Skocz do zawartości
Slizer

Bioshock 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę pomóc mam 40 lvl i muszę jeszcze do 50 dobić (DLC) więc pisać jak coś. 

Dzięki.O levele niema się co martwić, bo prędzej czy puźniej wpadną.Też jestem blisko 50 levela.

 

Lista

1. Kamilos105

2. FancyMichael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętny jak coś, ale teraz na święta to kiepski termin na ustawki. Dopisuję się, ale wszystko zależy od terminu. Zresztą i tak musimy znaleźć najpierw min. 6 osób z DLC. Mam 22lvl (bo więcej mi się nie chciało grać samemu). Od biedy jakby jednej osoby brakowało, to poproszę kolegę, który to już ma, aby nam pomógł.

 

Lista

1. Kamilos105

2. FancyMichael

3. Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętny jak coś, ale teraz na święta to kiepski termin na ustawki. Dopisuję się, ale wszystko zależy od terminu. Zresztą i tak musimy znaleźć najpierw min. 6 osób z DLC. Mam 22lvl (bo więcej mi się nie chciało grać samemu). Od biedy jakby jednej osoby brakowało, to poproszę kolegę, który to już ma, aby nam pomógł.

 

Lista

1. Kamilos105

2. FancyMichael

3. Vulcan_Genom

Zgadzam się z tobą, ten miesiąc odpada.Pozatym ustalanie terminu bez pełnej ekipy, to dość dziwny pomysł.Trzeba zwerbować jeszcze 3 osoby, i wtedy ustalimy kiedy i o której.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na chętnych. Koledze już powiedziałem i powiedział, że w razie czego OK i nam pomoże. Ciebie Kamilos105 dodam, bo zapro doszło, ale grałem, a potem zapomniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jacyś chętni do pogrania i do wbijania trofików? Pisać do mnie na priv to może uda nam się jakąś grupę na ten weekend złożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A co chcesz wbić konkretnie? Chętnie pomogę, też celuję w platynę tylko z czasem coś kiepsko.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi mi o trofea z dlc

Jeśli chodzi o podstawę,to moi znajomi planują zrobić jakiś boost,tylko jeszcze nie wiedzą kiedy.Powiadomię ich,że też chcesz dołączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×