Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba MAVem. Ludzie piszą, że wystarczy T-UGSem ale mi jakoś nie wpadała na metrze czy bazarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytał ktoś z Was drugi post od góry na Tej stronie? :blink: Nie przypadkiem o tym piszecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chyba o tym. :P Możliwe, że w ostatnim paczu coś zmienili, bo jestem prawie pewien że asysty czujnika wchodziły tylko na MAVie. A może ja mówię o wsparciu obserwatora?

Dobra, sam już nie wiem ;p Pomińcie moje posty i przepraszam za wprowadzenie w błąd :blush:

Edytowane przez Myfonick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zaczynam swoją przygodę z beretkami pewnie tak nie wbije bo jestem beznadziejnym graczem.Brakuje mi tylko ale dla mnie aż 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Asull spokojnie zanim będziesz miał 45 level zdobędzieszwszystkie beretki C:

Hand Gun – Najlepiej wbić na team deathmatchu

Shotgun – Tak samo najlepiej wbić na team deathmatchu a jaksię nie uda to ukradnij od trupa jakiegoś usasa

Disable Vehicle – Jak będziesz miał jakiś lepszy meczczołgiem to spokojnie wbijesz

Melee – Najlepiej to zrobić na jakimś rushu i zajść obrońcówod tyłu chociaż ja to wbiłem na conqeście na Wake Island

Surveillance Efficiency – Odblokujesz mava to zdobędziesz to

M-COM – Musisz grać po prostu w rusha i liczyć na jakiślepszy mecz a jak się nie uda to pobaw się eod botem

Air Warfare – Doświadczony pilot w viperze plus ty jakostrzelec i spokojnie wbijesz. Mi się właśnie tak udało to zrobić

Stationary Emplacement – Przez cały mecz musisz siedzieć istrzelać z takiego ustrojstwa nie ma innej taktyki

Transport Warfare – Musisz cały mecz pograć takim pojazdemto zdobędziesz

Squad Wipe – Najlepiej zdobyć na squad deathmatchu chociażczasami nawet na conquiście to zdobywam

Combat Efficiency – Nie mam pojęcia co to jest :o ale mamtego multum więc spokojnie zdobędziesz po prostu grając

Nemesis – Najlepiej zdobyć na squad deathmatchu lub squadrushu ale ja to pierwszy raz zdobyłem uwaga na conqescie na caspian border D:Zdobyłem to w czasie mojej pierwszej zabawy z termo w czołgu

Suppression – Najdłużej się z tym męczyłem -.-Najlepiej zróbto na rushu bo one nawet po godzinę mogą trwać (mecz w którym to zdobyłem trwał56 minut) graj tą klasą z c4 (Lol wstyd że nie znam jej nazwy a gram jąnajwięcej xD) i weź specjalizację przygważdżanie. Musisz strzelać obokprzeciwników I OPRZEĆ SIĘ POKUSIE ZABICIA ICH. Jest to moja jedyna beretkaktórą zdobyłem tylko raz

Mam nadzieję że pomogłem :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o:

Walkę wręcz (Melee Ribbon) - najłatwiej to zrobić na Team DM, specjalizacja bieganie (sprint), nastawiamy się oczywiście tylko na zabijanie nożem, biorąc pod uwagę randomowy spawn nie powinno być to problemem ;)

Walka pojazdami powietrznymi (Air Warfare Ribbon) - najlepiej na Rush, potrzebne nam będzie trochę szczęścia, po pierwsze żeby trafić na dobrego pilota, po drugie żeby być strzelcem, jedyne co to po prostu trzeba próbować, pamiętajcie również żeby przed każdym kolejnym przelotem przeładować sobie działko ;) polecam mapę: Wyspa Chark,

Przygwożdżenia (Suppression Ribbon) - najlepiej na Conquest, mapa: Operacja Metro, specjalizacja przygwożdżenia (suppression), idziemy zawsze tam gdzie najwięcej ludzi się strzela, klasa: wsparcie (support), broń M60E4, wychylamy się i walimy serię nie za długą nie za krótką tak, żeby uszkodzić delikwenta, ale nie zabić (nie celujcie po głowach!!!) i tak próbujemy do skutku ;)

Wsparcie obserwatora (Surveillance Efficiency Ribbon) - najlepiej na Conquest, mapa: Przeprwaw przez Sekwanę lub Operacja Metro, w pierwszym wypadku czujnik stawiamy w obrębie obszaru C - a dokładnie przy schodach koło budynku jak wchodzi się na C od strony kontenera, w drugim przypadku na mapie z metrem, albo tuż pod obszarem B, zaraz obok schodów którymi się wchodzi na B, w innym przypadku możemy to zrobić na Rushu na tej mapie i stawiamy czujnik przy A M-COM blisko pomieszczenia z którego można wychodzić jedynie w kierunku pociągu, jest tam w rogu mały karton, czujnik stawiamy w tym kartonie i cofamy się do M-COM'a ;)

Powodzenia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walkę wręcz (Melee Ribbon) - najłatwiej to zrobić na Team DM, specjalizacja bieganie (sprint), nastawiamy się oczywiście tylko na zabijanie nożem, biorąc pod uwagę randomowy spawn nie powinno być to problemem ;)

Najłatwiej tak jak ktoś już pisał jest to zrobić reconem na kanałach w trybie podbój. Jest tam przy jednej z flag mnóstwo kontenerów. Wchodzisz na ich górę i wchodzisz do jednego z nich. Stawiasz tam czujnik T-UGS i Radio Beacon. Czekasz aż czujnik kogoś wykryje, biegniesz za nim tak, żeby cię nie zauważył i kosisz. Jak zginiesz, respisz się na radiu i wszystko powtarzasz do skutku.

Ewentualnie można popróbować np na Metrze. Bierzesz medyka z granatnikiem na dymne naboje i wykorzystujesz go do okrążenia przeciwników.

Przygwożdżenia (Suppression Ribbon) - najlepiej na Conquest, mapa: Operacja Metro, specjalizacja przygwożdżenia (suppression), idziemy zawsze tam gdzie najwięcej ludzi się strzela, klasa: wsparcie (support), broń M60E4, wychylamy się i walimy serię nie za długą nie za krótką tak, żeby uszkodzić delikwenta, ale nie zabić (nie celujcie po głowach!!!) i tak próbujemy do skutku ;)

Dla sprostowania to nie trzeba trafiać w przeciwników. Po prostu kule muszą lecieć obok niego i zamazać przeciwnikowi obraz, spowolnić jego reakcję i wtedy musi zostać zabity przez naszego sojusznika. Ale to prawda, że najlepsze jest Metro. Tylko ja w miarę możliwości zmieniłbym na USASa bez odłamkowej amunicji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM.Jesli ktos chce moge chetnie pomoc w 4 zabiciach nozem, mozna to zrobic w 3 minutki .Pisac. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kilku osób na wspólne wbicie trofea pt 'Demolishion man'. 1-2 osoby starczą, ale miło, jak będzie więcej :)

Jak już ktoś się zgłosi to omówimy konkretną datę itd. Oczywiście działa to w 2 strony, ja pomagam Tobie, Ty pomagasz mi :)

(Jeśli zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie)

Chętni:

- I3ioman

Dobra, ustawka dzisiaj o 21:00. Jeśli ktoś jeszcze jest chętny, to wysyłajcie zaproszenia do mnie na PSN ( I3ioman )

Są już 3 osoby.

Edytowane przez I3ioman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ale niechce mi sie czytac 100 stron wczesniej ,wiec pisze nowe tutaj! szukam chcetnych do wybicia trofeum o nazwie "wszechstrony wojownik"

jak by co to pisac tylko na psn: mazi2_PL

pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie dlaczego nie wpada mi trophy za zabicie po 10 osób broniami z b2k? Sprawdzałem na battlelogu i mam w każdej broni przynajmniej 20 killi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie dlaczego nie wpada mi trophy za zabicie po 10 osób broniami z b2k? Sprawdzałem na battlelogu i mam w każdej broni przynajmniej 20 killi.

Bo to trofeum jest zglitochwane.

Jak masz już nabite 10 killi każdą bronią, to bierzesz FAMASA i musisz nim zrobić 10 killi.

Chyba to musi być też w jednej i tej samej rundzie.

Nie wiem czy też nie trzeba w międzyczasie zmienić na nim jakiegoś dodatku.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rade, trofik wpadł

Zabiłem w jednej rundzie 10 z FAMASA i nie musiałem nic zmieniać.

Plusik poleciał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×