Skocz do zawartości
maldini80

Ps3 Dla Dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,proszę o info w jaki sposób mogę wykorzystać konsolę dla trzyletniego dziecka ,może są jakieś gry edukacyjne,mini karaoke itp..Ewentualnie gdzie można nabyć jakiś osprzęt...MUSZĘ PRZEKONAĆ ŻONĘ DO ZAKUPU I POTRZEBNE MI MOCNE ARGUMENTY!!!Z góry dziękuję za pomoc...pzdr wszystkich fanów PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla dziecka eyepet albo lbp .Z lbp dziecko ty i zona wielki fun dla calej rodziny . Jesli chodzi o argumenty:

*odtwarzacz filmow blu-rey i dvd

*swietne gry

*HD

*Syn bedzie cie uwielbial za ten prezent ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam serię BUZZ JUNIOR - u mnie brata dzieci (5lat i 3 lata) nie mogą się oderwać a co ważniejsze mogą samodzielnie sobie poradzić z grą ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i polskie menu obecnie co też może być dobrą karta przetargową w tej sprawie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój synek ma prawie 3 latka i w życiu nie posadziłabym go przd konsolą.. Gdyby mój mąż przekonywał mnie do zakupu podając taki argument to z miejsca dostałby w zęby..whistling.gif

Nie wiem czy Twoja żona stawia na dobre wychowanie, ale domyślając się, że tak mam pewną radę - usiądź w wolnym czasie z synkiem i ucz go literek, czy czegokolwiek innego z czego wyniósłby wiele pozytywnych rzeczy. Żona na pewno będzie zadowolona i wtedy pozwoli Ci kupić konsolębiggrin.gif

Tylko błagam, nie psuj dziecka grami, jest naprawdę wiele innych i przede wszystkim lepszych rozrywek dla takiego maluchasmile.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"grając w FPSy od trzeciego roku życia po osiągnięciu pełnoletności nasze maleństwo będzie miało refleks jak Jedi" :woot: ;)

Ogólnie nie ma co demonizować gier w przypadku małych dzieci. Naturalnie nie można ograniczać wychowania wyłącznie do PS3, ale gry na prawdę dają dużo frajdy w młodzieńczych latach. Mając chyba 6 lat dostałem PlayStation i do dzisiaj pamiętam zabawę przy Crashu, Raymanie czy F1 :wub: Że też o ATARI i "Boulder Dash", "Froggerze" nie wspomnę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie ma co demonizować gier w przypadku małych dzieci. Naturalnie nie można ograniczać wychowania wyłącznie do PS3, ale gry na prawdę dają dużo frajdy w młodzieńczych latach.

Ci faceci ;) Ogólnie to tatusiowe tak mają ;)

Zgadzam się, że granie to na pewno dużo frajdy, ale niekoniecznie jest do dla dziecka dobre, przynajmniej w takim wieku (3 lata).

Gdzie te czasy, kiedy dzieci potrafiły bawić się na podwórku od rana do wieczora?tongue.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Prosiłem o info dotyczące konsoli i osprzętu ,a nie  o porady w kwestii wychowywania dziecka.....my Polacy mamy brzydki nawyk pouczania innych i spłaszczania wszystkich spraw...moje dziecko nie uczy się trzech języków i algorytmów.Jest dzieckiem!!!!Musi być czas na zabawę i na naukę również,proporcjonalnie..kupując Ps3 chcę żeby uczyło się poprzez zabawę,bo taki rodzaj przyswajania wiedzy w tym wieku jest najefektywniejszy!!!!!Ale dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz nie krzyczeć?

Sam pytałeś jakie gry będą dobre dla 3-letniego dziecka, więc rozwiniętą wypowiedzią powinnam Ci dać do zrozuminia, że żadnebiggrin.gif

Granie na PS3 przez takiego malucha to nie jest odpowiednia zabawa, uwierz mi..

W każdym razie rób ze swoim dzieckiem co chceszninja.gif

P.S. Ja swojemu synkowi puszczam na konsoli bajki. Efekt jest taki, że przez cały dzień nic by nie robił tylko oglądał..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla 3 latka?kolorowanki i bajki czytane jak najczęściej!pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o argumenty to na pewno gra Eyepet o raz fakt że jest dużo gier dla dzieci na podstawie bajek np. Piorun, Złoty kompas, Odlot, Opowieści z Narnii, epoka lodowcowa czy madagascar. Są również inne nieszkodliwe gierki jak Sega Superstar Tennis czy Flower.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o argumenty to na pewno gra Eyepet o raz fakt że jest dużo gier dla dzieci na podstawie bajek np. Piorun, Złoty kompas, Odlot, Opowieści z Narnii, epoka lodowcowa czy madagascar. Są również inne nieszkodliwe gierki jak Sega Superstar Tennis czy Flower.

To nie chodzi o to, że gry są szkodliwe dlatego, że są to np. strzelaninki, a gry na podstawie bajek już są ok.. Chodzi o to, że to jest po prostu pseudo rozrywka, 3-latek nic z takiej zabawy nie wyniesie, więc po co to wszystko? Gdyby były gry uczące literek, kolorów czy kształtów to super - to by było już coś bardziej odpowiedniego :)

Tak więc maldini80, jak na razie mogę Ci polecić specjalne książeczki z naklejkami dostosowane do wieku dziecka, są naprawdę świetne i zarówno mój synek jak i dziewczynka, którą się jeszcze opiekuję szaleją za nimi, to świetna forma nauki poprzez zabawę - a o to Ci właśnie chodzi, czyż nie?tongue.gif

Ale jeśli tak bardzo chcesz argumentu na kupno konsoli również dla dziecka to rzeczywiście gra Eyepet może dostarczyć świetnej rozrywki dla całej rodziny - sama o tej grze ostatnio myślałam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym 3 letnie dziecko raczej jeszcze nie ma takich umiejętności koordynacji ruchów żeby obsługiwać analogi w padzie i powiązywać ruch gałek z ruchem na TV, acz pewno są różne dzieci. Co innego Eye PET, to pewno ostatecznie można polecić dla 3 latka. Szukasz argumentu na zakup konsoli na siłę. Jest to raczej sprzęt dla starszych dzieci, myślę że przynajmniej 4-5 lat.

faktycznie gdyby były gry typu nauka kolorów czy kształtów, można by wtedy porozmawiać na temat konsoli dla 3 latka.

Nikt cie nie poucza, tylko rzeczowo odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też wtrącę swoje 3 grosze...

Mój starszy synek 2,5 latka nie przejawia większego zainteresowania konsolą. Czasem jak widzi jak katuję jakieś wyścigi, to się mimowolnie "nakręca" i łapie za chwilę wszystkie swoje autka i rozgrywa wyścigi i karambole na dywanie i tylko czasem zerknie na ekran tv. U młodszego 11 m-cy jedyny przejaw zainteresowaniem PS3 przejawia się w postaci zrzucania pada z ławy (właśnie zaczął chodzić i zwiększył mu się zasięg działania/niszczenia). Jak ktoś napisał wcześniej, konsola jest raczej dla starszych dzieci tak myślę, że około 8 lat i dla tych zupełnie już starych dzieci, czyli nas :pardon: Nawet wymieniany tutaj Eye Pet przysporzył wiele trudności kilku osobom z forum, a myślę, że miały więcej niż 5 lat...

Ogólnie Ps3 + dzieciaki używam wyłącznie jako pokazywacz bajek/filmów/YT

PS. Czy ktoś spotkał się z jakąś produkcją na PS3 w temacie Cars Disney/Pixar, bo mój starszy synek duszę by oddał za taką pozycję?

Pozdro

<h3 class="r">

</h3>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest Cars Race-O-Rama. Na playstation.com wyszukało mi tę grę tylko na PS2, ale.. Allegro ma wszystko wink.gif Nie będę wstawiać linka do aukcji, ale sam bez problemu znajdziesz.

14611.jpg

Tylko niech synek duszę zachowa dla siebie, hehe wink.gif

Edytowane przez Leilong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Leilong. Znalazłem.

Dusza synka odetchnęła z ulgą :wink:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,proszę o info w jaki sposób mogę wykorzystać konsolę dla trzyletniego dziecka ,może są jakieś gry edukacyjne,mini karaoke itp..Ewentualnie gdzie można nabyć jakiś osprzęt...MUSZĘ PRZEKONAĆ ŻONĘ DO ZAKUPU I POTRZEBNE MI MOCNE ARGUMENTY!!!Z góry dziękuję za pomoc...pzdr wszystkich fanów PS3

Ja proponuję kupić mu FIFĘ 10, przecież lepsze siedzenie przed PS3 przy uprawianiu wirtualego sportu, niż przed Counter-Strike na komputerze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Temat zamienił się w wymienianie, że gry są nie dobre :D Przyznam, że też "duży" nie jestem. Sam mając 3 lata ścigałem się na PieCu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonać żonę do zakupu ... hahahahahahahahhahahaahhaha

buheehee

hiiihih

...

Straszne. Po prostu, straszne. PS3 dla 3 letniego dziecka ? Co się z tym światem dzieje może mnie ktoś odpowiedzieć. Takie dzieci powinny się uczyć poznawania świata a nie istnieć w ID. Za 3 lata będzie siedzieć w bibliotece i grać w margonem albo inną głupotę.

Powiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ludzie, już nie przesadzajcie, że w PS3 nie mogą grać dzieci.

Wszystko z umiarem i bez przesady; "zamiast grać lepiej zacznij swojego dziecka uczyć literek", niech uczy literek, ale niech też sobie pośmiga na konsolki, przecież chyba rodzice mają kontrole nad swoim dzieckiem? Ja doskonale pamiętam chwile spędzone przy PSX przechodzący Crasha, Drivera, Medal of Honor itd... Coś niezwykłego :) Tak jak też tu ktoś słusznie zauważył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ludzie, już nie przesadzajcie, że w PS3 nie mogą grać dzieci.

Wszystko z umiarem i bez przesady; "zamiast grać lepiej zacznij swojego dziecka uczyć literek", niech uczy literek, ale niech też sobie pośmiga na konsolki, przecież chyba rodzice mają kontrole nad swoim dzieckiem? Ja doskonale pamiętam chwile spędzone przy PSX przechodzący Crasha, Drivera, Medal of Honor itd... Coś niezwykłego :) Tak jak też tu ktoś słusznie zauważył :)

Moja 3 letnia corka nauczyla sie liczyc dzieki PS3 - uwielbia gre FLOCK - (gdzie statkiem kosmicznym zagania sie owce, krowy, swinie i takie tam). Zawsze trzeba iles sztuk gdzies zagonic i to wystarczylo, aby nauczyla sie liczyc - poprzez zabawe!

Dodatkowo noby-noby potrafi ja wciagnac, ale to gra nie do pojecia dla doroslych. No i flower na uspokojenie dla calej rodziny - pozycja obowiazkowa.

BTW: Ktos ma jakies doswiadczenia z grami dla dzieci wkorzystujacymy buzzery ---> nurtuja mnie te pozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Przymierzam się do zakupu PS3 dla chrześniaka. W związku z powyższym mam pytanie do WAS.

Patrzyłem na gry i jest bardzo mało tytułów w polskiej wersji językowej. Czy wersje anglojęzyczne maja polskie napisy ? (Czy jest to w jakiś sposób zaznaczone na pudełku ?)

Czy ewentualnie orientujecie się czy inne konsole na rynku maja więcej gier po polsku ?

Ewentualnie poproszę o opinie rodziców - czy obsługa konsoli nie jest zbyt skomplikowana dla dziecka 6-7 lat ?

Mam dylemat czy kupić komputer i jakiś kontroler gier - czy konsolę. Za pomoc WIELKIE DZIĘKI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry w wersji tylko angielskiej nie posiadaja poskich napisów ale na grze jest nalepka PL wtedy gra jest w wersji polskiej. Tytułów wiele nie jest , natomiast ciekawe gry dla dziecka to Little Big Planet lub EyePet albo ratchet and clank a jeśli dziecko lubi wyścigi to seria need for speed , na konkurencyjne konsole napewno nie ma wiecej gier po polsku niz na ps3 ale pewnie coś sie znajdzie. Ps3 jest troche bardziej zaawansowane w rózne opcje itd. ale jeśli konsola bedzie mu słózyć tylko do grania to po jakimś czasie wszystko bedzię rozumiał :) ja osobiście w wieku tego chłopca posiadałem ps2 , ta konsola jest najłatwiejsza w obsłudze wszystko na zasadzie włóż płyte i graj :) ale myśle , ze ps3 też każdy łatwo ogarnie :)

Pozdrawiam.

PS. Ja wybrałbym ps3 a jeśli chodzi o jakiś kontroler to niedługo wychodzi PS Move. Myśle , że nawet jak bedzie miał jakąs gre w jezyku angielskim to nic mu nie zaszkodzi :) aczkolwiek pouczy się troche języka angielskiego , ja posiadając angielskie gry na ps2 nauczyłem się sporo podstawowych słów z jezyka angielskiego :)

Edytowane przez Killzone_15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×