Skocz do zawartości
timetoshake

Instrument, Na Którym Grasz

Rekomendowane odpowiedzi

w przyszłości chce kupić nową gitare Gibson Les Paul Custom Silverburst 1972 :) i wzmacniacz Diezel Herbert i paczke z głosnikami Messa Bogie ;) jestem wielkim fanem Toola nie chce sie chwalić ale każdy ich utwór umię :), oprócz tego też tworze własną muzyke.

Edytowane przez maverik001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś jest genialny! biggrin.gif

Ja czasami pogrywam na gitarze akustycznej, obcnie wkręcam się w "Nothing else matters" ;)

A może znacie jakieś fajne kawałki dla początkujących - z prostą tabulaturą - żeby chociaż poćwiczyć te bolące paluszki? ;)

metallica i "Nothing else matters" raczej dla świeżych grajków nie jest dobrym rozwiązaniem,ten początek utworu który wszystkich tak zachwyca wcale nie jest taki łatwy,życzę dużo cierpliwości i chęci,pozdrawiam :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metallica i "Nothing else matters" raczej dla świeżych grajków nie jest dobrym rozwiązaniem,ten początek utworu który wszystkich tak zachwyca wcale nie jest taki łatwy,życzę dużo cierpliwości i chęci,pozdrawiam thumbsup.gif

Masz świętą rację ;) Owszem dałam sobie z tym spokój, w rozwinięciu nie wyrabiam, jak na razie... Ale bez wątpienia kiedyś do tego wrócę i wtedy duzo cierpliwości na pewno się przyda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo trzeba grać by coś takiego wyczyniać :P ?

Edytowane przez Kalimdor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po dwóch tygodniach grania na pewno się nie uda :) Numer nie jest jakiś niemożliwie trudny ale do najłatwiejszych nie należy. Trochę praktyki mogą wymagać te szybsze solowe fragmenty no i te piski na początku. A ile czasu Ci nie powiem, to zależy od tego jak szybko wkręcisz się w granie i ile będziesz ćwiczył :P ale trochę pracy Cię to będzie kosztować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saksofon altowy.

Amati FTW :D

Timetoshake, tylko bez kpin, nie każdy kupuje Porsche jako pierwsze auto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saksofon altowy.

Amati FTW :D

Timetoshake, tylko bez kpin, nie każdy kupuje Porsche jako pierwsze auto :)

Co? Nie skumałem przenośni :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amati Kraslice

Zupełnie niesprawiedliwie pogardzany przez posiadaczy Selmera ( zapewne z powodu ceny ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja umiem wydać z dobrze ułożonych rąk dźwięk pohukiwania sowy, i tak naprawdę to tylko na tym gram :whistling: A chce też dodać że umiem wydobyć niższe i wyższe dźwięki - do tej perfekcji doszedłem :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi najlepiej wychodzi granie na nerwach ... mamie :)

a tak na serio to na gitarze elektrycznej pocinam już dwa lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za niedługo kupuję perkusję i zacznę się uczyć ale zastanawiam się na elektrykiem a akustyczną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam na perkusji z mizernym skutkiem od paru lat na Amati-Polmuzie. Byłem nawet w kapeli, ale mnie wywalili, obecnie klecę coś ze znajomymi w celach rekreacyjnych i żeby czuć się mniej bezużyteczny.

Heh, zresztą po tym całym bębnieniu wyszła ksywka w psn.

Edytowane przez Socjopatolog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gitara elektryczna, a dokładniej tani washburn, teraz plsnuje zakup nowego wiosła, najprawdopodobniej Jacksona dx10d:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tania gitara Harley Benton ale ostatnio zaniedbałem grę na tym że instrumencie, znalazłem świetny zamiennik kupiłem klawiaturę sterującą m-audio (4 oktawy) i szaleje :) a moje życie to nic innego jak Imprezy,Muzyka,Znajomi,Konsola i Praca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gitara elektryczna, aktualnie przymierzam się do kupna PRSa z serii SE od Mikaela Akerfeldta, jako, że jestem wielkim fanem muzyki Opeth i są moją największą inspiracją. Co śmieszne, nie gram zupełnie takiej muzyki - moim celem jest raczej tworzenie rocka progresywnego (Opeth ma tylko takie wstawki), a z tego podwórka najbardziej inspiruję się Porcupine Tree, A Perfect Circle, Marillion i Pink Floydami. Na razie granie idzie mi słabo - gram od 2 lat, w tym 4 miesiące w kapeli. Coś umiem, niestety niewiele.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam naukę gry na gitarze, dziś zamówiłem swoje pierwsze "wiosło" - Epiphone DR100 NA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gitara elektryczna i klasyczna :D Oprócz tego pianino ,ale bardzo rekreacyjnie - chodziłem 3 lata do szkoły muzycznej na fortepian. Aktualnie gram na gitarze, to mnie naprawdę kręci :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gram na "wiośle". Chodziłem na lekcje 2-3 lata a teraz sam sobie wynajduję utwory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 3 lata uczę się grać na perkusji, trochę z nauczycielem, trochę samemu, ze słuchu. Świetna sprawa móc zagrać kawałki swoich ulubionych grup. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gitara głównie elektryk, trochę perka, chętnie znalazłbym jakiegoś perkusistę z okolic by móc razem ćwiczyć.. jednak u mnie w mieście jest lipa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×