Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

jesli o mnie chodzi to najwcześniej mogę być ok 23.15; niestety ktoś musi pracowac:) jak jeszcze będziecie to się wbiję:) aha co do mapy to arica harbour skoro kolega nie ma vipa:)

Edytowane przez neshi81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopisz jeszcze do listy ec1kk, obydwoje mamy HS oraz VIP, niedziela wieczor moze byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o tej mapie.

@neshi81: Moja propozycja nie jest oczywiście ostateczna. Napisz kiedy by ci pasowało i może uda się znaleźć jakiś termin, który będzie pasował każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak jest ktos chetny na noze dzis to pomoge bede ok 23.30, pisac na psn prosze - ja wlasnie do niedzieli pracuje i koncze ok 23 tak wiec 23.30 moge byc - poza tym demota sie troche robi tak wiec wpadne na koniec i tez cos uskrobie:) nie związane z tematem - potzrebuje chetnego na online w gh5, ew band hero:)

dziś postaram się sprawdzić sposób na duzo szybszego demota - podobno? ze swojego teamu też się liczy - jakby tak bylo to szybko mozna te trofeum zrobic

Edytowane przez neshi81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby się uzbierało z 16 osób, to pójdzie raz dwa.

oczywiscie jeszcze kwestia odpowiedniej organizacji i trzymania się ustalonych zasad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak.

ale np. squad deathmatch będzie już ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie do trofea demolish part 2, wiec trzeba w kampani zburzyc 50 domow. i w misji jednej w kampani mamy do czynienia z helikopterkiem UAV i mozna z niego wysylac nalot ktory burzy domki, wiec gdy wysle nalot na dom i mi go zburzy to mi zaliczy do trofea, czy musze biegac np z rpg i robic wszystko recznie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz korzystać z UAV, możesz też w misji Heavy Metal korzystać z czołgu :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też był bym bardzo chętny na trofea online bo nie mam ani jednego :biggrin: PSN - sg9170a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ppruca jak znajdziesz chwile to pomysl na ta ustawka, 8 chlopa bedzie na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie pisze jak jeszcze macie miejsce :) Tylko nie za późno bo rano trzeba wstać (chodzi mi o niedziele) Jak sobota to ok. PSN: HuubertS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aktualna lista:

1. pprucia (nie mam kodu VIP)

2. resiak70 - PSN: mavek666

3. AskONE - PSN: Ask_1982

4. Compaq - PSN: compaq1994

5. malyklb

6. ec1kk

7. hs45 - PSN: sg9170a

8. huqo PL - PSN: HuubertS

9. neshi81 (od ok 23:30)

Skoro nikt oprócz neshiego nie zakwestionował terminu ustawki rozumiem ze gramy w niedziele od 20:00.

Kwestia trofeów:

Ustawka jest robiona pod Demolition 2.0 ale jeżeli ktoś potrzebuje Et, tu brute lub innego osobiście nie widze przeszkód, napiszcie tylko wcześniej co jest wam potrzebne.

Zgodnie z informacją od Szlachcica, że na prywatnej grze trofeum nie wpadnie proponuję normalnego rusha (lub squad rush) na arica harbor.

Ze względu na to, że mam najbardziej ograniczoną grę proponuję dodanie mnie na psn a ja poustawiam składy i mapkę.

Osoby, które chcą robić Et, tu brute muszą się zatroszczyć o rozesłanie zaproszeń żeby trofeum szybko wpadło.

Mój pomysł na D2.0:

Trofeum robimy zgodnie z listą grając assault'em + karabin z granatnikiem. Na arice dostępny jest czołg więc można go użyć. Osoba aktualnie robiąca trofeum rozwala częściowo parter budynku (żeby było wiadomo który wybrała), reszta wbiega na piętro (nie sprawdzałem czy dach też się liczy) i czeka aż się zawali. Team nie ma znaczenia, zabijanie swoich też się liczy. Po wbiciu trofeum zamieniamy się informując o fakcie resztę.

Do komunikacji sugeruje czat ps3 ze względu na to, że wszyscy będą widzieć rozmowę i/lub HS.

Jeżeli skończymy przed przyjściem neshiego można by na niego poczekać. Im więcej osób zostanie tym szybciej trofeum mu wpadnie.

Edytowane przez pprucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W assaulta dobry pomysł, ale lepeiej chyba będzie jak assaultem weźmie się C4 (jako broń główną trzeba wybrać coś z ALL KIT - jakiś shotgun albo co...) jako perki wybrać, hmm jak to się nazywa... primo: ex. uprgade - większa ilość ład. wybuchowych - chyba; secundo: explmn2 - zwiększa siłę wybuchu.

Żeby rozwalić budynek wystarczą 4-5 dobrze rozłożone ładunki... zazwyczaj wystarczy porozkładać ładunki w rogach domów

edit 1.

A jako szturmowiec, zawsze mozna sobie skrzyneczke z ammo rzucić :)

edit 2.

http://www.youtube.com/watch?v=lAFO8HaIc04

Edytowane przez AskONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka rad, co do Waszej ustawki:

1. Porozumiewajcie się przez rozmowę konferencyjną na gg. Najlepiej przez laptopy. Organizator niech założy nowe konto na gg lub zrobi oddzielną grupę, w której umieści wszystkich członków ustawki (najpierw oczywiście muszą podać swój numer), następnie naciskasz prawym przyciskiem myszy na nazwę grupy i bierzesz "Konferencja z grupą". W pierwszym poście możesz umieścić regulamin i koniecznie listę nicków PSN + ich numery gg. Niech wszyscy sobie numery zapiszą, bo potem nie wiadomo, kto co mówi. W środku drużyny porozumiewajcie się przez headseta.

2. Najlepszy do tego jest tryb Squad-Rush (wtedy w ustawce może być tylko 8 osób, ale inaczej będzie ciężko). Jako mapkę polecam Atcama Desert. Weźcie HC, chociaż w sumie nie wiem, czy to nie jest obojętne.

3. Starajcie się nie używać małych budynków, bo wtedy często bywa, że C4 zabija bezpośrednio, a nie przez Destruction 2.0. Będąc w dużym budynku (piętrowym) zawsze wchodźcie na najwyższe piętro.

4. C4 rozkładajcie po jednym w każdym rogu budynku (na zewnątrz) + jeden na ścianie przy kominku (w środku).

5. Nie ma tak, że ktoś sobie zrobi pucharek i odejdzie, każdy gra do końca. Na ustawkę warto przeznaczyć przynajmniej 3 godziny. Przy mojej ustawce wszystko zajęło około 3,5 godziny, jednak inną sprawą jest to, że wtedy akurat były duże problemy z serwerami i większość zaproszeń nie działało., a rozwiązywanie tego trwało około godziny. Teraz już takich problemów nie ma.

6. Wszyscy zaproście się do znajomych na PSN!

7. Jako klasę weźcie szturmowca (Assault) z bronią uniwersalną (pasującą do każdej klasy), a jako dodatek C4 oczywiście i rozwalajcie tylko C4, bo resztą jest czasochłonne i byście cały dzień robili. Koniecznie weźcie perk EXPLMK2! Zwiększa on siłę wybuchu. Ponieważ do wysadzenia będzie potrzebnych 5 ładunków, a normalnie C4 jest bodajże 3, rzucajcie sobie Ammo Boxy chociaż jak się weźmie perk ex. upgrade, to powinno starczyć. @pprucia Nie bierzcie granatnika, bo jak sobie wyobrażacie rozwalenie nim budynku? Bardzo czasochłonne. Bierzcie C4 koniecznie.

8. Dach też się liczy.

Mam nadzieję, że pomogłem i że niczego ważnego nie pominąłem. Compaq był już na ustawce ze mną, więc mniej więcej będzie wiedział, o co chodzi. Pozdrawiam.:smile:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaproszenia wysłane.

mam nadzieje, że się nie spóźnie... jakby co to jakoś dołączę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na squad ruch nie ma pojazdow takze sie nie zdziwcie

i grajcie na HC predzej was ''gra znajdzie''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale pojazdy nie są potrzebne do tego trofeum. :smile:

Jeśli nie weźmiecie Squad-Rush, tylko Rush, to Was będzie 8, a po chwili dojdzie 16 osób z zewnątrz (bo tyle będzie miejsca w rozgrywce) i ustawka rozwalona.

Edytowane przez kuba105000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ja mogę dziś max do 23 być :sad: mam nadzieje że to nie będzie problem.

Edytowane przez huqo PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć C4 jako Assault, musisz wziąć broń uniwersalną (pasującą do każdej klasy), np. Saiga 20 K Semi, Spas 12, M14, G3. :rolleyes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć C4 jako Assault, musisz wziąć broń uniwersalną (pasującą do każdej klasy), np. Saiga 20 K Semi, Spas 12, M14, G3. :rolleyes:

Hah nie pomyślałem. Dzięki :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie spróbuję dołączyć po 23 może jeszcze bedziecie, jak nie to trudno świat się nie zawali:) pozdrawiam i owocnego wysadzania życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na trofeum żeby zasztyletować 5 friendsów i destruction 2.0

PSNid:czoklit223

Hs:niedługo będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×