Skocz do zawartości
hivonzooo

Zakupy PsStore na PSP / PS VITA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

mam pytanie, czy podobnie jak na PlayStation 3 kupując grę na PSP (z PlayStation Network) mogę udostępnić ten sam tytuł czterem innym konsolom? Czy też kupując grę z PSN mogę ściągnąć ją tylko raz, na jedną konsole? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar sobie nabyć parę gier z PSS.

Teraz moje pytanie czy w EU gra będzie w 50Hz, a w US gra będzie w 60Hz?

Czy już te gry są wszystkie w 60Hz? Czy w ogóle żadnej nie ma w 60Hz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar sobie nabyć parę gier z PSS.

Teraz moje pytanie czy w EU gra będzie w 50Hz, a w US gra będzie w 60Hz?

Czy już te gry są wszystkie w 60Hz? Czy w ogóle żadnej nie ma w 60Hz?

Gra będzie tyle ile telewizor dał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam SONY BRAVIA KDL-32S5600 Bravia Engine 2 czyli myślę, że te 60Hz powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mi na psp gry z regionu US działały poprawnie, jedynie nie podłączałem ich do tv(mam fata), ale z tego co pamiętam wyjście jest przez s-video czyli TV musi obsługiwać tryb ntsc dla gier z US i pal dla gier z EU, konsola sama rozpoznaje tryb gry i odpowiednio podaje sygnał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z grą Critter Crunch.

Ściągnąłem i zainstalowałem demo, a że mojej żonie się spodobało kupiem grę - tzn. ściągnął się plik - prawdopodobnie klucz aktywujący (kilka kb). Sęk w tym że demo pozostało demem (nie ma trofeów, wyrzuca po 5 planszach, nie ma wszystkich opcji), ani nie mam żadego pliku do instalacji.

Czy to ja jestem głupi, czy coś się spierniczyło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z grą Critter Crunch.

Ściągnąłem i zainstalowałem demo, a że mojej żonie się spodobało kupiem grę - tzn. ściągnął się plik - prawdopodobnie klucz aktywujący (kilka kb). Sęk w tym że demo pozostało demem (nie ma trofeów, wyrzuca po 5 planszach, nie ma wszystkich opcji), ani nie mam żadego pliku do instalacji.

Czy to ja jestem głupi, czy coś się spierniczyło ?

Standardowa opcja w takich przypadkach to skasować demo, wszystkie sejwy i sciągnąć wszystko od nowa. Poza tym to pytanie chyba powinno być w dziale PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał to podaje kod na theme ModNation Racers na PSP

NFP7-8JB8-JHRJ

KTPE-5HBA-G2TB

Edytowane przez ma3x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłby ktoś sie podzielić crash bandicoot 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam pytanko.chce kupic pare gierek z amerykanskiego pss na psp (psone classics) przez ps3.

jak kupuje ze swojego rogionu gry, wrzucam na hd sonki potem copy na karte psp wszystko ok.

jak sciagnolem demko z us pss i skopiowalem na psp demko odpalilo ale zablokowalo mi gry ktore kupilem na swoim rogionalnym koncie.

wiec musialem sciagnoc jakies demko z orginalnego konta i wrzucic na psp zeby mi gry odblokowlo, ale zablokowalo demko z us i tylko przez sonke moge to zmienic.

z japonskimi grami nie mam problemu smigaja bez zadnych roszad na psp

wiec pytanko jest takie: czy ktos wie jak mam zrobic zeby gry sciagniete z us graly mi na tej samej karcie co mam inne gry.

hunter983.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

siema mam pytanko.chce kupic pare gierek z amerykanskiego pss na psp (psone classics) przez ps3.

jak kupuje ze swojego rogionu gry, wrzucam na hd sonki potem copy na karte psp wszystko ok.

jak sciagnolem demko z us pss i skopiowalem na psp demko odpalilo ale zablokowalo mi gry ktore kupilem na swoim rogionalnym koncie.

wiec musialem sciagnoc jakies demko z orginalnego konta i wrzucic na psp zeby mi gry odblokowlo, ale zablokowalo demko z us i tylko przez sonke moge to zmienic.

z japonskimi grami nie mam problemu smigaja bez zadnych roszad na psp

wiec pytanko jest takie: czy ktos wie jak mam zrobic zeby gry sciagniete z us graly mi na tej samej karcie co mam inne gry.

hunter983.png

Wiesz, nie odpowiem, ponieważ nie mam PSP ale jedno wiem na pewno. Ostatio są totalne blokady, jeżeli chodzi o możliwość kupowania czegokolwiek na PSS US. Jestem pewien w 100%, że wszyscy użytkownicy mieszkający w Polsce, posiadając konto zarówno polskie jak i amerykańskie, niczego nie kupią na amerykańskim koncie (chyba, że zakupią karty psn amerykańskie). Więc albo kup zdapki amerykańskie albo zapomnij o grach psone classic z US.

Ps. do tej pory karta moja nie działa

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego minisa polecacie na PSP(i PS3 zarazem)? Dzisiaj kupiłem za 16zł Bloons TD, z którym mam miłe wspomnienia z dzieciństwa, i aż się łezka w oku zakręciła. Jakie są wg. was najlepsze minisy? Cena nie gra roli.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego minisa polecacie na PSP(i PS3 zarazem)? Dzisiaj kupiłem za 16zł Bloons TD, z którym mam miłe wspomnienia z dzieciństwa, i aż się łezka w oku zakręciła. Jakie są wg. was najlepsze minisy? Cena nie gra roli.:thumbsup:

Sam sobie po części odpowiedziałeś na to pytanie.   Najlepsze minisy to takie, z których ma się wspomnienia. :thumbsup: Mi kumpel polecił puknąć się w czoło, gdy kupiłem Pinball Fantasies za 20 zeta. Dla mnie jednak warto było ponieważ lata temu zagrywałem się w to na badziewnym komputerku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że resident evil 2 jest w sklepiku pss, ale wpisywałem w wyszukiwarkę i przeglądałem wszystkie klasyki z psx i znalezdz nie mogę. To jest ten RE w pss czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM,kupiłem grę na psp store i pokazuje mi na ekranie ,podłącz system psp za pomocą kabla usb,a następnie w systemie psp wybierz opcje połączenie usb w obszarze ustawienia.

proszę o pomoc

pozdrawiam walczakof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że resident evil 2 jest w sklepiku pss, ale wpisywałem w wyszukiwarkę i przeglądałem wszystkie klasyki z psx i znalezdz nie mogę. To jest ten RE w pss czy nie?

Wszystkie części Resident Evil są niestety tylko na amerykańskim PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc nie ma żadnej szansy, żeby zdobyć RE?

Na PSS jest tylko Resident Evil: Directorc Cut i Resident Evil 3 Nemesis.

WITAM,kupiłem grę na psp store i pokazuje mi na ekranie ,podłącz system psp za pomocą kabla usb,a następnie w systemie psp wybierz opcje połączenie usb w obszarze ustawienia.

proszę o pomoc

pozdrawiam walczakof

Jeżeli kupiłeś przez Ps3 a nie PSV to musisz odpalić PSV i ściągnąć sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem nową grę Ratchet załoga Q na PS3 w niej jest też wersja do pobrania na ps vita odpalam to i jak mi wyskakuje "Proceed to PlayStationStore" klikam w to i mi wyskakuje taki błąd " this content cannot be selected at this time " co mam zrobić pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znany błąd. pracują nad od jakiegoś czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załogi Q nie ma jeszcze w wersji na Vitę, Sony już wielokrotnie za to przepraszało, miała być równocześnie z wersją na ps3, potem do końca lutego, a teraz premierę przełożyli w bliżej nieokreśloną przyszłość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że admin mnie nie zje za kolejny temat, który być może gdzieś, kiedyś już był, ale odnaleźć nie mogę ;)

 

A mianowicie: była kiedyś mowa o tym, że Sony może rozszerzyć współpracę z Google, dzięki czemu na Vicie będzie poszerzona oferta różnych apek, nawet widżetów normalnie dostępnych na Androida przez Google Play. Ktoś coś wie w tym temacie?

 

Ogólnie da radę na PSV zainstalować inne apki poza tymi z PS Store? Youtube i FB są świetne, fajnie byłoby mieć kolejne, jak notatnik, acrobat reader itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy to pod uwagę że konsola jest do grania,nie róbmy vity za smartphone. ;)

Co do Google Play,pierwsze słyszę żeby konsola dostała wsparcie,raczej marne szanse.

Są tylko dostępne aktualne aplikacje czyli Youtube,Facebook itp..

Z poza ps store,nie ma możliwości instalacji innych aplikacji.

Zauważcie że na polskim koncie,mam najmniej aplikacji,natomiast kto ma japońskie konto tam aplikacji jest więcej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×