Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

9. Miodas (Demolition Man, Et Tu, Brute) - tylko sobota, niedziela po 22:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio przy 36 lvl'u nie dasz rady tego wbić na otwartym servie? Przecież to nie jest jakiś straszny wyczyn ... a satysfakcja chyba ciut większa niż szlachtowanie manekinów :confused:

wbicie Demolition Man też nie jest trudne, wystarczy trochę, szczęścia, cierpliwości, sprytu i pucharek w kieszeni,...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ostatnio sobie myślałem jak inaczej można wbić Et Tu Brute. Tak więcspotykając kampera na jakiejś górce można mu wysłać zaproszenie do znajomych. Część odrzuci a część na pewno przyjmie i pozostanie tylko formalnością wbicie kosy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Rexar90 (Demolition Man, Et Tu, Brute?, Careful Guidence),

2. Night_Wasp (Demolition Man, z innymi moge pomuc ) Do piatku mam czas, w sobote wyjezdzam na 3 tygodnie.

3.kaczor77 (Demolition Man, Et Tu, Brute)

4. Zacpal71 (Demolition Man, Airkill)

5. psmus (Demolition Man, Et Tu, Brute?, Careful Guidence)

6. DominoPS ( Et Tu Brute, Mission Accomplished )

7. badzamby ( et tu brute , air kill , demolition man ,careful guidence)

8. ZiateK (Demolition Man)

9. Miodas (Demolition Man, Et Tu, Brute) - tylko sobota, niedziela po 22:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ostatnio sobie myślałem jak inaczej można wbić Et Tu Brute. Tak więcspotykając kampera na jakiejś górce można mu wysłać zaproszenie do znajomych. Część odrzuci a część na pewno przyjmie i pozostanie tylko formalnością wbicie kosy :D

wątpliwa sprawa ;(, ja wbiłem przy pomocy jednego Niemca, po 1 w nocy robią się pustki na serwerach i często ląduje się na mapach 1 vs 2, 1 vs1, wystarczyło kolesia zaprosić z info czy nie pomoże z trofkiem i rozegrać pojedynek na noże :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Rexar90 (Demolition Man, Et Tu, Brute?, Careful Guidence),

2. Night_Wasp (Demolition Man, z innymi moge pomuc ) Do piatku mam czas, w sobote wyjezdzam na 3 tygodnie.

3.kaczor77 (Demolition Man, Et Tu, Brute)

4. Zacpal71 (Demolition Man, Airkill)

5. psmus (Demolition Man, Et Tu, Brute?, Careful Guidence)

6. DominoPS ( Et Tu Brute, Mission Accomplished )

7. badzamby ( et tu brute , air kill , demolition man ,careful guidence)

8. ZiateK (Demolition Man)

9. Miodas (Demolition Man, Et Tu, Brute) - tylko sobota, niedziela po 22:00

10. black_cris (Demolition Man, Et Tu, Brute)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś by ustalił jakiś plan jaki trofik wbijamy najpierw itd, no i konkretną godzine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wbijać trofea według listy tak jap pisałem w swoim poście (tzn Demolition Man, Et Tu, Brute?, Careful Guidence i Airkill). Każdy pucharek zaś w kolejności tak jak jesteśmy na liście. Tzn najpierw wbijam ja, potem Night_Wasp itd. kończy black_cris. Jeżeli ktoś ma już dane trofeum to go pomijamy i wbija je kolejny z listy.

Co do godziny. Myślę, że 20 będzie najlepsza. Przed chwilą grałem z Night_Wasp, musiałem skończyć, ale on chyba gra dalej, tak więc najlepiej jak będziecie dobijać do niego. Myślę, że jak będziemy stopniowo dochodzić powiedzmy od tej 19 to nie będzie problemu z wolnym miejscem i o 20 będziemy już wszyscy.

Aha jeszcze jedno. Przydała by się jedna osoba z HS'em żeby koordynować nasze działania.

Edytowane przez rexar90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze z tym drugim pucharkiem czyli ET TU BRUTE zrobimy tak ze np 10 minut ganiamy sie tylko z kosami kto wbije pucharek to np już nie sieka. Dzięki temu nie będzie to takie nudne i troche zabawy będzie :D to tylko propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce jeszcze dzisiaj się załapać to o 1:00 tyramy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja na 1:00 sie pisze, w nocy najlepiej to zrobic bo puste servery :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się grało. Było trochę zabawy, trochę problemów z postronnymi graczami, ale jakoś poszło.

Zostało mi tylko "Careful Guidence" (jakoś ciężko było znaleźć odpowiedni serwer). Czy ktoś ma jakąś metodę na to trofeum? Kurcze kompletnie nie radze sobie z tymi stacjonarnymi wyrzutniami, przecież tym nie idzie w nic trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no milo bylo, troche sie meczylismy az norwedzy szczaja ze chodzi nam o trofea :D, grybym byl w ich teame to odrazu bym sie z nimi dogadal a tak klucha kaleczac angielski sie dogadali :D potem bylo wolne miejsce wiec co chwile ktos dochodzil i psol, ale po pewnym czasie skumal o co kaman :) dzieki wielkie chlopaki platynka wpadla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było dać znać, że wbijacie trofea. Byłem online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się grało. Było trochę zabawy, trochę problemów z postronnymi graczami, ale jakoś poszło.

Zostało mi tylko "Careful Guidence" (jakoś ciężko było znaleźć odpowiedni serwer). Czy ktoś ma jakąś metodę na to trofeum? Kurcze kompletnie nie radze sobie z tymi stacjonarnymi wyrzutniami, przecież tym nie idzie w nic trafić.

Idziesz na Atacama Desert CQ, jedziesz gdzieś bokiem do bazy przeciwnika i kampisz w małym hangarze przy helipadzie - jest tam KORN - jak heli startuje to wskakujesz na wyrzutnię i pam, po zawodach :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rexar90 tak jak bas pibuzsze zrób.

Dzięki koledzy za gre, platynka wbita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ello panowie cha zrobic jedno trofeo te z zabiciem 20 po przez zniszczenie budynku kto sie pisze ?? :) odwidziecze sie moj nick Utherem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ello panowie cha zrobic jedno trofeo te z zabiciem 20 po przez zniszczenie budynku kto sie pisze ?? :) odwidziecze sie moj nick Utherem :P

tez chetnie zrobie

psn : soapcompany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi tylko "Careful Guidence" (jakoś ciężko było znaleźć odpowiedni serwer). Czy ktoś ma jakąś metodę na to trofeum?

Na Rushu na mapce Isla Inocentes na pierwszej, albo drugiej bazie (już nie pamiętam) jako defender podbiegasz do Korna i napieprzasz w nadlatujące Blackhawki. Łatwo trawić, bo BH się ciężko robi "uniki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten korn jest na 1 bazie jako defender. To raczej nie jest dobra pozycja, latwy cel dla sniper. Chyba, ze kolega z druzyny pomoze, i zadymi ci teren.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza mapka na to trofeum to Conquest na Atacama. Strona obojętna bo tu i tu na respie heli i stacjonarka. Szybki przejazd na resp przeciwnika, wejscie do hangaru ze stacjonarką, przycelowanie w kierunku lądowiska, gdzie pozostaje przykampić i poczekać na respa heli. Kolesie wsiadaja do heli na hura, a tu bum :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Faktycznie najlepsza okazała się Atacama w trybie Conquest. Nie zmienia to jednak faktu, że przy moim niesamowitym wręcz szczęściu musiałem wykonać kilkanaście podejść. Ale w końcu wpadła platyna, wystarczyło 116h online :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ello panowie cha zrobic jedno trofeo te z zabiciem 20 po przez zniszczenie budynku kto sie pisze ?? :) odwidziecze sie moj nick Utherem :P

szotgun w łapę i minujesz budynki na white pass'ie, w 2-3 dni ostrego grania lub tydzień po 1-2h dziennie, podst warunek unlocki na dodatkowe c4 i mocniejsze wybuchy,..

gra ktoś jeszcze w BC1? chciałbym wbic trofka, mecz z przyjaielem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi do platyny brakuje tylko singla z tymi satelitkami i jakos nie mam natchnienia by to zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×