Skocz do zawartości
MackuCHWDP

Na Czym Gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, od jakiegos czasu zastanawiam sie ilu z nas meczy sie na padzie, gdyz jestesmy wychowankami pctow. Ilu z padem radzi sobie niesamowicie w grach FPS (sa tacy?) oraz jaki procent graczy smiga na czyms w alternatywnym czyli Frag FX czy tez myszka i klawa via XFPS czy cos takiego.

osoby posiadajace alternatywne urzadzenia prosilbym o napisanie kilku slowek na ich temat.

pozdrawiam i dziekuje :)

lista, prosze o dopisywanie sie

1. Macku - poki co pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, po 3 miesiącach grania NIE hardcorowego padem gra mi się podobnie jak myszką, tak samo wale heady, strzelam w biegu itd. Jak sie wyczuje w pełni ruchy analoga to naprawdę przyjemnie się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę grać na padzie w FPS'y niż na myszce (chociaż bardzo dobrze mi na niej idzie. Grałem np. w Counter-Strike Source przez ładny okres czasu, miałem klan, własny serwer).

Edytowane przez Rafix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na padzie, kiedys gralem tylko na myszce ale idzie sie przyzwyczaic do joysticka nawet po 5 godzinach gry, jak to mowia trening czyni mistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po dzis dzien mam dostep do dedykow z FR, DE czy UK na ktorych jest kilkanascie serverow z osobna a w klanie juz nie jestem. Ale nie o to chodzi, przeskoczylem na konsolke jakis czas temu gdyz nie spedzam juz przy pececie tyle czasu cos wczesniej, kobieta i corka sprowadzily sie z Polski. juz nie jest tak jak kiedys :))) life

jest ktos kto ma fragfxa oraz xfpsa, chcialbym wiedziec jak te urzadzenia chodza konkretnie na MW2.

co do pada, to jakos kalecze.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pad a te wszystkie oszustwa sa dla lamusow  :verymad:

Popieram, również gram padem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Dualshock. Osobiście nie miałbym żadnej satysfakcji z grania Fragiem FX ze świadomością, iż 99% graczy używa pada. Granie myszą jest dla mnie niemalże równoznaczne z cheat'owaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy macie jakas schize :) Jak dla mnie wiekszosc to wlasnie klepie na czyms LEPSZYM od pada.

Gry FPS nie ida z padem w parze, niestety. Zrobienie platyny na padzie dla mnie jest po prostu nierealne z prostej przyczyny (nie, nie dlatego ze sporo gralem na pc) poniewaz, grajac na myszce i klawiaturze, jestes szybszy, zmiany dpi podczas gry oraz zbindowanie kilku funkcji na myszke naprawde pomaga i to sporo.

Zakladam sie, ze jakby sony wypuscilo na rynek cos podobnego do fragfxa czy xfpsa to wszyscy byscie to zachwalali.

a wspomagaczem nazwalbym aimbota czy tez inne programowe "dopieszczanie" configa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na padzie i nie chce nic innego! Nie wiem po co komu myszki i inne fragi, chyba jest to tylko dla tych co sobie na padzie nie radzą...

A dobrze ograny pad nie odstaje od myszki tak znacząco jakby się mogło wydawać :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad pad i jeszcze raz pad. Na początku trudno a potem jak się wczujesz to nawet w biegu postaci (np. strzelanie z biodra w Unchartedach) do najłatwiejszych nie należy ale na początku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowa tu o grach fps, o ile kojarze uncharted owa gra nie jest

Szanowny autorze tego błyskotliwego wątku, w swoim pierwszym poście zadałeś parę pytań więc nie wiem czego się czepiasz. Druga sprawa, w moim rozumieniu kolega podawał U tylko jako przykład :confused:

SIXAXIS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macku, jak na moje oko jesteś jednym z tych milionów mega pros'ów w CS'a, którzy na scenie w dupsko dostają, ale na FFA robią z siebie pół bogów. Hax to nie jest wh, czy lambert, podrasowany cfg z bóg wie jakimi bindami, a granie nie fair w stosunku do reszty community. Czy gdyby wszyscy grali na WH to byłby to wtedy hax ? Nie. Piszesz ile to masz dedyków i na siłę starasz się przedstawić jako Milgram'owski autorytet, może po części w oczach konsolowych owieczek trochę urosłeś, lecz dla tych którzy mają pewne pojęcie o grze Twoje wypociny są komiczne. Nie porównuj FPS'a na PC'ta i na konsolę, gdyż nie chodzi tu o mechanikę, a cel. Chcesz być mega prosem z bóg wie jaką myszką w technologii DSdpi 2000+ to proszę bardzo, baw się na PC'ie, jednakże konsolowców zostaw w spokoju, bo nam nie zależy na kręceniu swojego FM, a dobrą zabawę w kanapie z piwem w ręku.

eot,

haerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macku, jak na moje oko jesteś jednym z tych milionów mega pros'ów w CS'a, którzy na scenie w dupsko dostają, ale na FFA robią z siebie pół bogów. Hax to nie jest wh, czy lambert, podrasowany cfg z bóg wie jakimi bindami, a granie nie fair w stosunku do reszty community. Czy gdyby wszyscy grali na WH to byłby to wtedy hax ? Nie. Piszesz ile to masz dedyków i na siłę starasz się przedstawić jako Milgram'owski autorytet, może po części w oczach konsolowych owieczek trochę urosłeś, lecz dla tych którzy mają pewne pojęcie o grze Twoje wypociny są komiczne. Nie porównuj FPS'a na PC'ta i na konsolę, gdyż nie chodzi tu o mechanikę, a cel. Chcesz być mega prosem z bóg wie jaką myszką w technologii DSdpi 2000+ to proszę bardzo, baw się na PC'ie, jednakże konsolowców zostaw w spokoju, bo nam nie zależy na kręceniu swojego FM, a dobrą zabawę w kanapie z piwem w ręku.

eot,

haerde

E-sport - nie dla konsoli. W 100% popieram przedmówce.

P.S; dopieszczanie confinga, jest na miejscu. Nie, tweak... A aimboty i wh, czy inne game hacki omijające PB. Polecam, wydaj ponad 100 zł i jedź tych co Cie jechali, przy użyciu dłoni/ręki/oczu/mózgu (...) , a ty ich poprzez program... Fajny? Nie? Chodzisz i sam zabija! To jest skill === --------------> Frag, xim, xFPS!

Edytowane przez szelix82a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz od zawsze gram na padzie, kiedys gralem w CS'a sukcesywnie ponad 5-6 lat i kiedy kupilem konsole jakos tak mi sie odechcialo we wszystko na piecu grac, zupelnie nie wiem czemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba kwestia wieku, ja po 5 latach gry 'prawie' zawodowej miałem dość tego community, 13 letnich Jacków, Zbyszków i innych prosów. Chill out i relax przed konsolą to jest to co stary haerde lubi najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też, wystarczy spojrzeć na link w identyfikatorze, dzięki temu mam jakieś porównanie co do sytuacji na PC'tach i konsolach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otoz szanowny haerde, jestes w bledzie przjacielu gdyz nigdy sie nie angazowalem w granie na serio. Niemniej jednak staralem sie, aby rozgrywki byly komfortowe i NA POZIOMIE.

Wybacz ale nie masz autorytetu piszac za wszystkich konsolowcow, temat byl z czystej ciekawosci gdyz nie czuje sie komfortowo na padzie, chcialem poznac opinie innych graczy ktorzy sprobowali jakichs alternatyw. Ale skoro Twoj zachmielony mozdzek nie jest w stanie tego pojac, to wracaj Pan na ta kanape chlej ile wlezie i nabijaj sobie nowe levele skorki perki kwiatki serduszka i inne zajebiste unlocki :*

A tych ktorzy sa ciekaw innych opinii, zostaw w spokoju, dziekuje.

szelix nie wiesz co piszesz, bo zaden sprzet Ci nie pomoze jesli jestes nobkiem i mozesz sobie kupic naj+zajebistsze bajery na rynku i szpanowac przed kolegami, ale na serverze bedziesz malutki jesli nie ogarniasz.

Towar dostepny ogolnie dla kazdego, swiatowe portale np. IGN testuja, daja dobre noty. ale decyja i tak wciaz nalezy do gracza.

metaforycznie to tak jak w formule pierwszej, gdyz liczy sie ; kto? i co kieruje?

Pozdrawiam

Edytowane przez MackuCHWDP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×