Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, dzięki za odpowiedź, plusik dla Ciebie. Chyba jednak wybiorę opcję z UAVem bo nie lubię polegać na innych jeśli chodzi o pilotaż śmigłowca albo inne sprawy. Jak to mówią, umiesz liczyć, licz na siebie wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moglby mi powiedziec, jak sie strzela z tych malych helikopterkow UAV? Potrafie wysylac same rakiety, a widzialem kolesi ktorzy normalnie ostrzeliwuja :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moglby mi powiedziec, jak sie strzela z tych malych helikopterkow UAV? Potrafie wysylac same rakiety, a widzialem kolesi ktorzy normalnie ostrzeliwuja :/

Musisz wybrac alt fire jako perk dla pojazdow i wtedy bedzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zaraz to ogarnę, dzięki wielkie :)

Myslałem, że dam radę, ale nie mogę znaleźć xP

Jeszcze jakbyś mógł napisać małą instrukcję gdzie to ustawić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak giniesz masz wybór postaci jedziesz całkiem w prawo i tam masz perki dla pojazdów i bierzesz dodatkowy ogień bodajże jest on ostatni :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy jak poprawić skuteczność strzelania grając medykiem,mam lunetkę x4 ale coś mi się wydaje,że bardziej ona przeszkadza(zasłania widok) niż ta x2,mimo to ciężko w wymianie jeden na jeden wygrać pojedynek.

Generalnie czy macie jakieś skuteczne sposoby na granie konkretną specjalnością.

Jaką broń polecacie do opanowania dla meda?

Jakie wyposażenie preferujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlatwiejszy dla medyka jest M249 Saw. Ja sobie biore red dota lub x4 (zaleznie od mapy). No i dlaczego ciezko wygrac pojedynek? Celuj w glowe i wszystko bedzie ok :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się celować,ale mam wrażenie,że cholera co niektórzy grają tak jakby posiadali myszkę nie pada :confused: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo niektorzy graja na myszkach ale to zaden problem. Pograsz troche to sie przyzwyczaisz u nauczysz walic heady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się celować,ale mam wrażenie,że cholera co niektórzy grają tak jakby posiadali myszkę nie pada :confused: .

Bo niektórzy grają na myszce :thumbsup:

Jak walisz medykiem to nie sprejuj ogniem ciągłym tylko strzelaj seriami po 2-4 pociski. Zachowujesz wtedy celność. Stań sobie kiedyś 10 metrów od ściany i walnij kilka takich serii w jeden punkt a potem wywal w niego cały magazynek - od razu zrozumiesz o co chodzi.

Ja gram tylko na szczerbinkach. Można się bardzo szybko obrócić, mieć dodatkowego perka i całkiem dobry widok (niestety w niektórych broniach to niemożliwe bo szczerbinka zasłania pół ekranu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja, jak gram medykiem, również biorę M 249 Saw, chociaż częściej gram Assaultem.:smile: Jak jesteś blisko gościa, to nie celuj, tylko strzelaj z biodra (bez przyciskania :l1:). Zwiększa to obrażenia pocisku, a oprócz tego, można szybciej przycelować. Jeśli grasz na normalu, jest to banalnie proste, bo masz celownik przy strzelaniu z biodra. Ja gram na Hardcorze, gdzie tego celownika nie ma i właśnie taką taktykę z powodzeniem stosuję. Więc skoro na Hardcorze się da, to na normalu będzie to dużo łatwiejsze.

Red dot bierz na mniejszych mapkach, np. Isla Innocents na Squad Deathmatch. Jednak przy większych mapkach, bierz 4x, pamiętając o strzelaniu z biodra na małych odległościach.

Edytowane przez kuba105000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj, ze na HC wystarczy ledwie drasna przeciwnika i on lezy. 4-5 pociskow na klate na HC, ktore wsyatrczja do zgonu, nawet nie zadrasnie goscia na normalu. Poza tym on gra od niedawna i musie sie przyzwyczaic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na normalu strzelanie z biodra też się sprawdza. Trzeba dłużej postrzelać, ale nadal oszczędzamy cenny czas nie celując.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się strzelać z biodra,ale strasznie nerwowo reaguję padem i tym samym sam powiększam rozrzut broni :confused: .

Generalnie dziwi mnie to jak z ogromnej odległości ściąga mnie koleś z jakiegoś uzi nie mając zadnego celownika optycznego i własnie tu może to byc kwestia precycji operowania myszką--chyba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padem tez sie da. Kwestia obycia z gra i padem. Sam jak zaczynalem to mok celownik latal we wszystkie strony swiata w starciach 1vs1. Teraz juz idzie na leb goscia, ewentualnie na klate. Wszystko jest kwestia ogrania. Znajdziesz odpowiednia bron dla siebie, przyzwyczaisz sie do celownika i bedzie lepiej. Ja mam czulosc na 100% ustawiona. Duzo szybciej reaguje celownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie mnie oświecić jak poznać "nasze" i ich miny ? Nie jest to może niezbędne do życia ale czasami się przydaje bo po co rozwalać wszystkie jakie leżą na drodze, a sami wiecie jak trudno się rozrzuca.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie mnie oświecić jak poznać "nasze" i ich miny ? Nie jest to może niezbędne do życia ale czasami się przydaje bo po co rozwalać wszystkie jakie leżą na drodze, a sami wiecie jak trudno się rozrzuca.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Nie poznasz. Trzeba walic we wszystko co lezy, nie ma innego sposobu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, też mi się tak wydawało ale koleś wczoraj mówi, że bym uważał bo miny przy fladze a zaraz się poprawił i mówi że nasze.:pardon:

Potem go wywaliło z gry i w końcu nie spytałem skąd wiedział, chyba że widział naszego inżyniera jak rzuca.......

Edytowane przez commor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, też mi się tak wydawało ale koleś wczoraj mówi, że bym uważał bo miny przy fladze a zaraz się poprawił i mówi że nasze.:pardon:

Potem go wywaliło z gry i w końcu nie spytałem skąd wiedział, chyba że widział naszego inżyniera jak rzuca.......

a to nie jest tak, że nasze miny są zaznaczone na mini mapie tak jak C4? takimi krzaczkami :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest tak, że nasze miny są zaznaczone na mini mapie tak jak C4? takimi krzaczkami :rolleyes:

Nie dam sobie uciac zadnych czlonkow, ale raczej nie. Moje wkurwienie po najechaniu na mine byloby duzo mniejsze :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dam sobie uciac zadnych czlonkow, ale raczej nie. Moje wkurwienie po najechaniu na mine byloby duzo mniejsze :whistling:

Całe szczęście bo byś teraz nie miał członków ;-)

Jedynym sposobem jest najechanie na nie i wciskanie selecta - czyli spotowanie ich. Jeżeli nie są nasze to powie, żeby uważać na miny przeciwnika. Ale pamiętajcie, ze spotowanie działa czasem dopiero za którymś razem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czasem nie jest tak że jak wycelujesz w naszą minę to celownik znika? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×