Skocz do zawartości
Kenet

Themy, Tapety, Zestawy Ikon

Rekomendowane odpowiedzi

FanatykWZL właśnie nie o tego thema mi chodzi, tego już mam. Ale officialny Deus Ex jaki jest na PSS US. Nie chcę się bawić w zdrapki po to by tylko zakupic ten motyw. Może się pojawi niedługo PSS PL i wtedy zakupie. Jakbyście mieli namiary na niego wcześniej to czekam i dziekfa wielka.

Edytowane przez ps3seth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, akurat wczoraj udało mi się zainstalować tego thema, ale mam problem. Otóż, są ikonki, ale nie ma żadnej tapety... - jest tylko oryginalne szare tło, te domyslne. Mialem juz tak czasami z niektorymi theme'ami, czemu tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę do PS3 razem z motywem wgrać własną czcionkę, czy to niewykonalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz np. pisząc wiadomość używać własnej czcionki?

jeśli o to ci chodzi to jest to nie możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę tylko, żeby XMB było w wybranej przeze mnie czcionce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma namiary na ten theme?

Edytowane przez Patrykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za otrzymywanie wiadomosci o psvita były jak narazie (przynajmniej z tego co ja wiem) 2 theme (little deviants i chyba resistance). ostatnio dostalem wiadomosc, ze po rejestracji na odkryj psvita dostane theme lbp, ale do tej pory nic, ktos go dostal, czy jeszcze moze przyjdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wgraniem themów... Zgrywam je na pendriva do folderu THEME w PS3, podłączam pendriva do czarnulka i daję install, lecz wyświetla mi się komunikat, że nie znaleziono plików. Próbowałam na kilku pendrivach i nic, cały czas to samo. Mógłby ktoś doradzić mi jak to zrobić? Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem, gdy z pendrive'a wgrywam mam ten sam problem. W ogóle nie widzi tego motywu. Można to łatwo obejść, po prostu wrzuć ten motyw na swoją skrzynkę email, zaloguj się na nią przez PS3 i go pobierz. Gorzej, jeżeli nie masz neta w konsoli, wtedy musisz kombinować. Pamiętam, że raz udało mi się wgrać motyw przez pamięć przenośną, ale za cholerę nie wiem co wtedy zrobiłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, na początku chciałbym powitać wszystkich. Jak widać jestem nowym użytkownikiem. Mam ps3 slim od kilku tygodni, pierwszą grą jaką kupiłem był Heavy Rain Move Edition w wersji Platinum. Chciałbym zainstalować motywy, które znajdują się w grze, ale... nie mam pojęcia jak to zrobić.W czasie gry wychodziłem do menu, ale nigdzie nie mogłem znaleźć instalacji tych motywów. Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc. Aha, konsola nie jest podłączona do internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siemka, na początku chciałbym powitać wszystkich. Jak widać jestem nowym użytkownikiem. Mam ps3 slim od kilku tygodni, pierwszą grą jaką kupiłem był Heavy Rain Move Edition w wersji Platinum. Chciałbym zainstalować motywy, które znajdują się w grze, ale... nie mam pojęcia jak to zrobić.W czasie gry wychodziłem do menu, ale nigdzie nie mogłem znaleźć instalacji tych motywów. Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc. Aha, konsola nie jest podłączona do internetu.

Informacje znajdujące się na stronie PS3 :

Moim zdaniem najprostszym sposobem jest wrzucenie motywu na pen-drive i wrzucić go na PS3.

Mam nadzieję że chociaż troszkę pomogłem.

Ustawienia motywu

Elementy interfejsu XMB™, takie jak tło lub czcionkę tekstu wyświetlanego na ekranie, można dostosować.

Motyw

Ustawienia można zmodyfikować w celu dostosowania elementów wyświetlanych na ekranie XMB™, takich jak ikony i tło. Motyw można dostosować, korzystając z jednej z następujących metod.

Wybór wstępnie zainstalowanego motywu

Wybierz motyw wstępnie zainstalowany w konsoli PS3™.

Pobranie motywu do konsoli PS3™

Motyw pobrany ze sklepu in_store.gif (PlayStation®Store) lub za pomocą funkcji in_browser.gif (Przeglądarka internetowa) jest automatycznie instalowany w konsoli PS3™ po zakończeniu pobierania.

Instalacja motywu z płyty z grą lub z dostępnego w sprzedaży oprogramowania wideo na płycie Blu-ray Disc (BD-ROM)

Aby zainstalować plik motywu umieszczony na nośniku i użyć tego pliku, wybierz ikonę in_installdisc.gif w obszarze in_game.gif (Gra), a następnie wybierz plik motywu, który chcesz zainstalować. Motyw zostanie użyty jako systemowy automatycznie po zakończeniu instalacji.

Utworzenie lub pobranie motywu na komputer

Po pobraniu motywu z witryny internetowej lub jego utworzeniu na komputerze utwórz na nośniku danych katalog [PS3] - [THEME], a następnie umieść w nim motyw. Pliki motywów muszą być zapisane z rozszerzeniem [.P3T].

themesettings001.gif

Aby zainstalować motyw na dysku twardym konsoli PS3™, podłącz do konsoli nośnik danych zawierający plik motywu, a następnie wybierz opcję in_setting.gif (Ustawienia) > in_themeset.gif (Ustawienia motywu) > [Motyw] > [Zainstaluj].

Wskazówki

Usuwanie kompozycji

Zaznacz kompozycję przeznaczoną do usunięcia, naciśnij przycisk b_cross.gif, a następnie wybierz opcję [usuń].

Kolor / Kolor

Umożliwia ustawienie koloru interfejsu XMB™.

OryginalnePrzywraca pierwotny kolor tła.(kolor / próbka koloru)Umożliwia wybranie koloru tła.

Tło

Jako tło interfejsu XMB™ można ustawić tło dostępne w kompozycji lub obraz zaznaczony jako tapeta w kategorii in_photo.gif (Zdjęcia).

JasnośćZmienia jasność tła.OryginalnePrzywraca pierwotną kompozycję.KlasyczneUstawia motyw [Klasyczne].(nazwa kompozycji)Ustawia tło kompozycji wybranej w kategorii [Motyw].TapetaUstawia jako tło obraz zaznaczony jako tapeta w kategorii in_photo.gif(Zdjęcia).

Czcionka

Wybierz typ czcionki, która będzie używana w interfejsie XMB™ i wiadomościach w kategorii in_friend.gif(Znajomi). Jeśli jako język systemu jest ustawiony Koreański, Chiński uproszczony lub Chiński tradycyjny, to ustawienie nie może być wybrane.

Wskazówka

Lista możliwych do wyboru czcionek zależy od wybranego w systemie języka.

Edytowane przez Kaisus
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mogę wam zaproponować motyw dla PlayStation 3 który zrobiłem sam. Ostatnio stwierdziłem, że nudzą mnie już standardowe motywy w PS3. Poszperałem trochę w internecie szukając jakichś motywów dla mojej PS3-ki znalazłem wiele ciekawych a w czasie przeglądania różnych wersji pomyślałem sobie, że mogę zrobić swój.

No i po odwiedzeniu kilku stron w internecie zacząłem robić swój własny motyw dla PS3-ki i zrobiłem. Wyszło może i amatorsko tak mi się wydaje, ale jak na pierwszy raz powinno być ok. Motyw jest zwykły nie dynamiczny dla dynamicznego potrzebuję jeszcze poczytać jak je robić. Pomysł na fajnego dynamika już mam.

20120217113413_0.jpg

Motyw posiada wiele fajnych ikon, 4 tapety Full HD jako tło. Jest to pierwszy motywa jaki kiedy kolwiek wykoanłem. A tak się prezentuje motyw (daje zdjęcia bo nie mam możliwości zrobienia screenshota na PS3) :

20120217114237_0.jpg

No dobra o co chodzi macie komentować czy fajne czy badziewie, zgłaszać problemy itp. Wczoraj była aktualizacja softu dla PS3 a motyw zaczynałem tworzyć przed wczoraj, rano zostałem miło zaskoczony przymusową aktualizacją i nakładaniem poprawek dla motywu. Jeżeli się Wam spodoba to za jakiś czas strzele nowy.

20120217114342_0.jpg

Na początku sądziłem, że stworzenie takiego motywu to jakoś ciężko ale w rzeczywistości okazało się to bardzo łatwe. Najwięcej czasu spędziłem w programie PS na tworzeniu, poprawianiu ikon to zajeło większość poświęconego czasu. Później przyszedł czas na małe testy wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów.

20120217114441_0.jpg

Niedługo napiszę jak stworzyć taki własny motyw na konsolę Sony. Może ktoś będzie chciał zrobić swój własny. Teraz za cel obrałem sobie zrobienie motywu Dynamicznego.

20120217114624_0.jpg

20120217114656_0.jpg

Motyw na PC pobrać można z tego linku: Link Dziękuję za uwagę. Nie zapomnijcie się podzielić ze znajomymi motywem.

Edytowane przez ramirez19pl
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no. Kawał dobrej roboty, trzeba przyznać :thumbsup: Dzięki za motyw, czekamy na więcej :) Plusik leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak chcesz zrobić dynamiczny? Ponoć dynamicznych nie da się zrobić, można je tylko pobrać z PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, i płacić 7-14 zł za 3 sekundy ruszającego się tła.

Normalnie można z ps3themes (jakoś tak) ściągnąć bezpłatne i fajne motywy dynamiczne. Sam ich używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Często do tego themy z ps3themes są 3 razy lepsze niż te, za które każą nam płacić 10 zł w PSS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj zrobiłem sobie test po dłuższym czasie jak juz w miarę ogarnąłem można takie bajery robić, że hej.

Edytowane przez ramirez19pl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema chciałbym się z wami podzielić blogiem, który znalazłem w sieci. Można tam znaleźć kilkanaście dynamicznych motywów (o dziwo nawet te które są wyłącznie dla PS+) Jedyny minus to ankiety. Aby pobrać dany motyw trzeba wypełnić krótką ofertę. Zrobiłem to w dwie minutki i już mam wypas motyw z Infamous 2 :) Sprawdzcie to: http://leetdynamicthemesps3.blogspot.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×