Skocz do zawartości
Radoi_PL

Medal Of Honor

Rekomendowane odpowiedzi

"Osoby, które grały w Battlefield: Bad Company 2 uzyskają dostęp do bety Medal of Honor od 17.06.2010, pozostałe osoby - od 21.06.2010."

;)! Te osoby muszą mieć kod Vip z bf2.

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ch przeklejacie wciaz to samo info?? Oficialna strona MOH i komuniakat:

"The Beta is available when you pre-order Medal of Honor. Beta Redemption Keys are available at participating retailers as a reward for pre-ordering Medal of Honor. Once you have a Beta Redemption Key, just go to www.medalofhonor.com/beta to redeem it for a code for the platform of your choice."

A potem w temacie kiedy sie rozpoczyna:

"Officially, the Beta starts on June 21st. However players who own Battlefield: Bad Company™ 2* will be able to enter the multiplayer beta even earlier; starting June 17th."

wyjasnienie gwiazdki:

"* REQUIRES FULL RETAIL, NEW PURCHASE OF BATTLEFIELD: BAD COMPANY 2 (“BFBC2”) and MEDAL OF HONOR (“MOH”), WHERE THE OWNER HAS SUCCESSFULLY ENTERED THE VIP CODE INCLUDED IN THEIR COPY OF BFBC2 (ON PLAYSTATION 3 OR XBOX 360), OR PLAYED BCBC2 ONLINE IN A MULTIPLAYER SESSION (ON PC, WHERE USERS NEED NOT ENTER VIP CODE). OFFER NONTRANSFERABLE. REGISTRATION OF BFBC2 AND MOH WITH SAME EA ACCOUNT REQUIRED. CUSTOMERS WILL RECEIVE EARLY ACCESS TO THE M24 MULTIPLAYER UNLOCK IN MOH AUTOMATICALLY WHEN PLAYING WITH THE SAME EA ACCOUNT AS USED FOR BFBC2. OFFER MAY NOT BE SUBSTITUTED, EXCHANGED, SOLD OR REDEEMED FOR CASH OR OTHER GOODS OR SERVICES. MAY NOT BE COMBINED WITH ANY OTHER OFFER, GIFT CARD, REBATE OR DISCOUNT COUPON. VOID WHERE PROHIBITED, TAXED OR RESTRICTED BY LAW. INTERNET CONNECTION AND EA ACCOUNT REQUIRED. EA MAY RETIRE ONLINE FEATURES AFTER 30 DAYS NOTICE POSTED ON www.ea.com/2/service-updates. EA ONLINE PRIVACY POLICY AND TERMS OF SERVICE CAN BE FOUND AT www.ea.com."

AMEN

PS

Dla tych co jezyk Szekspira maja w doopie - Tylko preorder ma dostep od 21 - a od 17 tylko preorder posiadajacy BC2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 17 czerwca – dostęp dla tych, którzy grali w Bad Company 2 i złożą pre-order na Medal of Honor

Od 21 czerwca – dostęp dla wszystkich, którzy złożą pre-order na Medal of Honor

Ja zamówiłem na gram.pl z odbiorem osobistym w Sferis w SCC. 185zł to dobra cena.

Od jutra będę ogrywał betę, ciekawe czy naprawdę będzie to dobre multi, ale zapowiada się mix BC i MW2, a to może się bardzo udać :D

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po jakim czasie dostajecie kod z gram.pl bo zamowilem i nie wiem kiedy moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy już zdobędziecie swoje kody na betę to zalogujcie się na TEJ (LINK-KLIKNIJ) stronie. Konto EA. Wpiszcie klucz w zakładce beta i wybierzcie platformę. Takie są tu instrukcje ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja załozyłem konto EA a nie moge sie zalogowac. Ktos wie dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucz można aktywować od 17 czerwca( vipy BFBC 2 mają też betę od 17 czerwca), beta dla reszty rozpocznie się 21 czerwca. Oczywiście wszyscy muszą mieć pre-ordery

Edytowane przez ma3x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po jakim czasie dostajecie kod z gram.pl bo zamowilem i nie wiem kiedy moze byc?

Wczoraj zamówiłem i dzisiaj już był.

Jak czekasz na maila z kodem to się nie doczekasz. Na stronie u góry wejdź w: MOJE ZAMÓWIENIA -> pobierz swój klucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy takie z Modern Warfare - duzo biegania i nic pozatym. :confused:

Wiadomo moze juz cos na temat broni, trybow? Oczywiscie w pelnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem całe 11 min. z multi i... ja tego nie kupuję. BC2 rządzi i dzieli :D

Ogólnie takie MW2 + pojazdy, nie widziałem żeby broń miała jakikolwiek odrzut. Singiel może i będzie fajny, ale to za mało... pass

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam być to gra oparta 99,9% na CoD to ja również podziękuje. Spodziewałem się BF:BC z elementami CoD-a, a nie CoD-a z elementami BF:BC(jeden rodzaj pojazdu na całą mapkę i pewnie w mocno okrojonej liczbie, a na dodatek brak uszkodzeń budynków) . :confused: Battlefield: Bad Company wciągnęło mnie ponieważ wspierało kreatywność graczy(jeśli ktoś wymyślił sobie, że zrobi dziurę w ścianie i będzie z niej ostrzeliwał wroga to BF:BC to umożliwiało). Wielka szkoda. :down: Gracze będą musieli przyzwyczaić się do faktu, że nie będą niekiedy mogli płotu zniszczyć, który stoi akurat pośrodku drogi(taka aluzja do CoD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jak myślicie? Będzie lepszy niż bf ? i drugie pytanie czy będzie lepszy medal od nowego Cala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zależy kto co lubi. ;) Jeśli seria Call of Duty 4: Modern Warfare bardziej przypadła Ci do gustu niż seria Battlefield: Bad Company to uznasz MoH za lepszą grę, jeśli nie to odwrotnie. A czy będzie lepszy od Call of Duty: Black Ops, myślę, że tak. Nowego CoD-a polecił bym raczej fanom Call of Duty: World at War.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagramy w bete to ocenimy całość. Nie spodoba się to anulujemy zamówienia. :thumbsup:

Brak odrzutu mnie zniszczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Game mnie nie zawiedzie, to jutro zdam pierwszą relację.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok panowie, konczcie spekulacje wszelkie, dzis sie dowiecie z relacji grajacych co ta gra tak na prawde przypomina w ruchu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok panowie, konczcie spekulacje wszelkie, dzis sie dowiecie z relacji grajacych co ta gra tak na prawde przypomina w ruchu :)

A jak mam VIP code yp jak mogę zdobyć klucz do bety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mam VIP code yp jak mogę zdobyć klucz do bety?

Jedyny znany sposób to złożyć pre-order w sklepie gram.pl, Ultima, PSX Extreme. Jeżeli ktoś zna jakiś inny sposób niech się podzieli informacją ;)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie mam wpisać ten kod od pre ordera na tej stronie http://www.medalofho.../pl_PL/betainfo ? bo nigdzie nie widzę miejsca na to... Zalogowany jestem i nigdzie nie mogę wpisać. Mam też ten VIP code też.

Prawdopodobnie jeszcze nie można. Pewnie czekają aż w stanach będzie odpowiednia pora np. 16 i dopiero otworzą bramkę na kody. To tylko moje przypuszczenia. W każdym razie zostaje Nam tylko czekać. Ja już mam swój kluczyk :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×