Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

było automatycznie ale sam tez ustawiałem (tak czy siak nie działa) z tego co pamietam przy tym s-video miałem 480i

czyli kable s-video nie pociagnie tego dragon balla?przykladowo sprawdzalem soul calibura IV (rowniez demo) i śmiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociągnie. Sam mam w ten sposób podłączoną konsolę do TV i spokojnie śmiga. Musisz coś pokombinować z ustawieniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zakupilem Ps3 i mam dwa pytania -

Jesli mam konto i na nim sciagniete dema to, gdy stworze kolejne to te dema beda na owym koncie dzialac? Pamietam, ze na psp bylo tak, ze kazda gra/demko/motyw byl przypisany do danego konta.

- jak zaprosic znajomych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dema nie są przypisane do żadnego konta. Jeżeli chcesz dodać znajomych musisz znać ich tzw. PSN ID. Inaczej dupa blada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z instalacją gier ( demo ) jakąkolwiek nie ściągnę to zawsze mam error 80029564

w kodach juz szukałem co to za błąd ale - dlaczego występuje przy każdej instalce ?

Miejsce na dysku jest - miał ktoś podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresetowałbym ustawienia PS3 i walnął formata, być może coś się walnęło konsolce i trzeba przywołać do porządku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem nie wiem czy miałem podobny kod "80029564" ale wszystkie gry i patche pobrane zamieniały się w corrupted data. Ja zrobiłem kopię bezpieczeństwa na dysku USB, wszedłem do menu serwisowego PS3 (Jeżeli nie wiesz jak YouTube "Recovery menu ps3") i zrobiłem "Rebulid datebase". Później wgrałem wszystko na konsolę ponownie i problem zniknął, znowu cieszyłem się grami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A ja mam podobne pytanie. Czy na dysku twardym PS3 można zainstalować każdą grę (jeśli tak to w jaki sposóB) czy tylko te ściągnięte z PSS ?

Pozdrawiam smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A ja mam podobne pytanie. Czy na dysku twardym PS3 można zainstalować każdą grę (jeśli tak to w jaki sposóB) czy tylko te ściągnięte z PSS ?

Pozdrawiam smile.gif

te sciagniete z pss.

a co rozumiesz pod nazwa "kazda gra" ?

takiego Baldurs Gate nie zainstalujesz.

Czasami gry na ps3 daja mozliwosc instalacji niektorych plikow na dysku twardym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam następujący problem. Zakupiłem sobie GoW Collection i teraz chętnie bym sobie sciągnął demo GoW III ale tu moje problemy:

1. Gdzie znajduje się dokładnie kod?Niby jest jakiś na prawej stronie w instrukcji ale to jedynie 8 literowe hasło.

2. Skąd pobrać te demo i gdzie wpisać kod? Próbowałem szukac go na Playstation Store ale nie ma go tam. Wpisywałem w Redeem Codes na PS Store dany 8 literowy kod i też nic.

Proszę o szybką odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na naszym portalu była informacja w związku z kodami do dema GoW3: Sprawdź

Jeżeli posiadasz wersję przedpremierowa i jednak znajdziesz w pudełeczku swój kod do dema : XXXX-XXXX-XXXX to należy go wprowadzić w PlayStation Store -> w prawym górnym roku w "Redeem Codes".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się spytać czy można by napisać jakąś oficjalną prośbe do SCEPolska by dodatki do lokalizowanych gier były kompatybilne ze spolonizowaną grą a nie tylko z orginalną angielską? Bo mam problem z dodatkami do EyePet PL gdzyż te darmowe dodatki Styling Pack od 1 do 7 mi niedziałają w polskiej wersji a sciagałem je z polskiego pss jedyny dodatek który mi podszedł to ten świąteczny :/ oraz żeby SCEPolska zrobiło coś (porozmawiało lub uprzejmie poprosiło inne firmy) z dodatkami do innych spolonizowanych gier bo po co robią wersje PL skoro dodatki na nich niedziałają i aż sie boje o AC2 które zamówiłem w wersji PL i boje sie o dodatki zresztą nietylko do AC2 boje sie że w Uncharted 2 czy God of War 3 mogą być podobne szopki które niepowinny mieć miejsca i nierozumiem po co takie dodatki na PL PSS skoro z wersjami polskimi niedziałają :/ stąd moje pytanie czy można by wystosować odpowiedni list do SCEPolska (z odpowiednią ilością podpiów jeżeli będą potrzebne) by zrobiło pożądek z tym fantem i dodatki były kompatybilne z każdą grą która została w jakikolwiek sposób spolonizowana obojętne czy to gra SONY czy Ubisoftu chodzi o to żeby polski gracz ze spolonizowaną grą mógł również cieszyć się owymi dodatkami ;) swoją drogą PL PSS też by mogli wreszcie zrobić po polsku tak jak sie należy :) pozdro proszę o szybką odpowiedź :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma PSS PL.

Jest PSS EU, ale z dodatkami nie powinno być problemu. Jeszcze się upewnię na czym polega problem i dam wam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ze wszystkimi dostępnymi dodatkami do EyePeta nie było problemów.

@Duvel - jeżeli np. Demko Dirt2 pojawiło się w UK i kilku innych krajach, a nie było go u nas, to można powiedzieć, że jest polski PSS.

Edytowane przez irvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w wersjach demo gier takich jak fifa czy fight night da sie grac multiplayer, znaczy na 2 pady? Pytam bo na razie jeszcze nie mam drugiego i nie wiem czy taka opcja sie ukaze po podlaczeniu drugiego pada.

Pozdrawaiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam taki problem, otóż od paru dni mam ps3 i postanowiłem sobie pościągać dema gierek. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że większość z nich nie chce się zainstalować, przykładowo heavenly sword dopiero po drugim ściągnięciu się zainstalowało, a batman arkham asylum ściągałem już trzy razy i za każdym razem wyskakuje błąd o treści "Podczas instalowania wystąpił błąd. (80029564)" tak samo z demkiem Dante`s Inferno (ściągałem z 4 razy), znalazłem na necie taką stronke http://danstechnstuff.com/2007/12/20/possible-fix-for-error-80029564-when-trying-to-install-ps3-demos-updated/ więc postanowiłem tak spróbować, jednak o ile u gościa sposób ten zadziałał (UPDATE 2) o tyle u mnie nie działa. Miejsca na dysku mam wystarczająco bo ok. 60GB. Z internetem łącze się bezprzewodowo za pomocą routera netgear. Macie może podobnie i czy jest może jakiś sposób żeby choć troche to usprawnić ? Szkoda że nie jest tu tak jak w x360, że jak ściągniesz to od razu możesz grać.

P.S. Tak na marginesie, jak bede miał karte VISA z ING bede mógł ją zarejestrować na koncie USA ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem konsole bez napędu. Chciałem zainstalowac soft i stawał na 70% bo nie był podłączony napęd ;/ podpiąłem z mojej drugiej konsoli napęd który jest sprawny i zaktualizowało sie ale....no właśnie było git tylko jeden minus.... nie widzialo płyt w napędzie ale było słychać że płytka się kręci tylko w menu konsoli jej nie widać :/ soft najnowszy 3.15 ofkors

więc o co chodzi?? jakieś dziwne to...konsola widzi napęd ale już płyt nie, a przeciez na tym napędzie gram normalnie :/

Mam drugi problem z tą samą konsolą: Ściągnąłem demo pesa żeby se pograć chociaż z twardziela a tu klops. Załączam demo wchodzi w demo i czarny obraz...konsola nie reaguje na komendy , po prostu czarny obraz. Dysk przed sciagnieciem dema formatowałem i teraz ten problem. Gdy chce wyłączyc konsole na tym czarnym ekranie to miga zielone światełko czasem jest dwa razy beep i dopiero sie wyłącza, a czasem iga i miga i nic. Nie wiem w czym jest problem. Coś z płytą główna bo zgłupiałem. Pierwszy raz się z tym spotkałem. Możliwe jest to że nawet gry na twardzielu nie pójda bez podłączonego napędu tak jak z tą aktualizacją??? Pomocy.

Edytowane przez pidzynmaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Kupiłem sobie na PS Store ,grę z MINIS RedBull x Fighters czy jakos tak,no i po ściągnieciu ,zainstalowałem ,odpalam i nie chce się odpalić i wyskakuje "Błąd aplikacji" i jakies cyferki. Co zrobic ?

Prosze o pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Kupiłem sobie na PS Store ,grę z MINIS RedBull x Fighters czy jakos tak,no i po ściągnieciu ,zainstalowałem ,odpalam i nie chce się odpalić i wyskakuje "Błąd aplikacji" i jakies cyferki. Co zrobic ?

Prosze o pomoc !

wykasuj to co nie idzie! pobierz jeszcze raz ! i spróbuj zainstalować na nowo! powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

Mam następujący problem: gdy zostawiam włączoną konsolę (np na noc) w celu ściągnięcia np demka to później okazuje się, że dane nie zostały do końca ściągnięte, a PS3 się wyłączyła.

W ustawieniach oszczędzania energii mam włączoną opcje, aby konsola wyłączała się po godzinie - czy to oznacza, że wyłączy się nawet jak coś ściągam? Jeśli tak to czy da się jakoś ustawić konsolę, żeby zamknęła się po zakończeniu pobierania? Czy zostaje mi tylko przewidywanie ile czasu zajmie pobieranie i ustawianie odpowiedniego czasu w ustawieniach? Wiem, że można po prostu ustawić PS3 tak, aby w ogóle się nie zamykała, ale nie chce żeby chodziła dłużej niż potrzeba.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas włączonego pobierania spróbuj wyłączyć konsole. Samo ci się zapyta czy wyłączyć po ukończeniu ściągania.

Edytowane przez Kris94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Menu najedź na opcję zamykania systemu, jeśli w tle coś jest pobierane to pojawi się ekran, zaznaczasz tam bym ściągnęło i wyłączyło konsolę i zatwierdzasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×