Skocz do zawartości
cwir

Dexter

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko Moda na sukces się nigdy nie skończy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak ostatni, niech to szlag :o :(

Siedem lat oglądania oraz niecierpliwego wyczekiwania na każdy sezon i nagle koniec. Wiadomo że kiedyś musiał nadejść ten moment, ale jednak cholernie szkoda że tak szybko.

Dla mnie się jakoś skończył po 4 tym sezonie. 5-ty i 6-ty obejrzany trochę na siłę. Siódmy w HD PL na dysku czeka od grudnia na swoją kolej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie się jakoś skończył po 4 tym sezonie. 5-ty i 6-ty obejrzany trochę na siłę. Siódmy w HD PL na dysku czeka od grudnia na swoją kolej.

Akurat 5 i 6 to fakt, nie powalały, szczególnie po genialnym 4 sezonie.

W 6 trzeba jedynie końcówkę obejrzeć, chociaż nawet nie bo w 7 wszystko jest wyjaśnione.

Poza tym, po 4 to wg 7 wypada znów najlepiej.

Jeśli miałbym układać sezony to zdecydowanie:

- 4 Sezon

- 2 Sezon

- 1 Sezon

- 7 Sezon

Te 4 wg mnie są najlepsze i obejrzenie ich to podstawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobał najbardziej 2 sezon a potem 1, 4, 6, 7, 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer whooy dobry, będzie grubo w tym ostatnim sezonie. Już nie muszą nikogo oszczędzać na kolejne więc mogą pojechać po całości :)

 

Ja obstawiam że w ostatniej scenie Deb zabije Dexa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to myślę, że będzie zupełnie na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to myślę, że będzie zupełnie na odwrót.

 

Też o tym myślałem ale wydaje mi się końcem końców, bez względu na to czy go lubimy czy nie, Dex zasługuje na śmierć. A chyba nie ma nikogo kto to zrobi z większą dramą niż jego siostra :)

Mam wrażenie że w tej serii zrobią z niego skurwysyna który traci kontrolę nad sobą i chcąc się ratować zacznie eliminować po kolei ludzi (jak wiadomo kogo w poprzedniej serii), aż już nie będzie odwrotu i ratunku. No ale to Dexter, wszystko się może zdarzyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja obstawiam ze Deb i Dex sie pukna, pojada do Meksyku, oczywiscie zachodzace slonce, i boom, napisy koncowe.

 

Ciesze sie ze to ostatni sezon, 2 ostatnie to straszne popluczyny wzgledem poziomu na jaki serial sie wspial przez pierwsze 4, licze ze epicko zakoncza historie Dexa i nie bedzie zadnych otwartych watkow.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech skończą z przytupem, a będę zachwycony :) dobrze się zapowiada, bo widać, że Deb wpadła we wszelkie używki i w każdej chwili może zdradzić Dexa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się wciągnęłam w ten serial, nie mogę się doczekać 8 sezonu... jeszcze tylko miesiąc :D Jestem bardzo ciekawa co się będzie działo z Deb (te narkotyki i wgl, uau) i jak Dexter ogarnie tą całą sytuację. Wierzę, że ten ostatni sezon będzie najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

początek końca już jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill them all Dextah !

 

And fuck Debra while you're at it too xD

 

Nie moge sie doczekac, licze na to ze ostatni sezon zgniecie cyce jak pierwsze i koncowka bedzie epicka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto moj jutrzejszy poranek w pigulce:

 

Pobudka ...

 

95258387c5176f8.gif

 

 

Sniadanie ...

 

tumblr_lvo8isW1MC1r6aoq4o1_500.gif

 

Wejscie do pracy ...

 

964141ea32285e18.gif

 

Wyjscie z pracy, kierunek, prosto do domu ...

 

9641423f34ac5c19.gif

 

Sprint do kompa...

 

964124cce1bef11.gif

 

Odpalenie kompa, oraz sciaganie pierwszego odcinka Dextera ...

 

964138a5b1f97815.gif

 

Pierwsza polowa...

 

87640545d030a2kiedy_ide_do_lazienk.gif

 

Druga polowa ...

 

876410b089d94ckiedy_moja_dziewczyn.gif

 

Napisy koncowe ...

 

876404bcb5cc08kiedy_dostrzeglem_li.gif

 

 

Doszlo do mnie ze na nastepny odcinek trzeba czekac tydzien ... :sad:

 

8764075ae79677kiedy_moj_13_letni_b.gif

 

Chce juz wszystkie odcinki ... wszystkie !

 

876409779b6aedkiedy_moja_dziewczyn.gif

 

 

 

 

 

 

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest git :)

 

podoba mi się że Dex traci kontrolę nad sobą. podejrzewam że w ostatnich odcinkach będzie Dex vs the world :). Dobry motyw z Panią psycholog. Coś co go będzie drażnić cały sezon a pod koniec się pewnie przyczyni do jego ostatecznej klęski. Oczywiście to moje domysły :). Jedyne co mi przeszkadza w tym wszystkim to Harrison, odkąd mam dzieci nie mogę patrzeć na krzywdę lub nawet potencjalną krzywdę dzieci. a kroi się krzywda. 

 

po pierwszym odcinku nadal obstawiam że Deb zabije Dexa na końcu :). poza tym zginą Quinn i jego nowa dupa, niania, siora Batisty ;)

 

BTW nie oglądałem zapowiedzi następnego odcinka więc bardzo proszę mi jej nie spoilerować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Password? Nope. Fucking Password. There we go."  I znowu odcinek,który rozłożył na łopatki!! Chociaż z początku wydawał się odrobine naciągany ,to pod koniec jak zwykle pokazał klasę! Już nie mogę doczekać się następnego odcinka!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i po odcinku nr 2 ;)

 

zajebisty motyw z panią doktor, dobrze to rozkminili. totalnie zmienia to dynamikę sezonu jak dla mnie, a nawet całej serii! nadal co prawda uważam że Dex powinien zginąć na końcu żeby ten serial skończył się odpowiednio epicko, jednak teraz jak już wiadomo kto go tak naprawdę "stworzył", jego grzechy trochę moim zdaniem przeniesione są na panią doktor. już tak nie zasługuje na śmierć w moich oczach jak jeszcze nawet odcinek temu. z Deb też sytuacja ciekawie się rozwija, kolejny nieokiełznany potworek się stworzył którego jak zwykle Dex musi ratować jak wszystkich innych zresztą :).

 

póki co jest wyśmienicie, autorzy grają sobie naszymi emocjami i opiniami w tenisa :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fak, końcówka 4 odcinka bardzo dobra, po raz pierwszy od dawien dawna będę czekał na kolejny odcinek Dextera z dużym utęsknieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie wrażenie że każdy z tych odcinków obecnego sezonu jest mocno średni a jedynie końcówka wgniata w fotel, co nie zmienia oczywiście faktu, że serial świetny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie wrażenie że każdy z tych odcinków obecnego sezonu jest mocno średni a jedynie końcówka wgniata w fotel, co nie zmienia oczywiście faktu, że serial świetny.

 

Dokładnie tak samo myślę. Ogólnie już czasami powiewa nudą,ale koniec zawsze rozwali na łopatki:) Mimo wszystko stwierdzam: Dobrze,że to ostatni sezon;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam stosunkowo od niedawna,kumpel mi polecił. Jestem dopiero na 3 sezonie i dużo odc jeszcze mam z czego się cieszę :) A awatar chyba Wam mówi ,że ten serial nie jest mi obojętny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za cliffhanger w najnowszym odcinku mam ochote odciac jajca scenarzyscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem oglądam, aczkolwiek ten sezon nie wiem jak to określić..... nuży mnie, mam wrażenie że jest trochę na siłę, niby nie ma schematu, bo Dex nie goni za "króliczkiem" ale czegoś mi brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×