Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz. Nikt IP nie sprawdza.

1) załóż konto na USA

2) kup kartę zdrapkę w dolarach

3) kupuj PSStore US

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz. Nikt IP nie sprawdza.

1) załóż konto na USA

2) kup kartę zdrapkę w dolarach

3) kupuj PSStore US

A mając kartę kredytową ? Zapomniałem o tym wspomnieć . Sorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj zakupilem z PSN American McGee i po zainstalowaniu gra po prostu zniknela :( powtórzylem czynnosc jeszcze 2x i to samo po zainstalowaniu nie mam jej na HDD . Dziwne bo sciagnalem kilka innych pozniej i one po zainstalowaniu pojawily sie na HDD. Nie wiem o co chodzi a zdarzylo mi sie cos takiego po raz pierwszy. Szukalem wszedzie odpowiedzi ale NIC nie znalazlem : ( moze ktos z Was moze mi pomoc PROSZE.POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ponieważ kupiłem na PSS Dragon Age: Origins a za diabła nie mogę go ściągnąć. Nie mam na 100% żadnych blokad internetu itp. ponieważ 2 miesiące temu ściągałem Infamous 2, bez żadnych problemów. Ściąganie zatrzymuje się na różnych wartościach raz na 1222mb, 2 razy na 2444mb i 2 razy na 2790mb. Nie wiem jak temu zaradzić,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam problem natury technicznej. Mianowicie zakupiłem na PS Store dodatek do gry Mafia II tj. Joe's Adventures. Robie normalnie download, dodatek się ściąga, klikam instaluj i... dupa. Niby się instaluje ale nigdzie go nie widać, szukałem już chyba w każdym zakątku i nic. Uruchamiałem też grę i szukałem w grze ale też lipa. O co chodzi? Pomocy! Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kupiles dlc z dobrego pss?

ps. nie wiedzialem, ze mafia 2 na psp wyszla?

Nie bardzo wiem o co pytasz. Mam Mafię II na PS3, dodatek jest właśnie do tej gry.... Kupiony na legalu na Play Station Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, ze czasem ktos kto ma gre wydana na europe kupi dlc w amerykanskim pss (bo tam taniej) i taki dlc wtedy nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, ze czasem ktos kto ma gre wydana na europe kupi dlc w amerykanskim pss (bo tam taniej) i taki dlc wtedy nie dziala

A odwrotnie? tzn. grę kupiłem na Allegro, jest anglojęzyczna więc może tu jest problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a BLES na pudelku zgadza sie z tym z PSS?

nie wiem, gra była bez oryginalnego opakowania.

nie wiem, gra była bez oryginalnego opakowania.

BLES z płyty to 00521

nie wiem jaki jest dodatku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panie kakaroto może by tak przenieść ten temat do działu PS3

jak masz inny kod na płycie a inny dodatku to nie będzie działać

jak w pss patrzysz dodatek to tam pisze do jakiej to jest wersji

Edytowane przez kakaroto-songo
: już przeniesione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mamy patenie na allegro sprzedają gow duchy sparty i ta druga cześć ale nie na płycie tylko jakoś albo dają kod albo jest napisane ze dają login i hasło(chyba) na konto z którego to można pobrać.

Teraz moje pytanie jak to działa dostaje kod i co mam z nim zrobić?? Albo hasło i login?? Jak ściągnę to z innego konta czy normalnie na moim koncie będzie działać ta gra??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedają slot czyli login i hasło do jakiegoś konta na którym zakupiona została gra. Czy będzie działać zależy od uczciwości sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale teraz pytanie czy ja mam z tego loginu i hasła otworzyć nowe konto na ps3 i się zalogować do netu i wtedy na dysk ściągnąć??

Jak ściągnę to usunę te konto i na moim będę mógł grac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj pobrałem betę BF 3 i kiedy chciałem włączyć instalkę, kompletnie nigdzie jej nie było. Mój kolega ma podobnie z każdym demem.

Wiecie może co jest nie tak?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie w zakładce gry w XMB wciśnij 'kwadrat' zmienisz sposób sortowania elementów i może wtedy gdzieś się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszej aktualizacji amerykańskiego PSS pojawiły się gry z PS2.

W sumie 5 gier. Czy na naszym PSS też się pojawią, i czy ktoś wie więcej

na ten temat? To jakaś niespodzianka od Sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 Classics

Odin Sphere ($9.99)

Step into the middle of a war between five nations and use your Psypher to gain supremacy in this Action RPG!

ESRB rated T

File size: 3.28 GB

Maximo: Ghosts To Glory ($9.99)

Take on the role of the young knight Maximo as he teams up with the Grim Reaper in an attempt to save his beloved Sophia and defeat evil Achille.

ESRB rated T

File size: 713 MB

GRIMgRiMoiRe ($9.99)

Lillet Blan woke up one day to find everyone in her prestigious magic school dead. Follow her quest to find the reasoning behind everyone’s death and how to prevent it from happening to others in this beautiful RTS.

ESRB rated E10+

File size: 1.33 GB

Ring of Red ($9.99)

Take on an alternate history in this thrilling turn-based strategy game!

ESRB rated T

File size: 580 MB

God Hand ($9.99)

Give danger a hand in God Hang! Become a larger than life hero who has been given ultimate power!

ESRB rated M

File size: 1.48 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Chcę załadować Polskie Playstation Store by na dniach zakupić dodatek to GT5?

I teraz pytanko.

1. W pierwszym polu podać trzeba rodzaj karty (American Express, Master Card, Visa) ja posiadam kartę płatniczą PKO SA (Maestro) a takowej nie ma do wyboru?

Co zrobić?

2. Cardholder'e Name (jakaś nazwa... ale czego)

3. Card number (to numer karty płatniczej trzeba wpisać)

4. Expires On (do kiedy ważna czy jak)

5. Card Security Cod (kod bezpieczeństwa karty... co mam przez to zrozumieć numer PIN)

6. A może zakupić te karty doładowujące do PS Store PL i wtedy dokupić DLC tylko że najmniejsza karta to nominał 100 złoty?

Proszę o poradę i pomoc.

Dziekuję

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Na karcie masz napisane jaka to jest karta jak PKO, to pewnie Visa albo Visa Electron.

2. Nazwa posiadacza karty.

3. Tak, numer karty.

4. Data wygaśnięcia, masz na karcie.

5. Na odwrocie karty masz 3-4 cyfrowy kod zabezpieczający, to podajesz. Numeru PIN nie podawaj nigdy nikomu :)

Możesz te karty z allegro kupić robisz przelew płacę z allegro i raz dwa masz kod na meilu (zależy od sprzedawcy).

Twój wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shemaforash

Bardzo dziękuję za pomoc :)

Co do 1 punktu to na karcie PKO SA mam tylko MAESTRO z przodu karty i CIRRUS z tyłu karty. Nic z w/w Visa czy inne....

A i na tej karcie nie ma żadnych 3-4 cyfrowych kodów zabezpieczających :( wogóle nie ma żadnych kodów :(

Możliwe że karty bankomatowe/płatnicze PKO SA nie mogą być używane do takowych tranzakcji?

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×