Skocz do zawartości
Gość

Karta VISA "przedpłacona" w ING

Rekomendowane odpowiedzi

Gość webster8

Jak ta karte zarejestrowac na brytyjskim pss???oczywiscie wpisuje rzeczywisty adres z Angli ale wyskakuje ze dane karty sa nieprawidlowe:(:(JUz mam konto zalozone na polskim pss..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta z ing nie dziala na zagranicznych ps store bylo tak przynajmniej zanim pojawilo sie polskie ps store i wszyscy tu kombinowalismy co zrobic.. Wiem natomiast ze dobra opcja do tych wszystkich zakupow jest zalozenie sobie wirtualnej mastercard do banku nawet nie trzeba isc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

na amerykanskim dziala.....a na brytyjskim nie moge zarejestrowac...lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ekartę z mbanku. Jednak w PSS ciągle mi wyskakują błędne dane. Co należy w pisać w danych kupującego by zadziałało? Próbować w polskim czy angielskim PSS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam ekartę z mbanku. Jednak w PSS ciągle mi wyskakują błędne dane. Co należy w pisać w danych kupującego by zadziałało? Próbować w polskim czy angielskim PSS ?

Dziwne, tez mam ta karte i nigdy nie mialem zadnych problemow. Wpisujesz to co jest na karcie tj.: nr karty, wlasciciela, date waznosci i kod CVV2.

No i warunek to musi byc specialna eKarta, nie bankomatowa z paskiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem że nie z paskiem.

Może problem w tym że w moim nazwisku są polskie znaki i nie mogę ich wprowadzić? Co w pisać w polu "state/prowince" ?

Wpisuję adres itp ale za każdym razem mi wyrzuca błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8
Tak, wiem że nie z paskiem.

Może problem w tym że w moim nazwisku są polskie znaki i nie mogę ich wprowadzić? Co w pisać w polu "state/prowince" ?

Wpisuję adres itp ale za każdym razem mi wyrzuca błąd.

pisz nazwisko bez polskich znakow....a tamto to chyba gmine lub woj. trzeba podac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co w pisać w polu "state/prowince" ?

Wojewodztwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem ponownie i nic. Ciągle mam komunikat że dane są wpisane nieprawidłowo.

Są może już dostępne zdrapki PSS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujące

Jutro idę polować

Powiedzcie tylko jak dokładnie wygląda sprawa z obcymi walutami. Jestem zainteresowany tym sklepem. Przeszukałem tą stronę ing razem z fakiem ( ) ale coś nic nie piszą o walutach

Zdrapków jeszcze nie ma u nas (są w USA i JAP). A przydałyby się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jakiś użytkownik ekarty z mBank może napisać co wpisuje w danych by mu kartę zaakceptowało? Bo mnie zaraz szlag trafi, ciągle mi odrzuca wpisane dane osobowe. Wziąłem tę kartę z myślą o zakupie map do COD4 a tu zonk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niestety ta karta jest nie do zdobycia.

4 oddziały banku w Krakowie wszędzie mówią to samo kart nie ma od kilku miesięcy, choć są zamówione.

Infolinia to jakaś kpina. Nic nie wiedzą. Strona WWW też parodia. Każdy oddział ma podany ten sam numer...

Może za kilka miesięcy coś ruszy...

P.S.

Ciekawe co na to UOKIK. Bo reklamują coś czego nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis nabylem ta karte, zaplacilem za nia 24 zlote, karta wazna przez 28 miesiecy, doladowalem kwota 200zloty i sprawdzilem czy sklepy sony ja przyjmna, okazalo sie ze polski i usa sklep za pierwszym podejsciem karte zalapalo ino doladowywac wallet na konto i jechac,zadnych problemow z wpisywaniem danych, polecam jak najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiałem się nad darmowy kontem w mBanku (izzyKonto czy coś takiego). Wystarczy, że posiadasz skończone 13 lat, przychodzisz ze starszymi i wszystko hula Ale ta karta jest niezła, dzięki za test

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę sobie wreszcie sprawić takie cudo...

Proszę o szczegółową opinię na temat karty która będzie działać ze wszystkimi PSS i będzie niedroga w utrzymaniu. Jak, gdzie, kiedy i na jakich warunkach brać

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś z Krakowa ją zdobędzie to niech da znać gdzie. Bo w tej metropolii to karta widmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zakupilem karte w stolicy.Jak narazie zero problemow.Dziala na naszym ps store jak i usa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Zakupilem karte w stolicy.Jak narazie zero problemow.Dziala na naszym ps store jak i usa.

Kiedy ją kupiłeś bo w Poznaniu mówią, że nie ma!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie sobie spokuj z karta ING - w mbanku mozna zalozyc konto izzy (od 13 lat w gore) lub ekonto (18up) - karta debetowa ktora dostajecie gratis do konta bez problemu wspolpracuje na pewno z polskim PSS a jezeli komus naprawde zalezy na przedplaconej to za 25pln (czy tam 24) moze sobie do konta dokupic eKarte - waznosc takiej ekarty to 5lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ją kupiłeś bo w Poznaniu mówią, że nie ma!!

Dokladnie dwa dni temu.Jak narazie wszystko okej.Ale jak inne lepsze to moze zdecyduj sie na ekarte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

misiopuchatek a ten sklep o którym wspomniałeś dostarcza do polski ?

Co do tematu mam kartę od kilku dni w Chrzanowie dostałem od ręki wie ktoś może jaka i czy jest prowizja za tranzakje bezgotówkowe zagraniczne bo z tego co czytałem nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostarcza. Ktoś z forum kiedyś go polecił. Nie pamiętam kto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dzięki teraz wiem gdzie kupować gierki XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misiopuchatek a jak z cenami przesylki i czasem oczekiwania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×