Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie rzecz w tym, ze zadenz tych sklepow nie oferuje takich kart, na allegro tez posucha. Co wiecej, posiadam tylko japonska karte kredytowa, wiec na FIFE przyjdzie mi poczekac jeszcze trzy tygodnie, bo oczywiscie japonska karta nie doladuje konta przypisanego do innego kraju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ofert na zdrapki na allegro jest tan tony :P

Nie mówiąc już że koledzy wyżej podali co najmniej trzy sprawdzone strony www z kluczami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim kogos skrytykujesz-sprawdz fakty:) otoz, po pierwsze, Kolega podal DWA alternatywne miejsca nabycia kart. Jak sie jednak okazalo, zarowno keye.pl jak i fabrykakluczy.pl na chwile obecna kart nie posiadaja (korespondencja do wgladu) :) a nie musze chyba dodawac, ze zalezy mi na czasie-gsynym chcial czekac, to po prostu 18 pazdziernika poszedlbym do sklepu i gre nabyl:)

Rzeczywiscie nie popisalem sie w szukaniu na Allegro-tutaj facepalm wyraznie uzasadniony;)

Tak czy inaczej, dzieki za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko. Jeżeli kupię Fifę 13 w nie polskim PSS to czy sama gra będzie zawierała język polski? Z Góry dziękuję i przepraszam jeżeli to zły dział :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam takie pytanie, chcę kupić Modnation racers na pss ale moja karta bankomatowa nie jest kartą kredytową i nie mogę robić zakupów w sieci. Czy w związku z tym mogę poprosić ziomka i użyć jego karty czy musi to być moja karta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz użyć karty innej osoby. Karta nie musi się zgadzać z danymi na które założone jest konto na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy za dodatki do gier np dodatkowe auta do GT5 trzeba płacić kartą czy można kupić zdrapke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zapłacić kartą ale jeżeli dodatek kosztuje np 5 zł to z karty weźmie 20 a 15 Ci zostanie na koncie PSS do wykorzystania. Jak zdrapką, to wstukasz sobie kod np na 100 zł i tyle ci doładuje portfel a robiąc zakupy będzie Ci z niego odejmować odpowiednie kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W karty wole sie nie bawić zdecydowanie wole kupić zdrapke i mieć daną kwote na koncie. Dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zawiodłem się mocno, bo o ile wygląda ładnie, to działa koszmarnie wolno. Hasłem przewodnim sklepiku jest "Wystąpił błąd".

Poza tym sama obsługa też pozostawia wiele do życzenia, bo np. żeby ściągnąć demo trzeba się przeklikać przez kilka ekranów, żeby dodać je do koszyka, potwierdzić płatność na kwotę 0zł i może coś jeszcze dalej, ale tak daleko nie zaszedłem w sklepie przez błędy.

Poza tym brakuje kategorii PS Plus, w której byłyby materiały dla Plusa.

No i są problemy z polską czcionką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, chyba się Sony szanowne zorientowało że wydało niedokończone dziadostwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no możliwe, ja teraz włączyłem konsolkę, to tylko Sports Champions 2 demo zassysam, bo allbattle royale bety nie widzę, a sklep mam stary, od początku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×