Skocz do zawartości
Radoi_PL

Medal Of Honor

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie ostatnio pomyslalem - ci goscie z DICE to jednak cholernie leniwe skur*****y sa - nie dosc ze przy BFBC2 nowych map nie chce im sie robic i robia laske wypuszczajac patche, tak teraz skserowali czyjas gre (CoD) i beda sprzedawac pod inna nazwa (MoH), to dopiero trzeba miec zaje***ty tupet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gram.pl nie rozdają juz chyba kodów .. ja dostałem kod ale on ma 4 pola ( a zakladka reedem codes na ps store ma 3 ) wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w Medal Of Honor aż razi podobieństwem do Call of Duty: Modern Warfare 2(polecam zapoznanie się z fragmentem z rozgrywki pokazanym na E3). Liczyłem bardziej na podobieństwo do BF:BC. A co do uszkodzeń w rozgrywce singiel player stoją one pod wielkim znakiem zapadania ponieważ jest ona robiona w oparciu o technologię Unreal Engine 3.0. Najprawdopodobniej będziemy mieli do czynienia z 98% kopiom CoD-a. :confused: Wielka szkoda. :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta będzie dostępna dla wszystkich 21.06, a preorderowcy 17.06.

Bzdury piszesz Mateuszu.

Beta bedzie dostepna od 17.06 dla tych ktorzy zlozyli pre-ordera i posiadaja kod VIP z Bad Company 2 a beta od 21.06 bedzie tylko dla tych ktorzy zlozyli pre-ordera ale owego kodu nie posiadaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ostatnio pomyslalem - ci goscie z DICE to jednak cholernie leniwe skur*****y sa - nie dosc ze przy BFBC2 nowych map nie chce im sie robic i robia laske wypuszczajac patche, tak teraz skserowali czyjas gre (CoD) i beda sprzedawac pod inna nazwa (MoH), to dopiero trzeba miec zaje***ty tupet...

Oto ten fragment:

Czy czegoś nam to nie przypomina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś dokładnie wie jak będzie wyglądać procedura z wpisaniem tego cholernego kodu i vip kodu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdury piszesz Mateuszu.

Beta bedzie dostepna od 17.06 dla tych ktorzy zlozyli pre-ordera i posiadaja kod VIP z Bad Company 2 a beta od 21.06 bedzie tylko dla tych ktorzy zlozyli pre-ordera ale owego kodu nie posiadaja.

Sam piszesz bzdury siux. Wyraźnie jest napisane na serwisach okołogrowych, że beta OTWARTA dla WSZYSTKICH jest od 21, a jeśli zamówiłeś pre-order to masz do niej wcześniejszy dostęp czyli od 17.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam piszesz bzdury siux. Wyraźnie jest napisane na serwisach okołogrowych, że beta OTWARTA dla WSZYSTKICH jest od 21, a jeśli zamówiłeś pre-order to masz do niej wcześniejszy dostęp czyli od 17.

A kiedy dostana Ci, którzy maja i VIP BC2 i złożyli pre-order?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ostatnio pomyslalem - ci goscie z DICE to jednak cholernie leniwe skur*****y sa - nie dosc ze przy BFBC2 nowych map nie chce im sie robic i robia laske wypuszczajac patche, tak teraz skserowali czyjas gre (CoD) i beda sprzedawac pod inna nazwa (MoH), to dopiero trzeba miec zaje***ty tupet...

moze tego nie wiesz ale DICE nie robi MoH, tworzy tylko tryb multi do tejze gry a to roznica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam piszesz bzdury siux. Wyraźnie jest napisane na serwisach okołogrowych, że beta OTWARTA dla WSZYSTKICH jest od 21, a jeśli zamówiłeś pre-order to masz do niej wcześniejszy dostęp czyli od 17.

"Cale zycie z debilami" ... cytuje:

"Klucze aktywacyjne do wersji beta oferują wyłącznie wybrane sklepy internetowe. Klucze wysyłane są do osób, które złożyły zamówienie na grę Medal of Honor. Oficjalnie wersja beta dostępna będzie od 21 czerwca. Jednakże posiadacze gry Battlefield: Bad Company™ 2* będą mogli rozpocząć zabawę wcześniej, bo 17 czerwca!"

PS. Rada ode mnie, czytaj serwisy "growe" a nie "okologrowe".

Edytowane przez siux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze tego nie wiesz ale DICE nie robi MoH, tworzy tylko tryb multi do tejze gry a to roznica

Wem, ale co mne SP obchodzi? Single jak single - przechodzisz raz, gora dwa i tyle, do tego tryby nie potrzeba wsparcia developerow, wlasciwie to pierwsze slysze, zeby ktos wypuszczal nowe mapy czy patche do SP, a tutal wlasnie DICE ssie palke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wem, ale co mne SP obchodzi? Single jak single - przechodzisz raz, gora dwa i tyle, do tego tryby nie potrzeba wsparcia developerow, wlasciwie to pierwsze slysze, zeby ktos wypuszczal nowe mapy czy patche do SP, a tutal wlasnie DICE ssie palke.

Ale to ci od Singla sa odpowiedzialni za mechanike gry, fizyke, animacje, grafike, DICE musi tylko zadbac o tryby gry w multi/zasady (i chyba tez serwery?) - nic wiecej, wiec chocby niewiadomo jak BC2 byl z dupy wg ciebie (w koncu to oni gre od podstaw robili), to tutaj ich wklad jest minimalny.

Edytowane przez siux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to ci od Singla sa odpowiedzialni za mechanike gry, fizyke, animacje, grafike, DICE musi tylko zadbac o tryby gry w multi/zasady (i chyba tez serwery?) - nic wiecej, wiec chocby niewiadomo jak BC2 byl z dupy wg ciebie (w koncu to oni gre od podstaw robili), to tutaj ich wklad jest minimalny.

Tylko ze nie dosc, ze SP i MP robia oddzielne ekipy to na dodatek w SP i MP zostana uzyte inne Engine'y, takze w zasadzie to beda dwie oddzielne gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak teraz skserowali czyjas gre (CoD) i beda sprzedawac pod inna nazwa (MoH)

twoje slowa... MULTI czy li czesc za ktora odpowiedzialne jest DICE raczej coda nie przypomina w takim stopniu jak ich wlasne dziecko czyli BC2. plus DICE nie bedzie nam nic sprzedawac, bedzie to robic EA. nie rozumiem tej nagonki na nich w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoje slowa... MULTI czy li czesc za ktora odpowiedzialne jest DICE raczej coda nie przypomina w takim stopniu jak ich wlasne dziecko czyli BC2. plus DICE nie bedzie nam nic sprzedawac, bedzie to robic EA. nie rozumiem tej nagonki na nich w tym temacie.

EA posiada obecnie jedynie 61% akcji firmy DICE. Więc można stwierdzić, że jest to w miarę niezależne studio choć oczywiście wydaje swoje gry pod szyldem EA(głownie by zaoszczędzić na reklamie swoich produktów). I nikt tu nie chce jakieś nagonki na tą szwedzką firmę rozpoczynać. Chodzi mi o to, że jeżeli takie studio zabiera się za robienie multi to nie powinno się to opierać na przeanalizowaniu i skopiowaniu inwencji twórczej innej firmy. I nikt mi nie wmówi, że BF:BC bardziej przypomina CoD-a niż nowy MoH(stwierdzając to na podstawie filmu z rozgrywki zaprezentowanym na E3). :sleep:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie trailer z multi BARDZO BARDZO PODBA ! Wszystko mi pasi i cala kolorystyka i system strzelania no dla mnie juz moze tak zostac jak jest !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeno mam nadzieję że będzie lepsza od Airborna i tyle, a z tego co czuję to będzie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra to must have razem z CoD7 :)

Nie mogę się doczekać bety. Może będzie to połączenie CoD-a z BF-em ale dla mnie to dobrze !

Średnie mapy + destrukcja = SUPER zabawa (przynajmniej dla mnie)

Do zobaczenia 21 w becie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raaastaman

Nie wiem, czy zauważyliście, ale bronie maja kompletnie zerowy recoil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 dniu zwloki sklep gram.pl wyslal mi kod do bety - a juz mialem anulowac zamowienie.

Wiec sposob dalej dziala, tylko trzeba poczekac.

Cos czuje ze powtorzy sie sytuacja z BF'a, beta niby zamknieta, a kazdy z chocby odrobina checi mogl latwo sie do niej dorwac.

Edytowane przez siux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta jest zamknięta , wyłącznie dla preorderowcow?

Przy Bad Company bawiłem sie świetnie , ale do czasu . Brakowało mi tej dynamiki oraz hardcorowego gamingu - gra do mnie nie trafiła . Trudno obecnie psotarać się o porządne multi. Mam nadzieje , że ekipa z DICE poprawi niektóre błędy i dostanie kompletny mix coda z bf . Killzone czy Moh ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta jest zamknięta , wyłącznie dla preorderowcow?

Obecnie tak, kazdy ktos zlozyl pre-ordera otrzymuje klucz do bety, innej opcji na chwile obecna nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×