Skocz do zawartości
DaraS

Blur

Rekomendowane odpowiedzi

to co cisniemy dzisiaj o 19.00 pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lyknalem wlasnie blura :). Do zobaczenia na trasie. Zaraz posle invites do tych ktorych nie mam na liscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram prawie codziennie. Online ludzie nie jest dużo bo rano jest koło 400, wieczorem koło 1000, ale zawsze są ludzie do jazdy.

Pełne 20 osób również nie ma problemu w multi także zabawa jest przednia.

Poza tym multi jest tak rozwiązany, że nie znudzi się bardzo długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie moge przysiasc. czasu mi brak. moze cos w ten weekend pogramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic się nie zmieniło. Wszystko działa jak działało.

Szczerze mówiąc to chciałbym wiedzieć co ten patch zmienia, bo w necie jakoś nie mogłem info znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zawsze chętnie kiedy będę online pogram :) Więc zapraszam do dodawania mnie do znajomych i zapraszania do gry, bo multi naprawde obłędny i daje mnóstwo radochy :P Dla mnie pierwsza 3-ójka to mission imposible normalne.

PSNid: Metrowy

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozyczylem kumplowi gre bo sam teraz caly tydzien pracuje non stop doslownie i on mi mowi ze nie moze sie polaczyc z gra online. ciagle blad serwera wyskakuje... czy ktos cos wie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po dłuższej przerwie od konsoli wróciłem do gry, troszkę się pościgałem i muszę stwierdzić, że to żywotny tytuł do którego można wrócić, poprawić jakiś wynik z singla lub powalczyć on-line.

Teraz jak gra staniała troszkę myślę, że spokojnie można wyłożyć na nią kasę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się bezpośrednio do Twojego postu Flo.

Właśnie tak zrobiłem, odczekałem trochę i zakupiłem dzisiaj blura. Skusiłem się po demku, które nomen omen molestowałem wczoraj przez prawie 3h. Multi mnie połknął. Świetna rozgrywka, cały czas się coś dzieje, a pierwsze miejsce zmienia się jak w kalejdoskopie. 'Arkejdówka' pełną gębą, chociaż styl jazdy poszczególnych aut bardzo zróżnicowany i czuć, że nie 'płyną' po podłożu, ale naprawdę trzymają się (bądź nie) gleby.

Nie jestem wielkim fanem wyścigówek jako takich, ale ta pozycja ma więcej wspólnego z Mario Kart, Crash Team Racing, w 'dorosłej' oprawie i to mnie skusiło. Jaki jest lasting appeal tej pozycji, tego jeszcze nie wiem. Flo sugeruje, że solidny i tej wersji będę się trzymał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta pozycja ma więcej wspólnego z Mario Kart

Ja miałem dobre oczekiwania co do gry. Kwestia wyższości tej produkcji nad S/S to już była tylko formalność. Trochę dużo losu w tych wyścigach, ale jeżeli tylko uda się uciec peletonowi, zaczyna się naprawdę dobra zabawa, w której nie liczy się tylko szczęście. Oprawa bardzo klimatyczna jak na wyścigówkę. Pisałem, że to Wipeout na kólkach, ale po zagraniu w demo w moim prywatnym rankingu ta gra zostawia tą pierwszą produkcje daleko z tyłu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobne odczucia - gra mnie w ogole nieinteresowala ale po zagraniu w demo jest inaczej. swietnie sie w to gra, sa emocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem demko. Rzeczywiście gra się przyjemnie. Grafika śliczna i kolorowa przyjemna dla oka. Fajny model jazdy.

Lepszy Blur od S/S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie powoli gra dogorywa. Przedemna tydzien intensywnego grania i gre sprzedaje puki jeszcze ma jakas wartosc. Gra swietna, jak cos to zapraszam do online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ile jest tras i aut?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te laczenie z serwerami przy wlaczeniu gry to jakas komedia. Zawsze wywala komunikat, ze niedostepne. Ktos wie jaka jeste tego idea? :D

No i podoba mi sie bug przy glosowaniu na mapke w online, kiedy do wyboru sa te same trasy :D

Swoja droga tarcza w tej grze ssie. Co z tego, ze obronimy sie przed kula, jak rozblysk jest tak duzy, ze przez pare sekund nie widac co sie dzieje na trasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w demo ta gra zyskała u mnie kilka punktów może jak skończę hity które leżą u mnie na półce ( Bioshocka już ponad rok męczę a nie mam jeszcze 30% gry :whistling: ) to się skuszę może cena jeszcze okaże się bardziej atrakcyjna bo z tego co widziałem to ok 150zl sobie życzą ale wiadomo gra to dość "młoda".

BTW Skończył ktoś singla , na ile starcza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel jak się przysiądzie to można w kilka dni zrobić. A jak ktoś lubi noł lajfować przed TV to nawet w góra dwa dni jest możliwość.

Mi ogólnie singiel jak i multi + platyna zajęły chyba około 2 tygodni, może 3, już nie pamiętam. Miałem też małą przerwę w graniu.

Ale mimo wszystko w multi jest mało osób, wieczorami nawet 1000 nie ma, najwięcej ile było jak grałem to chyba 9xx.

Najwięcej graczy jest w wyścigach 20 osobowych i 10. Trochę w Motor Mashu, czyli taki Destruction Derby z dopalaczami.

Gra jest bardzo fajna, ale szkoda, że została tak niedoceniona. Może nie tyle co niedoceniona, co po prostu słabo się sprzedała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Patricko.

Blur to chyba najbardziej niedoceniona gra tego roku. Zagrywam się od paru dni i nadziwić się nie mogę, dlaczego tak mało osób sięgnęło po ten tytuł (?!?).

Ostatni raz tak dobrze bawiłem się przy okazji Rollcage na poczciwego PSXa.

Dla mnie Blur to najlepsza 'ścigła na dopałkach' obecnie na PS3 i godna polecenia wszystkim, lubującym się w tego typu grach. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×