Skocz do zawartości
Emir

Modern Warfare 2 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem chętny na grę. Pasuje mi każdy dzień i każda godzina :P PSN: seemon13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiedziawszy, to mi bardziej podoba się mw2 niż bo. także... tak, kupuj mw2! thumbsup.gif

A, i jestem chętny na operacje specjalne! PSN ID: MiszoZawodowiec

Edytowane przez Miszo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiedziawszy, to mi bardziej podoba się mw2 niż bo. także... tak, kupuj mw2! thumbsup.gif

A, i jestem chętny na operacje specjalne! PSN ID: MiszoZawodowiec

Jezeli chcesz zagrac w spec operacje to pisz, pawel5-85, mam juz platynke w mw2 ale zagrac zawsze mozna :yes:

pawel5-85.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=3nLC4And7F4

SUBSCRIBE ---> http://www.youtube.com/user/DatSiKTB and http://www.youtube.com/user/ronnie7pl

Ja to DatSiK__ChaotiZz... Tak jakby co. ;p Zasubskrybujcie, oceńcie, skomentujcie. Będę wdzięczny.

BTW. To nie moje kanały, tylko moich znajomych, ale jak najbardziej warte obejrzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z multi w MW2. Ktos whakowal sie na moj profil i wszystko mi pozmienial nie moge nawet teraz ustawic sobie klasy jaka chce grac wszystkie emblematy i inne zostaly czesciowo wykasowane. Wszystko stalo sie podczas gry w sekunde. Moze wiecie czy mozna jakos to przywrocic do stanu w jakim bylo. Dzieki z gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic niestety z tym nie zrobisz. Jak na razie na serverach w mp panuje chaos i nie jesteś jedyną osobą której tak sie stało. Odpuść sobie multi do puki coś z tym nie zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos whakowal sie na moj profil i wszystko mi pozmienial

Dobre :biggrin:

Nie łam się, mi też ktoś hakuje konto, ale to przeważnie przez max. godzinę, później wszystko wraca do normy. Niemniej jednak zdarza się to nagminnie :verymad:

Ehhh, niedobry haker...

Edytowane przez Kami
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dołączam się do pytania. W wolnej chwili zrobię sobie nowe konto i posprawdzam MW1 i MW2. Swojego głównego na razie nie będę ryzykował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś grałem i przez 4 mecze było ok ale poźniej zaczęło mnie wrzucać na shackowane więc trzeba grać dalej w BC2 albo czekać na KZ3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, dzisiaj kupiłem modern warfare 2 i czekam aż mi przyślą. Waszymi postami jestem zaniepokojony, tzn. ze na każdym serwie latają cziterzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam, dzisiaj kupiłem modern warfare 2 i czekam aż mi przyślą. Waszymi postami jestem zaniepokojony, tzn. ze na każdym serwie latają cziterzy?

już jest lepiej według mnie... ale kiedyś to była masakra i nie szło grać. Jeżeli ktoś chce ze mną pograć pisać na PW, posiadam swój klan i forum. Zapraszam!

Edytowane przez Karol922

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już jest lepiej według mnie... ale kiedyś to była masakra i nie szło grać. Jeżeli ktoś chce ze mną pograć pisać na PW, posiadam swój klan i forum. Zapraszam!

Jeżeli mozesz podaj nazwe klanu i linka do strokni :) Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś chętny na SpecOps'a ? Muszę zrobić platynę a nigdy nie mam czasu. Mój nick to "MCyktor" wysyłać wiadomość na PSN jak ktoś jest chętny. (Nie mam headset'a) będzie trudniej ale myślę, że jestem w miarę ogarnięty.

Edytowane przez MCyktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz jest lepiej, zagrałem z 10 map i ani jednego czita (przynajmniej takiego co by walił heady, zapieprzał jak dziki, czy skakał jak Małysz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo sluchajcie no ja gram juz od dluzszego czasu czyli od poczatku jak mam ps3;p bedzie 2 miechy i cziterow spotkalem doslownie na palcach jednej reki

Nie jest najgorzej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli można grać już w multi i jest mniej hackerów? Bo kupuje MW2 w sobotę 26.02. Jak ktoś będzie chciał pograć razem to niech do mnie w sobotę pisze. Ale głupia sprawa bo w Modern Warfare 1 mam już zhackowane i pewnie nic sie nie da z tym zrobić co?

Edytowane przez FlyingTigerPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny na coop'a? Od razu headset bym sprawdził bo nie wiem czy mnie słychać czy nie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram z Polakami ;)

Moje PSN_ID: LockEEEr

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×