jakbyś gadał przez telefon i też chciał samego siebie słyszeć.

Nie ma czegoś takiego. Jedynie jak z kim będziesz grał i słyszał sam siebie u niego w TV, bo niektórzy tak grają, że słychać dosłownie wszystko + to co się w domu dzieje nawet u niego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do punktu 3 to jest różnie bo jak ktoś ma kamerkę to słychać tak jakby echo :smile:

W ustawieniach też możesz siebie samego słyszeć jak sobie hs ustawiasz :biggrin:

Edytowane przez Kryman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .

Dziś zakupiłem słuchawki wraz z mikrofonem Creativy HS-800 i mam problem...po podłączeniu ich do głośników mam tylko sam dźwięk lecz mikrofon nie działa , słyszałem o jakiś adapterach na usb ale nigdzie ich nie mogę znaleźć...:/

Mogę liczyć na czyjąś pomoc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuję słuchawek z mikrofonem gdzie w głośniczkach słuchawek słyszalny byłby dźwięk gry i równocześnie możnaby prowadzić rozmowę z innymi uczestnikami gry. Słuchawki podłączene do PS3 przy pomocy portu USB. Czy istnieje coś takiego w przystępnej cenie tzn. do ok. 150 zł? Można kupić słuchawki dedykowane do PS3 i uwzględnione na oficialnej stronie z akcesoriami do PS3 ale to już wydatek ponad 250 zł.

Dziękuję za odpowiedź.

Pozdr.

Voytheck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większość hs'ów pasuje zarówno do komórek i ps3 ( bo wykorzystują BT ). jak nie specjalnie zależy ci n ori to kup jakąś tanią jabrę albo iquę , zmieścisz się w 50 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś Wam o tym sprzęcie: http://www.purepc.pl/audio_video/sony_wireless_stereo_headset_71_dedykowane_ps3 , kiedy ma się to pokazać i czy warto na to czekać, może lepiej w coś innego zainwestować. Aktualnie słucham sobie przez Fiio E9 plus Audio-techniaka A900, dźwięk wypaśny, ale za pasem zima i zacznie się Battlefield po sieci, więc trzeba się jakoś porozumiewać.

Miałem P21, ale jakość dźwięku nie za specjalna i pełno kabli, w co warto zainwestować i do jakiej kasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś Wam o tym sprzęcie: http://www.purepc.pl/audio_video/sony_wireless_stereo_headset_71_dedykowane_ps3 , kiedy ma się to pokazać i czy warto na to czekać, może lepiej w coś innego zainwestować. Aktualnie słucham sobie przez Fiio E9 plus Audio-techniaka A900, dźwięk wypaśny, ale za pasem zima i zacznie się Battlefield po sieci, więc trzeba się jakoś porozumiewać.

Miałem P21, ale jakość dźwięku nie za specjalna i pełno kabli, w co warto zainwestować i do jakiej kasy?

Dla mnie ten sprzęt warto zakupić jak ktoś gra często na słuchawkach, albo nie może sobie odpalić tak jak należy kina domowego.

Bo nie ma co ukrywać, żadne słuchawki kinu domowemu nie dorównają, tak jak kino domowe nie dorówna prawdziwemu kinu, itd.

Kupowanie tego tylko i wyłącznie do samego gadania to totalna bzdura.

Cena u nas pewnie będzie koło 400 - 500zł, czyli bardzo dużo jak za słuchawki wg mnie.

Tak jak mówię, zakup ma sens tylko wtedy, gdy nie masz i wiesz, ze nie będziesz miał kina domowego i nie dysponujesz konkretnym nagłośnieniem.

Wtedy taki zakup się opłaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że dysponuje kinem domowym i na samym początku posiadania ps3 jakieś 3 lata temu głownie z niego korzystałem. Zabawa była przednia, jak się siedziało samemu w domu.

Teraz jednak na taki luksus sobie nie mogę pozwolić, gram głównie po nocach jak już wszyscy śpią, słuchawki w tym celu sprawdzają się najlepiej.

Może kiedyś się to zmieni, jak będę miał pokój wyłącznie na zabawki.

A co do ceny jaką podałeś to absolutnie się to nie opłaca, skoro na amazonie jest przedsprzedaż za 180zł. Nie sądzę by nadrabiały tak jakością iż warto za nie wywalić 500zł w pl, jest to wręcz nie możliwe, bezprzewodowe i jeszcze z mikrofonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdę powiedziawszy nie wiem co robić, bezprzewodowe Sony dostępne tylko w US. Raczej odpada. Logitechy F540 koszmarnie drogie, też odpada.

Zastanawiam się nad trittonami ax 180 (zwykłe stereo) i x-tatic SR (5.1, te przynajmniej nie mają kabla zasilania, chociaż jeden mniej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdę powiedziawszy nie wiem co robić, bezprzewodowe Sony dostępne tylko w US. Raczej odpada. Logitechy F540 koszmarnie drogie, też odpada.

Zastanawiam się nad trittonami ax 180 (zwykłe stereo) i x-tatic SR (5.1, te przynajmniej nie mają kabla zasilania, chociaż jeden mniej).

Ze swojej strony mogę polecić Sharkoon`y X-tatic 5.1 - jestem z nich bardzo zadowolony, dźwięk jest bardzo dobry, plus masz w tym zestaw słuchawkowy :thumbsup: Warto wydać na nie każdą złotówkę.

Oczywiście można powiedzieć, że nie dorównują kinu domowemu za parę tysięcy, ale w porównaniu do takiego za parę stówek to na pewno, ba nawet mocno przewyższają. Moje staty w BF:BC2 skoczyły i to mocno odkąd używam tych słuchawek - dokładnie wiem gdzie jest przeciwnik :whistling: A w innych grach słyszę odgłosy, które na normalnych głośnikach bardzo ciężko zarejestrować.

Kabelków odrobinę jest, ale jak ładnie się ułoży koło konsoli to nie widać ich, zaś same słuchawki podłączone są do centralki średniej grubości kablem, który nie ma zbytniej tendencji do zwijania.

Jakby jakieś pytania co do tych słuchawek to strzelać - postaram się odpowiedzieć :tongue:

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×