Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż ściągnołem sobie dzisiaj demko bc2 i ku mojemu rozczarowaniu mam straszne lagi i nie da się praktycznie grać. Neta mam dobrego (4mb) wiec moim zdaniem jest to wina serwerów, bo w innych grach na multi np:Uncharted 2 nie mam takich problemów. Proszę o szybką pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest to wina serwerów, 

gram od czwartku i żadnych problemów nie miałem. 

Jezeli masz internet dzielony, to sprawdz czy przypadkiem ktoś czegos nie ściąga a przede wszystkim czy nikt nie wysyła danych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pragnę podkreślić że tylko w bc2 mi sie tak dzieje w innych grach nie wiec musi to byc wina serwerow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja problemów w demku nie mam,ale czasami nie mogę znaleść kogoś do gry.Ściągnij gre jeszcze raz,może się błąd naprawi.A tak po za tym jak ktoś gra to jestem chętny pograć psn:ReakWonPL.

Edytowane przez Reakwon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , a ja mam taki problem z tą grą, że nie moge pograć dlużej niż ok 3 min, wywala napis o zgubionym połączeniu i tyle. Dzieje sie tak za każdym razem, dodam że to jedyna gra z taka dolegliwością. Miał już ktoś taki problem? Co może być nie tak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja też mam problem, ogólnie z dwoma battlefieldami. Tym do ściągnięcia z ps store i demkiem BF: BC2

Mianowicie po zalogowaniu się PS network wchodzę w jedną z tych dwóch gier i chcę się zarejestrować do EA by grać online. Zresztą inaczej się nie da. Akceptuje umowę , wpisuję email i hasło i mi pisze że rejestracja nie udana. Próbowałem wiele razy. Proszę o pomoc!!!!

Edytowane przez Jaskiniowiec.robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, także mam kłopot z tą produkcją, generalnie pograć mogę nawet 3-4 h jest OK, natomiast zdarza się, że mnie wyrzuca lub, że nie może znaleźć gry, co gorsze jak czasem znajdzie to wrzuca mnie na planszę z dwoma osobami i latamy samopas bez żadnych wrogów...lipna zabawa wówczas. W ogóle to grafika mnie lekko załamuje w tej gierce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem, ogólnie z dwoma battlefieldami. Tym do ściągnięcia z ps store i demkiem BF: BC2

Mianowicie po zalogowaniu się PS network wchodzę w jedną z tych dwóch gier i chcę się zarejestrować do EA by grać online. Zresztą inaczej się nie da. Akceptuje umowę , wpisuję email i hasło i mi pisze że rejestracja nie udana. Próbowałem wiele razy. Proszę o pomoc!!!!

mam dokładnie ten sam problem. Już 2 razy ponownie instalowałem demko z psn i nic, to samo cały czas :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam ten sam problem, akceptuje licencje, zakładam konto i FAILED.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakim koncie pocztowym ? Słyszałem że np. na wp są problemy, ja na gmailu bez problemowo założyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja także nie miałem problemów z zalogowaniem - poczta gmail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Demko śmiga wspaniale. Czasami nie znajduje gry(tak jak u innych) ale za chwile łączy i nie wyrzuca(chociaż nie próbowałem grać 4h jak kolega wyżej :D). Lagi sporadyczne i niewielkie - jak wszędzie. Jaką masz czarnulkę ? SLIM? Jaki dysk i ile wolnego miejsca na nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam serdecznie,

Mam problem z połączeniem w grach Battlefield (1943, Bad Company, Bad Company 2) - Gram 4-10 min i dostaję kopa z serwera.

Moja czarnula łączy się z netem za pomocą wifi, na kompie nie mam problemów z grą przez neta, a mój sygnał (na pc) jest bardzo dobry.

PS. Pobieram normalnie gry z PS STORE, testowałem łącze - niby wszystko gra.

W czym może być problem?

Pozdrawiam, Jarek.

Edytowane przez JaRo234
"Mój problem polega na tym, że mam problem" bardzo trafnei to ujales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, mam taki sam problem, a najlepsze jest to że... czarnulka podbiera sobie neta z nadajnika wifi w pc o.O MAC routera wpisywałem, i dalej to samo, jak komputer jest wyłączony to i nie ma internetu w PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Moja czarnula łączy się z netem za pomocą wifi ...

Odpowiedź zawarła się w pytaniu :) Osobiście miesiąc się męczyłem na wi-fi i ciągle te same problemy o których piszesz - kryzys nadszedł i pociągnąłem od router'a do PS3 kabel

Problemy odeszły w zapomnienie ...

Niestety wi-fi nie jest mocną stroną PS3 ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej co wy gadacie :) moja PS3 Fat80 jest podłączona pod wifi, sygnał mam tylko 50-60 procent a śmiga jak miło, żeby mnie wywaliło? Nigdy :) a mam neostradę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel tez mial problemy z kopaniem z BF BC2 Demo po 3 miutachj. Po ustawieniu DMZ na routerze problem zniknal. Mozna zatem przypuszczac ze problem lezy po stronei blokowanych portow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na leaderboards tyle tysiecy graczy, a ostatnio mialem psikusa bo nie znalazlo mi zadnej gry. Nie wiem czy wszystkie byly kompletne, czy nie bylo nikogo dostpnego, czy moze jakis lag byl i serwer sie nie spisal.

W ciagu tych 8h grania mialem 2 razy ze mnie rozlaczylo, ale tuz przed zaznaczone to bylo sporym lagiem. Ogolnie (w 95% przypadkow) gra smiga az milo, ciagle nowe osoby do zabicia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na leaderboards tyle tysiecy graczy, a ostatnio mialem psikusa bo nie znalazlo mi zadnej gry. Nie wiem czy wszystkie byly kompletne, czy nie bylo nikogo dostpnego, czy moze jakis lag byl i serwer sie nie spisal.

W ciagu tych 8h grania mialem 2 razy ze mnie rozlaczylo, ale tuz przed zaznaczone to bylo sporym lagiem. Ogolnie (w 95% przypadkow) gra smiga az milo, ciagle nowe osoby do zabicia ;)

Podstawa to konfiguracja routera ja mam tak smiesznie slaby internet ze szok a nigdy mnie nie wywala z gier ani nie mam lagow a tu ludzie z internetem 4 MB maja problemy komedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten sam problem od czasu bety w demie to samo rozwiązaniem okazało się zwykle przeloznie kabli w routerze mój ma 4 wtyczki do internetu kompa miałem podloczonego pod wtyczkę glówno a ps3 pod jedno z 3 dodatkowych dałem ps3 pod główna a kompa pod dodatkowo i przestało mnie wywalać po 3 minutach nie wiem o co w tym biega ale podziałało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Nie raz widze jak ludziska wala z karabinu zdalnym helikopterem, ja mam mozliwosc tylko strzalu z rakiety. No wlasnie jak to jest, jak mozna zmienic ta bron, bo sprobowalem juz chyba wszystkich mozliwosci i dalej nie umiem do tego dojsc. Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qgar włączenie DMZ nie pomogło, ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po ostatnim wymienieniu beznadziejnego Asmaxa na jakiegoś Pentagrama, beż żadnych ustawień w routerze mam NAT2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×