Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy jak kupie ps plus 12 czerwca to dostane te gry co maja dojść do ps plus w czerwcu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam takie pytanko, czy gry z amerykańskiego Playstation Store będą również w języku Polskim? Na przykład takie Little Big Planet 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam takie pytanko, czy tytuły z amerykańskiego Playstation Store posiadają język Polski? Przykładowo, czy Little Big Planet 2 posiada Polski język?

Edytowane przez Ponury0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony rozsyła kody umożliwiające pobranie gry Hydrophobia Prophecy za jedyne 5 zł. skorzystałem z okazji, zobaczę ten ich silnik, który sprawia, że woda zachowuje się jak w realu :) Waga - 1,8 GB

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony rozsyła kody umożliwiające pobranie gry Hydrophobia Prophecy za jedyne 5 zł. skorzystałem z okazji, zobaczę ten ich silnik, który sprawia, że woda zachowuje się jak w realu :) Waga - 1,8 GB

Jakis link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis link?

Nie ma linka, jak masz szczęście to wiadomość z kodem dostaniesz na meila, na które masz zarejestrowane konto PSN, u mnie oczywiście wpadło do spamu i mało co nie usunąłem :)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem SPAM i niczego nie było... Chyba Sony mnie nie lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się rozdzielić na dwie konsole...co najwyzej możesz się zalogować jednym kontem na dwie konsole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać na dwóch konsolach równocześnie?

Trzeba być zalogowanym żeby grać w gry z ps+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można równocześnie...jeden niech łupie offline bez logowania a drugi z logowaniem albo nawet oboje bez zalogowania i wtedy można grać...żeby grać w gry z ps+ nie potrzeba dostępu do neta...ściągasz,instalujesz i grasz bez problemów offline...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Planuję kupić konsolkę, ale zauważyłem taką rzecz że na allegro sprzedawane są keye do gier. Gdy chcę użyć tego keya, to gra zostaje przypisana do danego konta/profilu na ps3 czy mogę go użyć wielokrotnie? Obowiązuje coś takiego jak np. na pecetowym steamie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dwa DLC do MW3. Podałem dane do mojego konta koledze. Zalogował się i pobrał pliki, po czym je zainstalował. Jednak gdy odpala grę (już na jego profilu) dodatkowej zawartości nie ma.

W czym tkwi problem? Nie można tego materiału pobrać na 2 konsole (i 2 różne konta)?

Może problem tkwi w tym, że jak już pobrał dane, to zmieniłem hasło? A on usunął 'moje' konto ze swojej konsoli po pobraniu plików

kamil7f1.png

Edytowane przez kamil7f1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja odnośnie kupowania slotów gier z psn ponieważ nigdy tego nie robiłem, rozumiem że polega to na tym że tworze nowy profil dostaje passy i login wchodze w historie ściagania, ściagam i wchodze na swoje konto ? W takim razie jak np. to usunę to drugi raz już nie ściągne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma aktywowane te konto?

aktywowane konto kolegi, czy ma aktywować moje konto na swojej konsoli?

kamil7f1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi aktywować to konto, na którym jest ten dodatek kupiony.

a po aktywowaniu (i pobraniu plików) może te konto usunąć- nie straci wtedy ważności dodatków?

kamil7f1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest możliwość abym z mojego konta te pliki do pobrania "przeniósł" na drugie konto na mojej konsoli i wtedy udostępnił te konto koledze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×