Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Ja prawdę powiedziawszy nie wiem co robić, bezprzewodowe Sony dostępne tylko w US. Raczej odpada. Logitechy F540 koszmarnie drogie, też odpada.

Zastanawiam się nad trittonami ax 180 (zwykłe stereo) i x-tatic SR (5.1, te przynajmniej nie mają kabla zasilania, chociaż jeden mniej).

Nieprawda właśnie.

Trochę przepłacisz kupując w Ultimie ale zawsze możesz je mieć :) - sprawdź

Edytowane przez monkey
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda właśnie.

Trochę przepłacisz kupując w Ultimie ale zawsze możesz je mieć :) - sprawdź

Plus dla Ciebie, za to info. Widać Ultima znalazła własny kanał dostępu, bo Sony PL pojęcia nie ma kiedy te słuchafony trafią do nas, przynajmniej tak mi odpisali.

No to kontakt z Ultimą i pre-order:)

NINJAEDIT:

Dzwoniłem do Ultimy, sprzęt będą mieć za 1,5 tygodnia. Z europejską gwarancją więc nie ma obaw. Za 2 tygodnie napiszę jak się sprawuje.

Edytowane przez azrael88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z europejską gwarancją?

to znaczy, że szykuje się premiera tego sprzętu w europie (dla samej ultimy.pl nikt nie dał by eu gwarancji), szkoda tylko, że sony oficjalnie tego jeszcze nigdzie nie ogłosił;/

osobiście,też mam chęć na te słuchawki ale najpierw chciałbym je sprawdzić w jakimś sklepie, czy aby nie jest to shit za pół tysiąca prawie i czy nie lepiej dołożyć do sony DS6500....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej najlepsze co jest na polskim rynku to Szarkuny ikstatik didzital - i na razie nie ma nic co by pobiło te słuchawki pod wzgedem jakość poręczność i zastosowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej najlepsze co jest na polskim rynku to Szarkuny ikstatik didzital - i na razie nie ma nic co by pobiło te słuchawki pod wzgedem jakość poręczność i zastosowania :)

Do filmów i muzyki mam kino domowe. Do grania nocą potrzebuję słuchawek, wolę bezprzewodowe bo mam już dość kabli w domu, kolejnych sznurków mi nie potrzeba :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, ponieważ nie za bardzo znam się na HS, a chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o Gioteck EX-01i Gioteck EX-02 i czy warto kupić, jeżeli tak, to, który z nich. Chodzi mi o subiektywne opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukiwany bardzo dobry headset do ps3.

Chciałbym aby dźwięk był dobrej jakości nie tylko w gierkach ale i podczas oglądania filmów czy też słuchania muzyki.

Headset musi też współpracować z pc.

Cena w sumie do 500zł? Może 700zł? Będzie warto to dopłacę.

Jakieś pomysły? Może jest ktoś w posiadaniu jakiegoś ciekawego headsetu i podzieli się swoją opinią.

Zastanawiam się również nad oficjalnym headsetem sony.

Cena około 400zł. sprzęcik niby całkiem fajny przynajmniej tyle wyczytałem z pierwszych recenzji, wolałbym jednak usłyszeć opinie jakiegoś zwykłego usera.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukiwany bardzo dobry headset do ps3.

Chciałbym aby dźwięk był dobrej jakości nie tylko w gierkach ale i podczas oglądania filmów czy też słuchania muzyki.

Headset musi też współpracować z pc.

Cena w sumie do 500zł? Może 700zł? Będzie warto to dopłacę.

Jakieś pomysły? Może jest ktoś w posiadaniu jakiegoś ciekawego headsetu i podzieli się swoją opinią.

Zastanawiam się również nad oficjalnym headsetem sony.

Cena około 400zł. sprzęcik niby całkiem fajny przynajmniej tyle wyczytałem z pierwszych recenzji, wolałbym jednak usłyszeć opinie jakiegoś zwykłego usera.

Z góry dzięki za pomoc.

Posiadam słuchawki sony KLIK (mdr-ds6500) i jestem nimi zachwycony. Niestety odstraszają ceną (około 900 zł), potrafią jednak oddać dźwięk przestrzenny dzięki połączeniu przez toslink. Powiesiłem na nich mój stary headset plantronics (który jest bardzo niewygodny) za hak na ucho i działa wyśmienicie ;-) nic się nawzajem nie zakłóca. Wystarczy ustawić w opcjach ps3 by dźwięk rozmowy szedł do słuchawek i tyle ;-) Polecam odsłuch w sklepie sony - lepiej tego nie kupować bez pomacania. Co do słuchawek - same w sobie nie mają mikrofonu więc pozostaje takie kombinowanie jakie ja tu opisałem. P.S: słuchawki są bardzo wygodne i można w nich długo grać bez zmęczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdę w miarę przyzwoity HeadSet do Ps 3 w takich sklepach jak Media Expert,Rtv Euro Agd bądź w Conect? Sklepy komputerowe? Potrzebuję do Battlefield 3.Cena to tak do 60 zł max 70.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdę w miarę przyzwoity HeadSet do Ps 3 w takich sklepach jak Media Expert,Rtv Euro Agd bądź w Conect? Sklepy komputerowe? Potrzebuję do Battlefield 3.Cena to tak do 60 zł max 70.

Polecam gioteck ex o1.wygodny,dobra jakość dzwięku,nie boli w ucho w czasie użytkowania,nie trzeba tak często resetować jak hs dedykowany.Pewnie kupisz za 60-80 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem Stereofoniczny Headset Sony 7.1, pograłem troszkę w BF3, Crysis. Jakość na początku mnie zaskoczyła na plus, jednak nie słyszę tutaj tego 7.1. Póki co testuję może z czasem zmienię zdanie , tak na szybko myślałem że będzie większe wow, dźwięk zyskuje przestrzeni, ale żeby od razu 7.1, 5.1 to raczej nie. Mimo wszystko jest czysto i ładnie i działa przez rozdzielacz USB. Po 2 godzinach się rozładował, teraz się ładuje, pewnie dopiero jutro zagram.

Edytowane przez worms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam kamerkę którą dostałem wraz z PS Move i chciałbym używac jej do rozmów podczas gier np. Battlefielda 3. W opcjach ustawiłem żeby kamerka była odbierana jako HS. A teraz główna część pytania, czy muszę coś wciskać żeby było mnie słychać czy automatycznie gdy podłączam się do servera w Battlefield3 slychać mnie ? czy jeśli mnie słychać wyświetla się jakaś ikonka czy coś ? dzięki za odp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dzis trochę pochodziłem na mieście za Headsetem i chyba zdecyduję się na NOKIA BH-108.Co możecie powiedzieć o tym produkcie? Oczywiście zalezy mi na dobrej komunikacji podczas gry.Czy słychac kogoś dobrze i czy nas dobrze słychac? Cena w Media Expert to 70 zł

I jeszcze ten model,który jest tanszy i zbiera lepsze opinie.

Nokia BH-105 Który z nich wybrać? Czy NOKIA BH-105 będzie działać z Playstation 3? jak tak to biorę :)

Edytowane przez RossoNero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A teraz główna część pytania, czy muszę coś wciskać żeby było mnie słychać czy automatycznie gdy podłączam się do servera w Battlefield3 slychać mnie ? czy jeśli mnie słychać wyświetla się jakaś ikonka czy coś ? dzięki za odp..

Przyłączam się do pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem Stereofoniczny Headset Sony 7.1, pograłem troszkę w BF3, Crysis. Jakość na początku mnie zaskoczyła na plus, jednak nie słyszę tutaj tego 7.1. Póki co testuję może z czasem zmienię zdanie , tak na szybko myślałem że będzie większe wow, dźwięk zyskuje przestrzeni, ale żeby od razu 7.1, 5.1 to raczej nie. Mimo wszystko jest czysto i ładnie i działa przez rozdzielacz USB. Po 2 godzinach się rozładował, teraz się ładuje, pewnie dopiero jutro zagram.

Właśnie się zastanawiam nad tym headset'em. Wszedłem na forum zapytać czy działa na rozdzielaczu USB ale odpowiedź była w Twoim poście :). Ja niestety mam tylko jeden sprawny port w konsoli dlatego to dla mnie ważne żebym jednocześnie mógł używać headset'a i kamerki do Sharp Shootera. Dobrze wiedzieć, że nie powinno być problemów. A polecasz może jakiś dobry hub USB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest ten HeadSet? Powie ktos?

jest to urządzenie dzięki któremu możesz rozmawiać z innymi graczami podczas grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu jakiegoś HS do PS3 ale nie mam pojęcia czym się kierować w wyborze. Do wydania mam max 100 zł i zależy mi żeby było podłączane przez bluetooth. Czy mógłby mi ktoś coś rozsądnego polecić? I jeszcze jedno pytanie - czy jest taki HS, przez który można słyszeć normalne odgłosy z gry a nie tylko rozmowy, i ew. ile takie cuś kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A polecasz może jakiś dobry hub USB?

Żeby działał Ci poprawnie potrzebujesz aktywnego USB np: Unitek Y-204P. Posiadam taki od dziś i wszystko działa bez problemu. Jeżeli będziesz miał rozdzielacz bez zasilacza to prawdopodobnie będziesz miał takie problemy jak ja wcześniej. Słuchawki działają bez problemu, ale inne urządzenia które masz podłączone przestają poprawnie działać, jednak tylko przy grze w sieci, przy rozgrywkach w singlu nie zauważyłem tego problemu.

Co do słuchawek są rewelacyjne za tą cenę, z chęcią bym je porównał z PX5, może ktoś z Warszawy jest w posiadaniu i chciałby mógłby sie spotkać w celach testowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam kamerkę którą dostałem wraz z PS Move i chciałbym używac jej do rozmów podczas gier np. Battlefielda 3. W opcjach ustawiłem żeby kamerka była odbierana jako HS. A teraz główna część pytania, czy muszę coś wciskać żeby było mnie słychać czy automatycznie gdy podłączam się do servera w Battlefield3 slychać mnie ? czy jeśli mnie słychać wyświetla się jakaś ikonka czy coś ? dzięki za odp..

Na Battlefield3 nie testowałam. Ale na np. Uncharted 2 , CoD black Ops , BBC2 działa bez zarzutu słychać zaraz po podłączeniu kamerki jesli w ustawieniach jest to włączone. Minusem jest to że gra trochę wszytko zagłusza.. ale i na to jest rozwiązanie trzeba w opcjach gry csiyć efekty dzwiękowe i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie działała, każda słuchawką BT może być podłączona ...

Brakuje trochę przycisku MUTE do mikrofonu, wygodna rzecz w oryginalnym HS'cie której brakuje większości słuchawek :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×