Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam angielska wersje uncharted 2 i dlc z polskiego ps store nie hula. da sie cos z tym zrobic?

Zrób konto na angielskim PSS i spróbuj, wtedy powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób konto na angielskim PSS i spróbuj, wtedy powinno działać.

BLES na grzbiecie pudełka musi się zgadzać z dodatkiem, wątpie żeby stworzenie nowego konta coś dało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko: dzisiaj ściągnąłem sobie w ramach tej wiosennej promocji na PSN Lare Croft: GoL, pobrało mi tylko 6kb i co musze zrobić dalej??? To moja pierwsza gra ściągnięta z Playstation Store więc nie mam pojęcia gdzie to się instaluje, chociaż zapewne przed instalacją będę musiał pobrać kilka GB bo nie chce mi sie wierzyć, że na tych 6kb by sie skończyło.

Edytowane przez stefm007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co ściągnąłeś najpewniej służy do odblokowania pełnej wersji. Ściągnij demko gry, uruchom je i wybierz opcję odblokowania pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki, teraz już będę wiedział jak pobierać. Trochę dziwnie to rozwiązali no ale trudno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BLES na grzbiecie pudełka musi się zgadzać z dodatkiem, wątpie żeby stworzenie nowego konta coś dało...

Dodatki na angielskim PSS są do innych wersji niż my mamy, przykład: Fallout 3, Mafia II, itd.

Niech zrobi konto na PSS UK i sprawdzi, co mu szkodzi? Na 99% powinno działać.

Ale nie odezwał się jeszcze do tej pory więc wnioskuję, że olał sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod BLES jest jeszcze numer, on też chyba musi się zgadzać czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kiedys kupilem Uncharted 2 okazyjnie w Niemczech i ku mojemu zaskoczeniu nie moglem pobrac dlc z polskiego psstore. Czytalem o tym troche na forach i uzytkownicy pisali ze tak jest ze ta gra ma przynaleznosc do psstore panstwa w jakim zostala kupiona. Moglby mi ktos wytlumaczyc czy chodzi tylko o jezyk w jakim gra zostala wydana czy ogolnie tak jest ze jak kupie gre np. w anglii to moge do niej dokupic dlc tylko z angielskiego psstore. Zastanawiam sie nad kupnem Mortal Kombat z UK ( z tego co sie orientuje to w pl jest angielska wersja gry)

Pozdrawiam

...

Troche pogrzebalem po forach i znalazlem informacje, ze numer BLES (na opakowaniu lub plycie) musi sie zgadzac, niewiem na ile ta informacja jest sprawdzona, pozatym przydaly by sie jakies listy gier z tymi numerami....

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam o to zagwozdkę, tylko że chodzi o Assassina Brotherhood. Chce kupić dodatek z zaginięciem leonarda, tylko że w opisie nic nie pisze do jakiej to wersji, a ja nie mam wersji polskiej, jednakże inne DLC darmowe działają więc i chyba ten powinien, jak kupie to napiszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś rano chciałem sprawdzić co nowego w PSS i nie wpuszcza mnie do tej usługi, pisze coś takiego, że nie mam funduszy na karcie czy coś w ten deseń. Dodam tylko, że jestem zalogowany na PSN. Ktoś wie o co chodzi?

pozdrawiam

Gumiś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy przez awarie przedłużą te promocje w PSS (te co były do 27.04) bo chciałem kupić taniej Soldner-X 2 :(

Edytowane przez bid32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie przywrócenia PSN .. Chodzi mi o PS Store wie ktoś może jaka będzie przewidywalna data przywrócenia? Bo dziś wchodziłem i wyskakiwał mi błąd. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
itam mam pytanie odnośnie przywrócenia PSN .. Chodzi mi o PS Store wie ktoś może jaka będzie przewidywalna data przywrócenia? Bo dziś wchodziłem i wyskakiwał mi błąd. Pozdrawiam

Z tego co Sony zapowiedziała to możemy spodziewać się przywrócenia pełnej sprawności PSN dopiero 31 maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co Sony zapowiedziała to możemy spodziewać się przywrócenia pełnej sprawności PSN dopiero 31 maja :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie przywrócenia PSN .. Chodzi mi o PS Store wie ktoś może jaka będzie przewidywalna data przywrócenia? Bo dziś wchodziłem i wyskakiwał mi błąd. Pozdrawiam

Apologies guys, but it looks like there has been a slight delay in finalising the welcome back programme and it should be tomorrow when we can share the details with you. Right now our priority is making sure PSN is stble for you.

Źródło: http://blog.eu.plays...#comment-145184

Wynika z tego, że nie ma przewidywalnej daty, a jeśli będzie, to dowiesz się o niej jutro ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem pleya ponad miesiac temu tak dwa dni po tym jak network poszedl down no i moja pierwsza gra nabyto to fifa 11 grajac wczesniej on line u przyjeciela sam nie moglem sie doczekac popykac meczow rankingowychh umnie ... no i tu wlasnie problem dzis nareszcie przywrucili network a mi nie chce wpiasc passa do gry i nie moge grac on line. Mam zalozlone konto na network i na EA Sports Football ale na necie jeszcze nigdzie mnie nie prosili o ten pass a przez ps3 sie nie da wpisac bo mi wyskakuje blad jak naciskam: wykorzystaj kod na Bezplatny internetowy paszport ... i co mam teraz zrobic komus moze podobnie sie stalo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99,999% musi ruszyć usługa Store żebyś mógł skorzystać ze swojego on-line pass'a. Na wczoraj usługa była "under construction" więc pozostaje jedynie cierpliwe czekać lub o ile EA dało taką możliwość do Fify skorzystać z triala na granie on-line :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99,999% musi ruszyć usługa Store żebyś mógł skorzystać ze swojego on-line pass'a. Na wczoraj usługa była "under construction" więc pozostaje jedynie cierpliwe czekać lub o ile EA dało taką możliwość do Fify skorzystać z triala na granie on-line :thumbsup:

Dzieki to teraz skorzystam z triala majac nadzije ze szybko ta cala sytuacja sie rozwaize. Jeszcze raz dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie ściągania gier z PSS. Czy w trakcie ściągania gry można grać na konsoli? Jeśli tak to czy powoduje to jakieś spowolnienia transferu? Jest to dla mnie b. ważne ponieważ nie mam zbyt szybkiego netu, a chciałbym ściągnąć gry, które oferuje Sony w Welcome Backu. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, mam pytanie odnośnie ściągania gier z PSS. Czy w trakcie ściągania gry można grać na konsoli? Jeśli tak to czy powoduje to jakieś spowolnienia transferu? Jest to dla mnie b. ważne ponieważ nie mam zbyt szybkiego netu, a chciałbym ściągnąć gry, które oferuje Sony w Welcome Backu. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Podczas ściągania można sobie spokojnie grać. Tylko niektóre gry blokują ściąganie jak w nie grasz (póki co spotkałem tylko Uncharted 2) w resztę które grałem możliwa była gra i ściąganie z PSN równocześnie.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie pogram w Killzone 2 w trakcie ściągania? :( Szkoda. Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odwrotnie: nie ściągniesz nic grając w killzone ;)

A ja mam pytanie dot. gierek z rekompensaty, jak normalnie coś kupię w pss to nie muszę tego od razu ściągnąć, gra będzie oznaczona jako kupiona i mogę sobie pobrać ją później i tu moje pytanie: czy z tymi grami z rekompensaty też tak będzie można zrobić ? Bo obecnie mam dysk 40GB, zamierzam go wymienić jednakże do tego czasu tylko chyba DeadNation mi się zmieści, czy po wymianie dysku będę mógł spokojnie pobrać te gry czy muszę to zrobić od razu po otwarciu pss?

Edytowane przez MichuL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwrotnie: nie ściągniesz nic grając w killzone ;)

A ja mam pytanie dot. gierek z rekompensaty, jak normalnie coś kupię w pss to nie muszę tego od razu ściągnąć, gra będzie oznaczona jako kupiona i mogę sobie pobrać ją później i tu moje pytanie: czy z tymi grami z rekompensaty też tak będzie można zrobić ? Bo obecnie mam dysk 40GB, zamierzam go wymienić jednakże do tego czasu tylko chyba DeadNation mi się zmieści, czy po wymianie dysku będę mógł spokojnie pobrać te gry czy muszę to zrobić od razu po otwarciu pss?

Dotychczas PS store działało tak, iż mogłeś zakupić a ściągnąć później. Jak będzie w Welcome Back nikt na forum raczej nie wie, wiec trzeba albo poczekać na informacje albo skontaktować się z działem obsługi.

P.S. Mam ten sam problem z 40GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam do was małe pytanie które mnie zastanawia... Mowa tu o Welcome Back i dwóch darmowych grach. Czy jeżeli ja pobiorę te 2 gry na swój dysk to czy będę wstanie je jakoś przegrać kumplowi ( np na dysk ) żeby on też mógł w nie pograć ? :pardon:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×