Skocz do zawartości
Emir

Modern Warfare 2 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chce online niech doda : Sharimi, mam HS.

Edytowane przez Sharimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto potrzebuje gwiazdek w Special Ops niech zostawi wiadomość - PSN: sensei_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na wspólne granie? Mam teraz trochę wolnego, więc będę prawie cały dzień na PS3 :) posiadam headset. Jak coś to pisać tu, na PW lub na PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam partnera do operacji specjalnych,brakuje mi 17 gwiazdek.moj psn:vitol1100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też chętnie mogę pograć Speca, tam 1.5 rozdziału brakuje :P psn dan1eel91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kompie dużo. ale jeśli o ps3 to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam chętnego do coop Spec Ops

zasadniczo za duzo w te tryby nie gralem bo wolałbym z kimś pograc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezus Maria.

Po ponad roku postanowiłem wrócić do MW2, żeby w końcu odblokować sobie I prestiż i dostać tokena do MW3. Już zapomniałem jaka to tragedia :biggrin: Mecze, gdzie niemal wszyscy gracze mają wyniki pokroju 3:50, a jedna osoba 50:1 to norma. Ciężko też trafić na lobby, gdzie byłoby coś poza snajperkami i noob tube.

MW3 to jednak "ideał" przy tym, powaga. Jakoś wymęczę te kolejne 20 leveli i jeszcze bardziej docenię trójkę ( że już o BO nie wspomnę).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ponad rok temu rozstałem się z moją konsolą, jak i z grą MW2 przy której spędziłem łącznie 8 dni online. Teraz znów zakupiłem konsolę aby spróbować swoich sił. Jako że mieszkam w małym mieście nigdzie nie mogłem znaleźć MW2, dlatego też zakupiłem Battlefield 3. Dużo się mówiło o tej grze że bedzie hitem i w ogóle. Może i jest nie będę tego komentował. Ale powiem Wam szczerze że po 2 tygodniach grania online zniechęciłem się do tej gry. Jakoś to nie jest to. Strasznie wielkie mapy i dużo latania, do tego mapy te jakieś takie ponure. W końcu granie ograniczyło się tylko do jednej mapy, bodajże Kanały Nanszahr, która w trybie Multi była dość ograniczona i przypominała standardowe mapy z CoD'a. Pomyślałem sobie - skoro mam grać tylko na jednej mapie to po co mi ta gra? Długo się nie zastanawiając wystawiłem Battlefielda na znanej aukcji internetowej, a za pieniążki ze sprzedaży zakupiłem Modern Warfare 2. Pierwsze wrażenie - o cholera jak w to się dobrze gra!!! Gracze którzy grają w to na codzień może nie odczuwają tak tego ale po takiej przerwie i po przesiadce z Battlefield'a 3 uwieżcie mi że ta gra robi piorunujące wrażenie. Gra mi się o niebo lepiej niż u konkurencji EA DICE...

No to skoro mam już swoją grę w którą gra mi się tak dobrze postanowiłem zakupić sobie dodatek DLC. Padło na Resurgence Pack. Ku mojemu zdziwieniu po zainstalowaniu dodatku gra przestała odnajdywać mi serwery. Nie mogłem dołączyć do żadnego z trybów hardcore, jedyne co mi poszło to TDM, ale w wersji nie hardcore. Po odinstalowaniu dodatku nie mam problemu z dołączeniem do dowolnej gry. I teraz pytanie do Was - czy po instalacji dodatku gra wyszykuje jedynie ludzi którzy mają wersję podstawową + ten jeden konkretny dodatek, a pomija już ludzi którzy grają bez dodatku lub mają obydwa? Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem? Wnioskuję iż mało ludzi musi już w to grać stad ten problem. Dzięki za odpowiedzi pozdrawiam

Dla graczy którzy szukają partnera do trybu kooperacji. Chętnie spróbuję bo nigdy w to jeszcze nie grałem. Jestem dostępny mniej wiecej od godziny 19 do 1 w nocy. Mój PSN to scarman_pl

Edytowane przez ckr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×