Skocz do zawartości
Emir

Modern Warfare 2 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

Można grać... gram dzisiaj cały dzień i nie spotkałem ani jednego hakera... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu no to nie wiem... ;/ może zależy w jaki mecz grasz.... Ja gram na deatchmatch i hardcore i jest okej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Online gram od niedawna i nie miałem styczności z grą przed "atakami", ale gram w sumie od ok. 3 dni po 2-3h i chyba miałem dwie takie akcje, jakiś koleś bawił się w boga, latał samolotem całą runde , oraz spowalniał i przyśpieszał czas, potem było to samo ale bez manipulacji czasem a tak to nic "nadprzyrodzonego" nie zauważyłem. Myśle że sporadycznie się coś trafi, grunt to żeby w profilach nie grzebali i bedzie git.

Edytowane przez MOLO47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Online gram od niedawna i nie miałem styczności z grą przed "atakami", ale gram w sumie od ok. 3 dni po 2-3h i chyba miałem dwie takie akcje, jakiś koleś bawił się w boga, latał samolotem całą runde , oraz spowalniał i przyśpieszał czas, potem było to samo ale bez manipulacji czasem a tak to nic "nadprzyrodzonego" nie zauważyłem. Myśle że sporadycznie się coś trafi, grunt to żeby w profilach nie grzebali i bedzie git.

a może mi ktos wytłumaczyć o co chodzi ....słuchajcie gram sobie dzisiaj i nagle w jakiś dziwny sposób widzę że mam doświadczenie 70 czyli level Komandora ...a 10 minut wcześniej miałem level 25. O co kaman ???? :unsure:

Edytowane przez bonzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak powszechnie wiadomo multi w MW2 zostalo zhakowane wiec domysl sie co moglo sie stac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak powszechnie wiadomo multi w MW2 zostalo zhakowane wiec domysl sie co moglo sie stac...

Dopiero prześledziłem forum. Faktycznie dopiero teraz do mnie dotarło na jaką skalę to zjawisko się rozrosło...

A czy Infinity Wards coś z tym zamierza zrobić ? Będzie jakiś sposób na przywrócenie swoich oryginalnych statystyk ? :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z przywróceniem oryginalnych statystyk z tego co wiem to nic nie zrobisz... jedynie nowe konto i zacząć grać od nowa. Ale dziwne, bo ja gram i jakiś problemów większych nie mam. Dzisiaj tylko jeden serwer był zhakowany. Ale ja od razu jak widzę coś podejrzanego to wychodzę a nie zostaję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest ktoś zainteresowany wspólnym graniem to proszę pisać.

PSN ID: DoggyBusterPL

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi shackowali wszystkie wyzwania i 70 poziom, potem na prośbę kolega dał mi 9 prestiż, ale chciałbym wrócić do wcześniejszego 58 poziomu i normalnie skończyć do 70.

Nic nie możesz z tym zrobić, chyba że zrobisz nowe konto, albo wbijesz na Challenge Lobby i dasz De-Rank'a, czyli zresetujesz poziom i wyzwania (niestety można w takim lobby wszystkie statystki modyfikować).

Szkoda że istnieją takie lobby, a twórcy za nie jakoś nie banują.

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam to wierzyc mi sie nie chce :)

Dogralem do 70 lvl, gram na nim juz jakis czas (ciagle zastanawiam sie nad prestizem :P) i raz zdarzylo mi sie wpasc na jakis zhakowany serwer gdzie za zabicie dostawalem 100k punktow i po planszy latal jakis koles z granatnikiem bez limitu nabojow.

Poza tym - trafia sie na jakichs gosci czasami co moga podejrzanie za szybko biegac albo po 3 strzalach ze snajperki z kompletem mocy w dodatkach dalej sie trzymaja na nogach - ale z drugiej strony, jezeli koles nie lata nad plansza, to ciezko stwierdzic czy czituje czy nie - znam harpaaganow co nie czituja a lataja jak popaprancy i naprawde trudno ich ubic. Sa po prostu w tym bardzo dobrzy. Siedzialem kiedys z takim w jednym pokoju i patrzylem jak gral - nie nadazalem oczami za tym jak sie ruszal po planszy.

Ja nie jestem jakis swietny - mam tyle samo ofiar co zgonow - czasami jakies harpagany mnie do szalu doprowadzaja jak mnie zmloca kilkanascie razy a ja ich kilka.

W kazdym razie jezeli faktycznie czituja to chwala mi za to ze potrafie tez im sie czasami do skory dobrac :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli mnie zhackowali i mam 70lvl to mogą mnie zbanować jak będę grał? Bo nie chcę oberwać za to, że ktoś mnie zhackował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy, mój PSN: kristopherius, brak HS`a ale w MW2 chętnie cykam wieczorami stąd prośba o dodanie mnie do znajomych (gram w multi ale chętnie też zrobię Spec Ops).

kristopherius.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie, zrobiłem se prestiż więc nie muszę już robic nowego konta. Ktoś chętny do wspólnej gry? Jak chcecie to do mnie piszcie. PSN: FlyingTigerPL. Tylko trzeba chcieć grać, dobrze się bawić i najlepiej mieć headseta, to się dogadamy podczas gry.

Edytowane przez FlyingTigerPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 ID SzymsonPL zagram w kooperacji w misje specjalne :D mam ponad 50% ale lubię grać mam mikro itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nick maciekz23 :) . Gram w operacje specjalne , multi , czy co tam chcecie ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie pogram w mw 2. Moje PSN id - umorusany. Headset kupiony kilka dni temu, więc na dniach powinien być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Czy w MW2 na PSN nadal jest tyle cziterów i hacków ?

Wzięła mnie osatatnio ochota na MW2 i chciałem pograć ale nie wiem czy warto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Czy w MW2 na PSN nadal jest tyle cziterów i hacków ?

Wzięła mnie osatatnio ochota na MW2 i chciałem pograć ale nie wiem czy warto ?

Witam

Teraz już nie ma cheaterów, a jedynie są ci co mają shackowane statystyki.

Od długiego czasu na żadnego hackera nie natrafiłem.

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez z checia pogram w SPEC-OPS brakuje mi kilku do platynki jak ktos chetny to zapraszam PSNid Pedzel. headset mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam na mojego pieca, zarówno oryginał jak i AlterIWneta z dedykowanymi serwerami. Gra już nie jest taka sama jak Call of Duty 4 (Modern Warfare I).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSNiD: kudzu1988

HS: jest od zawsze

Zapraszać :D

Edytowane przez Kudzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem MW2 i z chęcią zagram z Polakami.

PSNiD: artikam

HS:jest

Zapraszać z dopiskiem MW2.thumbsup.gif

Edytowane przez Artikam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×