Skocz do zawartości
ONE

Dead Space 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko, jeszcze kredyty, ulepszenia, węzły mocy, wszystko to, co kupiliśmy w sklepie oraz przedmioty z inventory i z sejfu - wszystko to będzie dostępne, jak tylko dojdziesz do pierwszego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzięki! Gra wgniata w fotel ogólną mechaniką, grafiką i animacją. Dużo efektów dźwiękowych

które wpływają na atmosferę i klimat. Lepiej założę Pampersa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak odpaliłem Hardcore to w 3 rozdziale jakaś menda wyskoczyła mi z cienia i jednym ciosem mnie przekroiła. Masakra. Poczułem się jak uczeń, dzieciak. Staza za krótko trzyma na początku i szybko się zużywa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gra ,niszczy klimatem ,ukończyłem ją kiedyś na PC ,ale chcetnie powrócę na ps3 ,gra obecnie jest naprawdę niedroga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gra ,niszczy klimatem ,ukończyłem ją kiedyś na PC ,ale chcetnie powrócę na ps3 ,gra obecnie jest naprawdę niedroga :biggrin:

W niektórych przypadkach darmowa :biggrin:
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie poradzić z tym ? Bo męczę się z tym a pewnie to banalnie proste.

3385812.jpg

Jak pokonać tego potwora ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie poradzić z tym ? Bo męczę się z tym a pewnie to banalnie proste.

3385812.jpg

Jak pokonać tego potwora ?

Musisz zatrzymać go stazą. Na początku ta maszyna go spowolni. Wtedy nie strzelaj. Spowolnij go swoją stazą i wtedy zabij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to jest ta misja co nie masz jeszcze broni, to najpierw go zatrzymaj stazą a pozniej uzyj leżących rurek żeby typa pochlastać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Dokładnie. To sam początek gry, po ucieczce z "psychiatryka":)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. mam pytanie. Czy da radę jakoś wczytać chapter 15 ten z ostatnim bossem, jesli ostatni na którym dokonałem zapisu był chapter 11 ? Zapomniałem o zapisywaniu a ostatniego bossa chciałem zostawić sobie na pozniej i wylaczylem grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko otoz gram w DS2 i jestem jakos w 8 chapterku, sciagniety z PS+ ale nie ma jezyka PL i teraz pomyslalem ze moze ja o czyms nie wiem ale nie powinien byc po naszemu? W koncu kazda gra z Ps+ jak byla spolszczona wczesniej to wrzucana tez byla po PL a tutaj albo ja cos zle zrobilem albo po prostu skopali sprawe ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko otoz gram w DS2 i jestem jakos w 8 chapterku, sciagniety z PS+ ale nie ma jezyka PL i teraz pomyslalem ze moze ja o czyms nie wiem ale nie powinien byc po naszemu? W koncu kazda gra z Ps+ jak byla spolszczona wczesniej to wrzucana tez byla po PL a tutaj albo ja cos zle zrobilem albo po prostu skopali sprawe ;P

Niestety ale DS 2 nigdy nie był spolszczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to nie wiem czemu ale bylem wlasnie pewien ze byl o.O Dzieki za odpowiedz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy dodatek ,,Extraction", który jest w edycji limitowanej, jest jednokrotnego użytku tzn. da się odpalić go tylko na jednej konsoli czy nie jest to w żaden sposób ograniczone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

dzis przeszedlem gre na normalu i gdy chcialem wznowic gre okazalo sie ze opcja new game + jest wygaszona, po prostu nie moge jej uzyc. ma ktos na to jakis patent ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w Dead Space 1, zrobiłem sobie dwa miesiące wolnego i wróciłem z Dead Space 2.

 

Jestem bardzo miło zaskoczony całością, świetna gra, nawet lepsza od części pierwszej. Grafika zrobiła ogromny postęp do przodu a przy okazji dostajemy wszystko to co było w DS1 tylko, że lepiej podane. Na płycie z DS2 (limited edition) miałem Dead Space Extraction w którego nie zamierzałem grać. Po przeczytaniu jednak recenzji a zwłaszcza o możliwości wykorzystania PS Move, zabrałem się do grania i ... drugi raz zaskoczenie. Świetna!!! Przyznam szczerze, że gdybym miał oceniać całość płyty tj. DS2 + DS Extraction z Move to otrzymałem ponad 20h zabawy za śmieszne 25zł!!! Jeżeli ktoś nie jest pewny to grać! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem Dead Space 1, 2, 3 i Extraction. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w połowie DS3 :) Na początku myślałem, że odpuszczę, ale po 2h wciągnąłem się. Grafika niesamowita jak na PS3, zadania i lokacje ciekawe, modyfikacje mogą być, ale to jednak nie najlepszy pomysł. Necromorphy jednak wyłażą w zbyt dużych ilościach niczym szarańcza, biegają za szybko, no i wkurza trochę backtracking. Warto jednak zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie akcja za szybko się dzieje i ogólnie nie ma tego powolnego budowania napięcia...klimatu. Potwory też trochę ssają moim zdaniem. Warto jednak w grę zagrać mimo iż to moim zdaniem najsłabsza część Dead Space.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×