Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a czasem nie jest tak że jak wycelujesz w naszą minę to celownik znika? :)

Dokladnie tak jest. Celownik znika po najechaniu na niego jezeli jest to nasza mina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie pomocy--co może byc przyczyną zanikającego dźwięku w czasie grania w BFBC2-po kilku meczykach wyłącza mi się w konsoli dźwięk i muszę wychodzić z gry jednocześnie konsola sama sie resetuje.

Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie pomocy--co może byc przyczyną zanikającego dźwięku w czasie grania w BFBC2-po kilku meczykach wyłącza mi się w konsoli dźwięk i muszę wychodzić z gry jednocześnie konsola sama sie resetuje.

Jakieś sugestie?

Nie jesteś w swoim cierpieniu sam. Niestety nie ma na to rady :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problemy z dźwiękiem. Na początku było ok, później przez jakiś tydzień czasu notorycznie znikał mi dźwięk :( I teraz od jakichś 2 tygodni (odpukać) problem nie występuje. Samo się powinno naprawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie pomocy--co może byc przyczyną zanikającego dźwięku w czasie grania w BFBC2-po kilku meczykach wyłącza mi się w konsoli dźwięk i muszę wychodzić z gry jednocześnie konsola sama sie resetuje.

Jakieś sugestie?

ja dość regularnie gram i jakiś miesiąc temu miałem kilka razy to o czym piszesz ale od tego czasu wszystko jest ok. Po prostu dla pewności restartowałem konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dźwięku to można spróbować usunąć dane gry i ponownie je zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz odetchnąłem z ulgą, bo też borykam się z tym problemem. Już myślałem, że to moja konsola się psuje. Swoją drogą, wie ktoś co jest przyczyną w/w błędu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiew czy bylo czy nie ,szukałem i nie znalazłem

jak zrobić żebym miał broń SA? wiem że tylko ostatnie bronie dla klasy to mają ale niewiem jak to ustawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej powiedział, jest to dodatek Specact.

Dostajesz:

  • strój Assault SA + M16A2 SA
  • strój Engineer SA + UMP-45 SA
  • strój Medic SA + MG3 SA
  • strój Recon SA + M95 SA

A oprócz tego 8 nowych pinów i 4 nowe trofea. Dodatek do wszystkich klas kosztuje 18 zł, do jednej 5 zł. Można go dostać na PlayStation Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy jak kupie używanego battlefielda to będę mógł grac przez neta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy jak kupie używanego battlefielda to będę mógł grac przez neta ?

tylko w przypadku wykorzystania wcześniej vip kodu będziesz musiał go kupić na PS Store, gdyż nie będziesz miał dostępu do części map... jeżeli dobrze pamiętam to vip kosztuje 36 zeta..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie go w pudełku?

Spytaj od tego co kupujesz czy użył go czy nie. Ale raczej na 99% użyty, także będziesz musiał dokupywać.

Tzn. nie musisz, ale podobno granie bez VIP'a jest dość uciążliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym chyba taniej będzie kupić nowe Bad Company 2, które zawiera już VIP code.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym chyba taniej będzie kupić nowe Bad Company 2, które zawiera już VIP code.

Za uzywke zaplacisz z 50 zl + na pss 30 zl (chyba) VIP kosztuje a nowa gra ze 120-150 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie kolega kupuje, ale koniecznie musi zmienić sklep :)

BC2 nówka teraz już nawet na allegro kosztuje 95zł (z przesyłką już).

Używka za to nie kosztuje 50zł, a 76zł (obecnie najtańsza na allegro, oczywiście "Kup Teraz").

Do tego VIP Code za 25zł i wychodzi 100zł na używkę z VIP'em.

Także chyba nie ma tutaj co porównywać za bardzo.

Można też zamówić z angolskich sklepików, jest trochę taniej.

Ja kupiłem ze zniżką także nówka BC2 wyszedł mnie dokładnie 71zł.

Kolega niech kupuję nówkę w folii bo nie ma się co zastanawiać.

No chyba, że używkę ma od znajomego po dużo niższej cenie, ale nic nie było o tym mówione, dlatego opieram tylko na swojej wiedzy :P

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny walnalem tak z dupy :thumbsup: Tak mi sie wydawalo jak ja kupowalem BC2 to placilem 100 zl za uzywke + nie uzyty VIP CODE :biggrin::biggrin::biggrin: Ale to bylo dawno temu :biggrin::biggrin: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skąd będę wiedział że ten ktoś użył tego vip kodu ?

Nie da się tego sprawdzić "na oko" :no: W środku w pudełku jest wkładka z nadrukowanym kodem, możesz go zweryfikować poprzez wpisanie na swoim koncie.

140.jpg

Idź za radą Patricko; nie kupuj używki bez vipa bo przepłacisz. Sam się w ten sposób sfrajerzyłem, potem dokupowałem kod na allegro za 25zł :mad: Na początku mi to zwisało ale jak się wciągnąłem i zacząłem grywać w miarę ze stałą ekipą ludzi to brak VIP'a był wrzodem na du**e Dlaczego? Ano grasz sobie fajnie w składzie 4 ludzi, wygrywacie/przegrywacie jedną z kolejnych misji, zmiana mapy i okazuje się gra wylosowała miejscówkę dla Vip'ów. Kumple zadowoleni grają dalej a ty siedzisz i oglądasz menu gry, bezcenne :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×