Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jak mają być takie ustawki jak wczoraj , to ja dziękuję za takie granie ;)

Najlepiej tylko o siebie się troszczyć , ktoś se zrobi trofeum i w dupie ma wszystko.Wczoraj to była parodia ustawki.Dawać się wszystkim wysadzać w budynku ,a w zamian dostaniesz info że już nie ma czasu żeby tobie pomóc ;) .

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Dawać się wszystkim wysadzać w budynku ,a w zamian dostaniesz info że już nie ma czasu żeby tobie pomóc ;) .

Dlatego macie do dyspozycji dział ustawki, jak podasz listę obecności, kolejność wbijania pucharków i założony czas na całe przedsięwzięcie to żaden delikwent nie będzie uciekał po wbiciu pucharku. Nawet jeśli już się odważy to kolejnym krokiem jest opisanie sprawy w dziale MENDY :thumbsup: Nie ma litości dla takich żałosnych samolubnych pajaców. Napiętnuj konkretne nicki a reszta zadba aby nie mieli za bardzo z kim pograć :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak ktos kiedy bedzie organizowal taka ustwake to ja sie pisze, zwlaszcza na destruction i knife 5 friends :D najlepiej to w weekend :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział "MENDY" jest zablokowany :D

Zmień informatorów albo weryfikuj swoją wiedzę zanim podzielisz się nią ze światem :fool:

Mendy Nicki graczy których należy unikać

Tomo > Otwarto temat > 18 styczeń 2011 - 17:21:33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominator, pozwolisz, że sprostuje troszeczkę to co napisałeś:

Z tych co zrobili trofeum do 23 to nie uciekł nikt!!

Z naszej drużyny wypadł tylko Compaq, ale on to trofi już chyba ma.

Jak widziałeś sluzyliśmy pomocą jak długo się dało, ale jeżeli ktoś ok 15 minut próbuje wysadzić jeden budynek, bez skutku, to sorry stary...

Sam doskonale wiesz co się działo!

Jak już wspomniałem wczoraj wychodząc: "jak ktoś będzie potrzebował pomocy to z chęcią pomogę".

Tylko następnym razem niech osoby które chcą zdobyć demolish zaopatrzą się odpowiednie PERKI, znacznie ułatwi to sprawę i skróci czas ustawki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie

Fakt, ustawka nie przebiegała szybko i bezboleśnie jak było planowane. Były problemy z podpięciem do serwera i netem. Zdarzali się też niechciani goście.

Kolejność robienia trofeów nie została zachowana (nie mam z tym problemu).

Demolition 2.0 zdobyli:

ja, compaq1994, Ask_1994, HuubertS, malykb

Nie udało się:

sg9170a, ec1kk, mavek666

o ile dobrze zrozumiałem nie mogli wziąć perka do C4 i budynki nie chciały się zawalić

Et, tu brute zdobyli:

compaq, ec1kk, sg1970a

Na neshiego nie miał kto poczekać.

Jak będziecie robić następną ustawkę i nie będziecie mieć pełnego składu to dajcie znać i postaram się pomóc.

@Dominator: Nie rozumiem czemu się tak bulwersujesz, nie było Cie na liście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prucia ja zaprosilem dominatora aby nas wspomógł swoją osobą jak mielismy braki w składzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie przepraszam uczestników ustawki ,że nie pojawiłem się po ustalonych 10 minutach .

Jeżeli ktoś będzie potrzebował pomocy z "Et Tu, Brute?" i "Demolition Man" to jestem gotów pomóc . Wystarczy wysłać wiadomość na psn .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ask: Faktycznie. Wypadło mi z głowy.

@Dominator: Zwracam więc honor; choć prawda jest taka, że nie było aż tak tragicznie jak piszesz. Oprócz 3 osób wszyscy trofea zdobyli, z problemami ale zdobyli.

@Compaq: W sumie nic się nie stało. Wskoczył za ciebie mavek, który zapomniał o terminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dominator, pozwolisz, że sprostuje troszeczkę to co napisałeś:

Z tych co zrobili trofeum do 23 to nie uciekł nikt!!

Z naszej drużyny wypadł tylko Compaq, ale on to trofi już chyba ma.

Jak widziałeś sluzyliśmy pomocą jak długo się dało, ale jeżeli ktoś ok 15 minut próbuje wysadzić jeden budynek, bez skutku, to sorry stary...

Sam doskonale wiesz co się działo!

Jak już wspomniałem wczoraj wychodząc: "jak ktoś będzie potrzebował pomocy to z chęcią pomogę".

Tylko następnym razem niech osoby które chcą zdobyć demolish zaopatrzą się odpowiednie PERKI, znacznie ułatwi to sprawę i skróci czas ustawki.

Chwila chwila , czy ja przytoczyłem coś w moim poście na temat tej ustawki.Na następny raz to mógłbyś wysłać PW ;).A tak to mnie obsmarowałeś ( i ktoś ci dał za to +).Przecież są inni ludzie, co też chcą zdobyć to trofeum.I nie mam zamiaru się tłumaczyć z kim wczoraj jeszcze grałem.:confused:

PS.Jeśli by chodziło o tą właśnie ustawkę to bym napisał.

@Dominator: Nie rozumiem czemu się tak bulwersujesz, nie było Cie na liście.

Czy żeby pograć muszę mieć od ciebie specjalne pozwolenie ? , potrzebował pomocy to mu wczoraj pomogłem, jak najlepiej mogłem.Ja oczekiwałem tego samego ... a się doczekałem posta po 23.00 na czacie "Dawać na noże" ;).I zrezygonwałem z tego trofeum bo już któryś raz z rzędu ktoś sobie wbije ... a potem ucieka.

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"dawac na noze" to ja pisalem gdy zostalo nas w sumie 3,4 osoby wiec juz nie bylo sensu zabierac sie za zdobywanie trofeow. Przeciez widzales ze juz nie bylo ludzi.

Chwila chwila , czy ja przytoczyłem coś w moim poście na temat tej ustawki.Na następny raz to mógłbyś wysłać PW ;).A tak to mnie obsmarowałeś ( i ktoś ci dał za to +).Przecież są inni ludzie, co też chcą zdobyć to trofeum.I nie mam zamiaru się tłumaczyć z kim wczoraj jeszcze grałem.:confused:

PS.Jeśli by chodziło o tą właśnie ustawkę to bym napisał.

Czy żeby pograć muszę mieć od ciebie specjalne pozwolenie ? , potrzebował pomocy to mu wczoraj pomogłem, jak najlepiej mogłem.Ja oczekiwałem tego samego ... a się doczekałem posta po 23.00 na czacie "Dawać na noże" ;).I zrezygonwałem z tego trofeum bo już któryś raz z rzędu ktoś sobie wbije ... a potem ucieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dominator: spoko, ustawimy się w tygodniu i wbijesz trofik i będzie git :)

Potem skoczymy na piffko i umówimy się na konkretną ustawkę.

@prucia, dzięki, że mnie odmłodziłeś o 12 lat... nigdy nie czułem sie lepiej :D

Demolition 2.0 zdobyli:

ja' date=' compaq1994, Ask_1994, HuubertS, malykb

[b']Nie udało się:[/b]

sg9170a, ec1kk, mavek666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dominator: spoko, ustawimy się w tygodniu i wbijesz trofik i będzie git :)

Ja już w ten tytuł nie mam zamiaru grać , bo nie chcę się denerwować.Jak mogłem pomóc to pomogłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już w ten tytuł nie mam zamiaru grać , bo nie chcę się denerwować.Jak mogłem pomóc to pomogłem.

dobra dobra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Po co sie klocic jak mozna wszystko samemu wbic? Tylko potrzeba cierpliwosci    :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Edytowane przez xMAFIA_PLxTOMASZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, jakiś czas temu grałem z gościem, który przez całą rozgrywkę podkładał C4 i rozwalał wszystkie budynki. :biggrin: I cały czas kazał nam wychodzić z budynków, żeby nas nie zabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co sie klocic jak mozna wszystko samemu wbic? Tylko potrzeba cierpliwosci :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

A czy ktoś z nas mówił, że się nie da?? :) :) :)

Edytowane przez AskONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mają być takie ustawki jak wczoraj , to ja dziękuję za takie granie ;)

Najlepiej tylko o siebie się troszczyć , ktoś se zrobi trofeum i w dupie ma wszystko.Wczoraj to była parodia ustawki.Dawać się wszystkim wysadzać w budynku ,a w zamian dostaniesz info że już nie ma czasu żeby tobie pomóc ;) .

Chwila chwila , czy ja przytoczyłem coś w moim poście na temat tej ustawki.Na następny raz to mógłbyś wysłać PW ;).A tak to mnie obsmarowałeś ( i ktoś ci dał za to +).Przecież są inni ludzie, co też chcą zdobyć to trofeum.I nie mam zamiaru się tłumaczyć z kim wczoraj jeszcze grałem.:confused:

PS.Jeśli by chodziło o tą właśnie ustawkę to bym napisał.

Czy żeby pograć muszę mieć od ciebie specjalne pozwolenie ? , potrzebował pomocy to mu wczoraj pomogłem, jak najlepiej mogłem.Ja oczekiwałem tego samego ... a się doczekałem posta po 23.00 na czacie "Dawać na noże" ;).I zrezygonwałem z tego trofeum bo już któryś raz z rzędu ktoś sobie wbije ... a potem ucieka.

Nie na pewno nie chodziło ci akurat o tą ustawke w której brałeś udział... Ja dałem mu plusa bo dobrze napisał... my graliśmy od 20 i wszystkim pomagaliśmy (ja pisałem na forum że mogę siedzieć max do 23 i nikt nie miał nic przeciwko) Ty nie miałeś nawet perków i dołączyłeś do nas coś przed 22... Na koniec zostały właśnie te osoby bez perków i była taka sytuacja że staliśmy 10/15 min a ktoś pojedynczym C4 próbował rozwalać budynek bez skutku... Więc to było bez sensu dlatego zaproponowaliśmy żeby sobie wbili trofeum Et tu Brute. I naprawde nie miej do nas pretensji bo to nie była nasza wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też chętnie zdobęde Brutuska. nick psn: pepcin. A co do demolation to myślę że jakoś się uda bez ustawki zdobyć, na razie mam 2 kille. A jak wyglądają te wasze ustawki na noże? Wchodzicie wszyscy do jednej gry i sie dźgacie kto kogo popadnie? Czy sie podkładacie i dajecie sie bez walki :D bo tak to troche lamersko jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy Ci jeden kompan do wbicia tego trofeum. Musisz go zabić 5 razy. W ustawkach nie ma walki, każdy dobrowolnie daje się pociąć. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba, że akurat jest ustawka na cięcie nożami, ale o tym to w innym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też napisałem, że o tym w innym temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×