Skocz do zawartości
timetoshake

Instrument, Na Którym Grasz

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz częściej zauważam, że na forum dużo ludzi jednak lubi spędzać w ten sposób czas. Czyli grać na swoim ulubionym instrumencie takim jak gitara, perkusja, fortepian czy skrzypce.

Ten ostatni jest chyba najbardziej hardcorowy :D Tu możecie się pochwalić swoim instrumentem. Co potrafisz zagrać, czego się uczysz no i oczywiście poradzić się bardziej doświadczonych grajków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha niezły temat. Już się miałem pochwalić o moim instrumencie ale nie chcę dostać warna hehe.

Ps. Czasem lubię sobie na flecie pośpiewać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha niezły temat. Już się miałem pochwalić o moim instrumencie ale nie chcę dostać warna hehe.

Ps. Czasem lubię sobie na flecie pośpiewać :D

OMG! Czy ja dobrze interpretuję twoją wypowiedź, osobiście uważam twoje zamiłowanie za złą chorobę, coraz bardziej popularną w naszym społeczeństwie FEEE :sick:

Ja tam sobie pogrywam na TRAKTORKU, taki mój elektroniczny instrument :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na gramofonach :). A kacie stoi sobie Ibanez ktorego odpalam od czasu do czasu zeby nie zapomniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja gram na gramofonach :). A kacie stoi sobie Ibanez ktorego odpalam od czasu do czasu zeby nie zapomniec.

A co na tym gramofonie odpalasz? :> Napewno nie Killzone II, chodzi mi o muzykę xD Nie o wsadzanie blu-raya do gramofonu. Wiem czego nie słuchasz :P Zapewne "Szopena", Vivaldiego, Lutosławskiego Witolda i całej klasyki ;D Obstawiam, że nagrałeś ruski hip-hop i go miksujesz :)

EDIT: Dostałem za to warna?

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perkusja, Bass, Gitara Akustyczna, Gitara Elektryczna.

No co ? Jestem samowystarczalny :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś jest genialny! biggrin.gif

Ja czasami pogrywam na gitarze akustycznej, obcnie wkręcam się w "Nothing else matters" ;)

A może znacie jakieś fajne kawałki dla początkujących - z prostą tabulaturą - żeby chociaż poćwiczyć te bolące paluszki? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś jest genialny! biggrin.gif

Ja czasami pogrywam na gitarze akustycznej, obcnie wkręcam się w "Nothing else matters" ;)

A może znacie jakieś fajne kawałki dla początkujących - z prostą tabulaturą - żeby chociaż poćwiczyć te bolące paluszki? ;)

Nietrudny jest riff z Enter Sandman, Seek & Destroy no i oczywiście Smoke On The Water.

Ja gram na perkusji i czasem (baaardzo czasem) na gitarze;) Na perkusji potrafię zagrać prawie każdą piosenkę Metalliki... tylko Frayed Ends Of Sanity mi nie wychodzi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa i jeszcze pewnie śpiewasz i tańczysz hehe

http://www.maxior.pl...iestra_na_ulicy

Owszem śpiewam, na vocalu w mojej bandzie.

Ogólnie gram na gitarze elektrycznej, ale na wyżej wymienionych również potrafię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gram na perkusji :)

Czasem takze na gitarze elektrycznej (uzywam raczej do nagrywania prostych sampli).

Kiedys "gralem" na gramofonach, kombinuje troche z dzwiekiem (sampling, efekty).

@Cwir- jakiego sprzetu uzywasz?

Edytowane przez mczuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cwir- jakiego sprzetu uzywasz?

2x SL-1210MK2 + Vestax 05ProIII + Ortofon Concorde Scratch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x SL-1210MK2 + Vestax 05ProIII + Ortofon Concorde Scratch

Topowy sprzet, nie ma co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grywam od ponad roku na gitarze elektrycznej, miałem starego Squiera za 200zł i ostatnio zakupiłem LTD m-103fm :) jestem mega zadowolony. Grywam kawałki Mety i niedługo zaczynam z Megadeth :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja sobie czasem coś tam brzdąkam na akustyku. Jakieś proste riffy Metaliki, "wlazł kotek na płotek" itp. :laugh:

Moim skrytym marzeniem jest uzbierać sobie kiedyś na jakąś gitarę elektryczną, piszę "jakąś" bo kompletnie nie znam się na sprzęcie :). Czasem jak przychodzę do kumpla na granie (na PS3 of kors..) to okupuję jego fendera :). Ogólnie strasznie podoba mi się tapping(dobrze to określam?), a na mojej gitarce nie da się tego za bardzo robić bo pudło rezonansowe to nie piecyk :). Gitarą zajarałem się dzięki Guitar Hero :biggrin:

Edytowane przez Qba619

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tapping do prostych nie należy :D ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami pogrywam na gitarze akustycznej, obcnie wkręcam się w "Nothing else matters" ;)

A może znacie jakieś fajne kawałki dla początkujących - z prostą tabulaturą - żeby chociaż poćwiczyć te bolące paluszki? ;)

Jeszcze ta jest w miarę łatwa: Red hot chili peppers- Californication

Ja gram na elektryku, teraz ćwiczę Carlosa Santane- Europa Piękny kawełek xDbiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gitara. I to dosyć poważnie. Gram w jednym zespole rockowym już od paru lat, ale ostatnio szukam jakiegoś gitarzysty który tak jak ja, miałby siódemkę, basisty z piątką zamiłowanych w ciężkich brzmieniach. Perkusistę już mam. Kasy na gry nie wydaję bo zbieram na engl'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to gram na cymbałkach :) Umiem takie kawałki jak np. Oda do radości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ... przyznam się że grywałem na harmonijce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na gitarze, z tym że już nie chce być wirtuozem jak parę lat temu, tylko raczej sam tworzę muzykę którą mi się przyjemnie gra. To jest przede wszystkim hardcore, metalcore, screamo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na gitarze

Epiphone LP Standard wzmacniacz Marshall Valvestate 8080 efekty Boss DD-3 Digital Delay, Boss BF-3 Flanger, DOD EQ, MXR MicroAmp, Dunlop CB 535Q

aktualne struny ktore mam to Blue Stell 11-52

Edytowane przez maverik001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też gram na gitarze,ostatnio dużo metalcore(Parkway Drive polecam,swietna kapela ciężkie,potężne melodyjne riffy),gram już dobre 15 lat i dalej mnie to tak samo cieszy a może nawet i bardziej,sam też tworzę muzykę:yes: kupiłbym jakąś 7-kę ale chwilowo mnie nie stać,takie moje lekkie marzenie,może na koniec roku nazbieram odpowiednią sumkę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×