Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, Tak,

google + jak kupowac wspolnie poradnik - pierwszy wynik i świetny poradnik.

Ja mam swoje główne konto do grania, na innych kupuję w składce i normalnie gram na swoim, wszystko kupione w pss działa na WSZYSTKICH kontach w konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie.

Chciałbym ściągnąć sobie DLC do "the force unleashed" jedi temple z PSstore UK. (w Polskim brak).

Niestety moją karta kredytową (Visa City Bank) nie idzie tego zrobić.

Czy jest jakiś inny sposób ?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

nie wiedzialem gdzie umiescic moj problem ale chyba to bedzie dobre miejsce. Jesli nie prosze o przeniesienie.

Mam problem i prosze o pomoc. MIanowicie , konsole mam z usa i takie mam tez konto. Chce kupic Battlefileda3 limited edition zeby miec mapy za free. No i terazm pojawia sie moj problem. Chce grac na koncie z usa i czy jesli kupie gre w polsce z polskim onlinecodem to bede mogl go wpisac na amwrykanskim koncie i pobrac mapki i cieszyc sie online , czy teylko bede mogl grac na polskim koncie? Prosze o pomoc osob majacych 100% pewnosc.

Z gory dzieki za pomoc.

PS. mam mozliwosc zakupu gru w stanach ale nie urywam ze finansowo w polsce wyjdzie mi o paredziesiat zlotych taniej... pozatym az tak nie jestem napalony na gre zeby przeplacac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce grac na koncie z usa i czy jesli kupie gre w polsce z polskim onlinecodem to bede mogl go wpisac na amwrykanskim koncie i pobrac mapki i cieszyc sie online , czy teylko bede mogl grac na polskim koncie? Prosze o pomoc osob majacych 100% pewnosc.

Ja mam pewność - nie będziesz mógł. Na kontach z regionu 1 działają tylko kody z gier kupionych w regionie 1. Europa to region 2, więc potrzebujesz konta z regionu 2. Po prostu załóż sobie na konsoli drugie konto, wpisz na nim oba kody i po problemie. Online i DLC będzie działał na wszystkich kontach na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy dodatek zakupiony w psn usa "jedi temple" do gry the force unleashed zakupionej w Polsce będzie działał ??

Czy musi to być zakupione w UK ?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na grzbiecie pudełka z płytą masz taki nr bles porównaj go z tym na pss i będziesz miał odpowiedź... nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

na grzbiecie pudełka z płytą masz taki nr bles porównaj go z tym na pss i będziesz miał odpowiedź... nie

Ok. Dzięki za info. Nie wiesz czy z UK będzie działało ?

Pozdr

Edytowane przez panek1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się zdecydować gdzie to napisać,więc zapytam tu.

Kumpel zakupił back to karkand na pss.Też chce mieć te DLC jednak nie potrafię na PSS kupować i nie mam zamiaru.Słyszałem coś o jakiejś odsprzedaży slota.Na czym to polega,i czy jest to legalne?Nie byłoby problemu gdyby na allegro normalnie te klucze sprzedawali na plejke,tak jak to jest na pc-cie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jednak nie potrafię na PSS kupować i nie mam zamiaru....

łączymy się z tobą w żalu ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za arcypomocną odpowiedź,nie mniej jednak nie takiej oczekiwałem.A współczucia nie potrzeba mi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się zdecydować gdzie to napisać,więc zapytam tu.

Kumpel zakupił back to karkand na pss.Też chce mieć te DLC jednak nie potrafię na PSS kupować i nie mam zamiaru.Słyszałem coś o jakiejś odsprzedaży slota.Na czym to polega,i czy jest to legalne?Nie byłoby problemu gdyby na allegro normalnie te klucze sprzedawali na plejke,tak jak to jest na pc-cie.

http://lmgtfy.com/?q=jak+kupowa%C4%87+wspolnie+ps+store

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, chcę kupić pewną grę i gdy dam buy now to pokazuję się ile do zapłaty i jak dam dalej to mi piszę aby uzupełnić dane karty co mam zrobione, jak można jeszcze sprawdzić czy są wprowadzone dane karty żeby coś kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie potrafię na PSS kupować i nie mam zamiaru

:o

jesli nie potrafisz kupic po ludzku to jak chcesz to zrobic kombinujac ?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, chcę kupić pewną grę i gdy dam buy now to pokazuję się ile do zapłaty i jak dam dalej to mi piszę aby uzupełnić dane karty co mam zrobione, jak można jeszcze sprawdzić czy są wprowadzone dane karty żeby coś kupić?

Zakłądka gdzie jest psstore - zarządzanie kontami - billing information.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema , chciałbym kupić B2K , gdzie przyjdzie mi kod , który muszę wpisać , aby pobrać dodatek ? e-mail ?

Z góry dzięki za odpowiedz

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak z pss chcesz kupic to zadnego kodu nie bedzie. dasz buy i pozniej download (doladowac konto pss to chyba potrafisz?)

na email przyjdzie ci za to potwierdzenie zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dodatek do gry Battlefield 3 BTK, czy mogę się nim podzielić w jakiś bezpieczny sposób z znajomymi ? Jakie są sposoby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem loguje się no mojego psp stora normalnie i mam założone konto na polskę ale słyszłem że na us jest więcej żeczy więc założyłem drugie konto ale nie na siebie tylko na dziewczynę lecz nie mogę się zalogować po mi pokazuje komunikat że nie mogę wpisywać identyfiakatora innego użytkownika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ciężko było mi znaleźć odpowiedni temat, myślę ze jest okej. Mam pytanie odnośnie gier z serii PS2 Classics. Czy posiadają one takie funkcje jak PSone Classics? Chodzi o:

- Upscalling do 1080p,

- Wygładzanie tekstur,

- Elektroniczna instrukcja,

- Ustawienia kart pamięci i podłączenia padów,

- Tryb ekranu (rozciągnięty/normalny).

Proszę o możliwie szybką odpowiedź, z chęcią przypomniałbym sobie NFS: Most Wanted xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kolega udostępnił mi dodatek do gry COD Black OPS. Wszedłem normalnie w historie pobierania i ściągnąłem go. Gdy wchodzę do gry nie mam tych dodatków. Co może być nie tak?

Czy to może być wina tego, że gra ma BLES 01034, a dodatek 01033? Jeżeli tak, to da się coś zrobić żeby ten dodatek działał z moją wersją gry?

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×