Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś może mi pomóc, mam problem z pobieraniem gier większych niż 2 GB ?

Przykładowo pobieram BF3 który zajmuje około 13GB, kiedy wybieram „pobieraj” to pokazuje się informacja że pobieram 2048MB (2GB). Po pobraniu tych danych pokazuję się informacja o instalowaniu a jak wchodzę w gry to mam info że dane są uszkodzone.

No i takich dużych danych nie mogę pobierać w „tle”…co też nie wiem czemu L

Próbowałem kilka razy pobierać i sytuacja się powtarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jest to wina twojego modemu bądź routera z którym się łączysz z PS3 aby uzyskać dostęp do internetu. Spróbuj na innym sprzęcie a powinno być ok.

Znalazłem taki wątek ale nie wiem czy będzie Ci pomocny: http://community.us.playstation.com/thread/3420785?start=0&tstart=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wie ktoś jak sprawdzić czy online pass został wykorzystany ?

Nie chcę go aktywować, ale jednocześnie chcę sprawdzić przed sprzedażą czy jest zużyty czy też nie.

PSS → Redeem Codes → wpisujemy kod – jeśli jest wykorzystany ujrzysz stosowny komunikat, jeśli nie jest wykorzystany to pojawi ci się strona z opisem pliku – oczywiście wycofujemy się z tej strony i tak oto sprawdzamy czy kod jest użyty czy też nie :)

Nie da się inaczej niż przez aktywację.

właśnie w nowo otwartym u nas serwis z konsolami i grami na wymiane jak spytałem sprzedawce/właściciela o online pass w fifie 12 czy wykorzystany! jak mi tak odpowiedzial to podziekowałem za taki serwis jak podstaw nie znają

i pogratulowałem niewiedzy

Jeżeli gra była nowa, nie ma opcji żeby kod był zużyty.

widze ze jeszcze mało widziałes i slyszales

Edytowane przez chudyVU
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś kupić Parasite Eve 1 na psx z pss usa? Mojej karty nie przyjmuje, ale zabiera z niej pieniadze. Mam mastercard silver z wbk. Information valid i tyle. mam co prawda szaraka i moglbym grac w pirata, ale zalezy mi by byla na dysku ps3. prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie ; ile razy mozna sciagac np.online pass do battlefielda 3 z PS3 store, bo slyszalem ze 3 razy a potem placisz a ja juz czysciłem konsole 2 razy(prawdopodobnie poczatki YLOD) i niewiem czy sciagac czy pierw naprawi. z gory dzieki za odp kirk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jedną konsolę online pass jak i każdą inną rzecz z PS store można ściągać nieskończoną ilość razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej dzieki, no to dalej sciagam, a jak konsola padnie to padnie dzieki.

Niema jak dobry portal informacyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak jak w temacie, czy jest możliwość sprawdzenia czy klucz do gry sieciowej nie został jeszcze użyty, nie wpisując go w PSN aby go nie stracić?

Bowiem kupiłem grę i podobno klucz nie został użyty jak twierdzi osoba od której grę kupiłem, ale chciałbym być pewien tego że tak jest i sprzedać taki klucz ponieważ mam już jeden i drugi nie jest mi potrzebny, a nie chciałbym się nadziać później na jakiś komentarz negatywny przy sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź masz 10 postów wyżej na tej samej stronie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako pierwszą grę na PS3 chciałem sobie kupić Little Big Planet w polskiej wersji językowej (z tego co wiem język PL ma edycja Game of the Year). Czy mógłby mi ktoś powiedzieć ile kosztuje ta gra na PSS ? Bo się waham, czy kupić zdrapkę lub pudełkową wersję na Allegro aby zamówić grę jeszcze przez kupnej wymarzonej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj widziałem na allegro lbp1 za 35 zł nówke w folii

za lbp2 musisz jakies 2razy tyle się wykosztować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to malo ktora gra na pss bedzie tansza od wersji pudelkowej. a na dodatek wersje pudelkowa mozna sprzedac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam maly problem...obecnie mieszkam w Niemczech a konto mam zarejestrowane w Polsce czy jest jakas mozliwosc zmiany kraju?lub usuniecie konta w PSN i zalozenie nowego?Problem dotyczy doladowania portfela w PSN Store za pomoca kart zdrapek.....slyszalam ze Niemiecka karta kupiona za euro nie bede mogla doladowac Polskiego konta.W sumie jeszcze nie probowalam wiec do konca nie wiem czy tak jest? Moze ktos z Was probowal to zrobic? Bede wdzieczna za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyc nowe konto na PSN oczywiście możesz, a zresztą nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyc nowe konto na PSN oczywiście możesz, a zresztą nie mam pojęcia.

To po kiego grzyba się w ogóle wypowiadasz?

monyka30, adres możesz zmienić, ale tylko ulicę, województwo, itd. Kraju nie możesz zmienić.

Jeśli chcesz zmienić kraj, to musisz po prostu założyć nowe konto na PSN.

Wiąże się to oczywiście z utratą wszystkich zdobytych pucharków, itd.

Jak nie chcesz stracić polskiego konta, to polecam robienie przelewów kartą kredytową/debetową.

Ewentualnie kupowanie zdrapek przez allegro i żeby posyłali od razu kod na e-mail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To po kiego grzyba się w ogóle wypowiadasz?

monyka30, adres możesz zmienić, ale tylko ulicę, województwo, itd. Kraju nie możesz zmienić.

Jeśli chcesz zmienić kraj, to musisz po prostu założyć nowe konto na PSN.

Wiąże się to oczywiście z utratą wszystkich zdobytych pucharków, itd.

Jak nie chcesz stracić polskiego konta, to polecam robienie przelewów kartą kredytową/debetową.

Ewentualnie kupowanie zdrapek przez allegro i żeby posyłali od razu kod na e-mail.

Czyli rozumiem ze ´Niemiecka karta nawet nie mam co probowac doladowywac Polskiego konta?....jak zaloze nowe konto to stare jakos automatycznie sie wykasuje,czy bede miala wtedy dwa konta?i czy nie bedzie z tym problemu?......niestety allegro i karta kredytowa nie dam rady:( w gre wchodza tylko te zdrapki:(

Edytowane przez monyka30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem ze ´Niemiecka karta nawet nie mam co probowac doladowywac Polskiego konta?....jak zaloze nowe konto to stare jakos automatycznie sie wykasuje,czy bede miala wtedy dwa konta?i czy nie bedzie z tym problemu?

Jak najbardziej możesz mieć 2 konta na konsoli. Z tego co wiem to do 16 kont jest limit na jednej konsoli.

Jeśli Ci chodzi o niemieckie zdrapki, to nie będą one działały z polskim PSN (chyba, że wprowadzili jakiś system przewalutowania, ale wątpię).

Jedyna opcja to tak jak pisałem, albo kupowanie kodów na allegro, albo używanie karty kredytowej/debetowej.

Możesz też robić, tak że założysz sobie niemieckie konto i tam będziesz wszystko kupować.

Potem przelogujesz się tylko na swoje polskie konto i tam możesz sobie grać w to co kupiłaś na niemieckim sklepiku.

Wszystkie gry, dema, itd. są przypisywane do konsoli, nie do konta. Chyba jedynie avatary są przypisywane do konta.

Także kupujesz na niemieckim, a grasz na polskim, nie ma żadnego problemu z taką opcją.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej możesz mieć 2 konta na konsoli. Z tego co wiem to do 16 kont jest limit na jednej konsoli.

Jeśli Ci chodzi o niemieckie zdrapki, to nie będą one działały z polskim PSN (chyba, że wprowadzili jakiś system przewalutowania, ale wątpię).

Jedyna opcja to tak jak pisałem, albo kupowanie kodów na allegro, albo używanie karty kredytowej/debetowej.

Możesz też robić, tak że założysz sobie niemieckie konto i tam będziesz wszystko kupować.

Potem przelogujesz się tylko na swoje polskie konto i tam możesz sobie grać w to co kupiłaś na niemieckim sklepiku.

Wszystkie gry, dema, itd. są przypisywane do konsoli, nie do konta. Chyba jedynie avatary są przypisywane do konta.

Także kupujesz na niemieckim, a grasz na polskim, nie ma żadnego problemu z taką opcją.

Super :) Bardzo dziekuje za szybka pomoc i dokladne wyjasnienie.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jest jakaś możliwość by Sony zwróciło mi pieniądze za zakup, który nie funkcjonuje poprawnie ? Sytuacja przedstawia się tak, że kupiłem PREMIUM do BF3, jednak w ogóle nie funkcjonuje, dlatego chciałbym się zwrócić o zwrot pieniędzy. Gdzie się z takim czymś kierować ? Jestem kompletnie zielony w tej sprawie, bo pierwszy raz mam do czynienia z takim czymś co jest związane z PSS.

Pytam, bo wiem, że taka jest możliwość z AppStore, gdyż miałem podobny przypadek z aplikacją na iPhonie i Apple bez problemu zwróciło pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak kupie PS+ i ściągnę sb za free np. tego infamousa 2 to będę mógł w niego grać nawet jak mi się już skończy abonament??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie skończy się abonament, nie możesz już grać, ale jak znowu kupisz to znowu będziesz mógł grać, żeby nie było kolejnych pytań...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×