Skocz do zawartości
BobaFett_PL

Star Wars The Force Unleashed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Multi?

Jakoś nie widzę multi w slasherze... No chyba, że co-op (tylko kto by biegał razem ze Starkillerem?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony masz racje, z drugiej jednak jak nasz miecz był by naprawdę mieczem jedi, każdego przeciwnika zabijali byśmy na jeden hit, a to też nie było by za dobre. No chyba, że za to przeciwników było by więcej, albo pojawili się jacyś z różnymi osłonami chroniącymi ich od naszego lightsaber'a

no tak jak mowie, w JK:JO wcale latwo nie bylo, szturmowcow bylo wiecej a i jedi nawet jesli wytrzymywali 2 czy 3 ciosy mieczem to zdawali rownie mocne obrazenia co powodowalo bardzo dynamiczna walke pelna unikow etc :) jesli nie grales polecam bo gra pojdzie na starym kompie i raczej droga nie bedzie :) a co do rzeczy chroniacych panow przed LS, jakies tarcze energetyczne czy cus ale na gole cialo chialbym jeden czy dwa hity ;) troche glupie to jak ogladasz starkillera na filmiku tnacegolegiony a w grze zabijasz kilku kazdego po parenascie uderzen ;) no i mogli by dodac jakeis specjalnie ladowane skille zeby np zniszczyc takei AT ST jednym guzikiem w efektowny sposob, naprzyklad zmienic w pileczke do golfa ;) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym gameplayu trochę sztywny ten starkiller - moment jak po grabie używa tego force push (+ rzut mieczami?) od pasa w dól totalnie 0 ruchu :/

c00kie grałeś w fu1 na najwyższym poziomie trudności? tam wykałaczką zrobiłbyś większe obrażenia niż LS :) ja osobiście najbardziej lubiłem jedi academy pewnie ze względu że LS był od samego początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam liczę przede wszystkim na multi tzn. żeby w ogóle było. Bo krótka kampania to za mało aby mnie zmusić na wydanie 200 zł po premierze.

Zawsze można poczekać i kupić jak stanieje.

no tak jak mowie, w JK:JO wcale latwo nie bylo, szturmowcow bylo wiecej a i jedi nawet jesli wytrzymywali 2 czy 3 ciosy mieczem to zdawali rownie mocne obrazenia co powodowalo bardzo dynamiczna walke pelna unikow etc smile.gif jesli nie grales polecam bo gra pojdzie na starym kompie i raczej droga nie bedzie smile.gif

Grałem w JO, bardzo dobra gra, ale jeszcze bardziej wole Jedi Academy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można poczekać i kupić jak stanieje.

Grałem w JO, bardzo dobra gra, ale jeszcze bardziej wole Jedi Academy.

Jedi Academy to jak narazie najlepsza wzorowa część gier z udziłem mieczyka ze świata Star Wars, .. wiecie czego mi brakuje w tym FU2, starć z innymi Jedi, nawalanie do szturmowców świecącą gumową pałką nie robi kompletnie wrażenia, powinny być odcinane kończyny. Wyjdzie Jedi Academy 2 i pozamiata tego nowego na 100% ... a i jeszcze jedno, jaki sens jest w stawianiu na wielkich przeciwników mechanicznych? pająków? wszyscy doskonale zdają sobie sprawę ze w świecie wykreowanym przez Lucasa, te występowały tylko w nowej trylogii, która była o klasę albo i dwie słabsza od tej starej. Mi się zawsze zdawało ze jak czerpać to z najlepszych, tutj jednak widzę ze panowie odwalają fuszerkę, bo pierwsza połowa trailera w cieniu jest świetna, natomiast ta druga faza to przeciętniak jakich wiele. 

zobacze jeszcze jakieś materały z tego, ale puki co to już widzę ze nie kupie tego, wole se poczekać na Jedi Academy 2, ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można poczekać i kupić jak stanieje.

Grałem w JO, bardzo dobra gra, ale jeszcze bardziej wole Jedi Academy.

hehe ja tam wole jedi outcast ma taki gwiezdny klimacik ktorego wg mnie brakuje academy. moze to kwestia Kyle'a i jego perypeti, kontakotw z lukiem, jego ponownego zjednoczenia z moca etc ;) ale musze przyznac ze pocztkowe 2 misje bez miecza wkurzaly niemilosiernie. oczywiscie system walki w academy jest bardzej dopracowany niz ten w JO ale jakos mam wiekszy sentyment do outcasta :) wiadomo czasy sie zmieniaja, ale przeciez mozna zrobic slasher gdzie nei potrzeba miliardow ciosow zeby powalic moba, za to dorzucic jakies inne utrudnienia. no nic poczekamy zobaczymy, mam nadzieje ze wyjdzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo czekam na tą grę - w pierwszą częśc grałam już jakiś czas temu, ale podobała mi sie fabuła, gameplay i grafika też była niczego sobie :thumbsup: Tylko jeden poziom z przyciąganiem statku był tak denerwujący :mad:

Trailery do sequela prezentują się świetnie - wygląda na to że fabuła jest dośc przemyslana, będziemy szukać Juno, pojawi się motyw zdrady itd. :biggrin: Sam gameplay który był umieszczony parę postów powyżej jest dość krótki ale dobrze się prezentuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie mysle, i powiem pewnie cos co sie hardcorowca nie spodoba, ale... system walki w arkham asylum dla mnie bylby idealny w SW ;) kazdy moze grac, nie kazdy masterowac plus jest neisamowicie efekciarski a to w polaczeniu z latarka moglo by robic piorunujace wrazenie (vide CG BioWare do SWOTOR)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay na razie jest super. Jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenia to moce, które bardziej przypominają te z Infamous niż ze świata SW. Ale poza tym gra zapowiada się rewelacyjnie. Inną kwestią jest fabuła. Pierwsza część zakończyła się w super sposób - twórcy przedstawili historię narodzin Rebelii i Starkiller miał poświęcić życie wierząc w większą sprawę. Teraz twórcy chcą go "wskrzesić". Czy wypali - nie wiem, ale uważam ciągnięcie dalej tej historii za ciężkie zadanie. Nie sądzę żeby rzesze fanów uniwersum SW na całym świecie były zadowolone z jakiegoś banału typu "Vader uratował Starkillera przed złym imperatorem, żeby zrobić armię jego klonów". Ale cóż, poczekamy, zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miliony fanów kupuję mniej, lub bardziej głupawe książki i komiksy, które ostro mieszają w fabule SW, więc, w najgorszym razie, SW: FU2 nie zrobi wielkiej różnicy. ;) W sumie fabularne spoiwa starej i nowej trylogii są niesamowicie naciągane.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miliony fanów kupuję mniej, lub bardziej głupawe książki i komiksy, które ostro mieszają w fabule SW, więc, w najgorszym razie, SW: FU2 nie zrobi wielkiej różnicy. ;) W sumie fabularne spoiwa starej i nowej trylogii są niesamowicie naciągane.

Ale moim zdaniem w FU nie tyle 'naciągali' fabułę, ale wzbogacili ją o coś nowego. A naciągają to dopiero teraz, z 2. częścią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciągnięć i luk fabularnych Saga ma tak wiele, że nie ma sensu się nimi zajmować, bo inaczej zepsulibyśmy sobie frejdę z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko jak dla mnie miażdży, obowiązkowa pozycja dla fanów Gwizdnej Sagi i nie tyko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągam demko ;]. Coś czuję, że będzie to dla mnie - fana gwiezdnej sagi, pozycja obowiązkowa ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko świetne, ale jest jedno ale... Ludzie z LA wprowadził to, czego wielu fanów slasherów od nich oczekiwalło, a co mi nie przypadło za grosz do gustu. Po kiego grzyba te latające kończyny...

Tak, czy siak, grę już zamówiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KopaczK ja jako fan gwiezdnych wojen od zawsze raziło mnie w grach brak odcinanych kończyn to jest miecz świetlny a nie jakiś kij.Jak dla mnie demo świetne po jak dla mnie słabej pierwszej części(na ps2 już mi się bardziej podobała niż na ps3)ta będzie świetna widowiskowa i oby długa dobrze że nie kupiłem nowego medala bo bym nie miał kasy na sw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KopaczK ja jako fan gwiezdnych wojen od zawsze raziło mnie w grach brak odcinanych kończyn to jest miecz świetlny a nie jakiś kij.Jak dla mnie demo świetne po jak dla mnie słabej pierwszej części(na ps2 już mi się bardziej podobała niż na ps3)ta będzie świetna widowiskowa i oby długa dobrze że nie kupiłem nowego medala bo bym nie miał kasy na sw.

Dobrze, czasem mam wrażenie, że biję nie mieczem, a pałką, ale pomyśl jaka ta gra byłaby żałośnie prosta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KopaczK ja jako fan gwiezdnych wojen od zawsze raziło mnie w grach brak odcinanych kończyn to jest miecz świetlny a nie jakiś kij.Jak dla mnie demo świetne po jak dla mnie słabej pierwszej części(na ps2 już mi się bardziej podobała niż na ps3)ta będzie świetna widowiskowa i oby długa dobrze że nie kupiłem nowego medala bo bym nie miał kasy na sw.

Niby ok, ale weź pod uwagę jedną rzecz- szturmowcy noszą specjalne pancerze, które mają pole ochronne i powinny pewną dawkę energii zaabsorbować. Miecz świetlny nie przecinał bardzo wielu róznych materii. Dlaczego mamy zakładać, że Stormtrooper jest tak "goły" i podatny na szatkowanie jak menel w kantynie z Epizodu 4?

Latające kończyny są logiczne w pewnym stopniu, ale za duzo tego jest. Trochę mnie to razi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym sie tak zachwycacie. Tzn gra jest calkiem spoko ale nie poprawili tego co oczekiwalem ze poprawia. Jestem fanem SW i jedynka srednio mi sie podobala. w TFU II nie mam chyba czego szukac. Fabula - no tu ocenie demko - smieszne to bylo i tyle mam do powiedzenia. Gameplay - Starkiller macha tymi mieczami lepiej niz Dante czy Ryu - przesada. No i znow miecz jest niemalze bezuzyteczny skoro MOC ma takiego powera. Konczyny in plus. Grafika ok choc jest kilka bledow (np brak jakiegokolwiek swiatla rzucanego przez miecze na podlogi i dziwne "czerwone plamy" gdy miecz blisko sciany jest). No... ta gra nie jest po prostu dla mnie. Czekam dalej na remake Star Wars Jedi Knight Jedi Outcast II :) To jest mistrzostwo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×