Skocz do zawartości
ONE

Bulletstorm

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie spróbowałbym w sieci "rozerwać" nieco towarzystwo - urzęduję w piątki i soboty po 22:00.

HS jeszcze nie mam, ale za chwilę to się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jest z najwyższym poziomem trudności ? Często będę klnął, czy tylko w niektórych momentach ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dzis ukonczylem moja pudelkowa wersje Limited Edition ktora zalegala na polce i po dluzszej przerwie dokonczylem dzis 2 ostatnie chaptery. Od poczatku gralem na najwyzszym poziomie, i mialem moze 3 momenty gdzie trzeba bylo pare razy powtorzyc

dzis akurat bylo ciezko, przedostatni chapter, walka na takiej malutkiej jakby arenie gdzie przeciwnicy ciagle wyskakiwali + pare minibossow, powtarzalem z 10 razy

czyli az tak hartkorowo trudno nie jest.

Mam takie pytanko do was, gra jest za free na ps+ a ja juz dawno kupilem wersje pudelkowa i online pass nie jest zuzyty (a chyba jest potrzebny do wbicia platyny), czy jak sciagne gre z ps+ bede mial wszystkie save'y, trofea itp? czy musze wpisac kod do multi z karteczki (a nie chce tego robic zeby pozniej latwiej bylo sprzedac/zamienic, ale wiem ze bedzie ciezko skoro na ps+ jest to za darmo..)

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dziś miałem ten moment z areną i też się chwilę pomęczyłem, ale ogólnie gra nie jest trudna. Przeszedłem i polecam, fajna gierka na odstresowanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję trochę temat i pytam czy ktoś jeszcze gra w grę? Chętnie w multi bym pograł lub w copie. W poniedziałek lub wtorek grę będe miał w domu. Ukończyłem ją na xboxie teraz czas na ps3. Jeszcze jedno pytanie czy multi jeszcze działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj gre przeszedłem i sprzedałem. Ogólnie polecam bo świetna zabawa z gry :)) Coop również był świetny. Czy nadal działa ? ? Nie wiem, ponieważ jak pisałem sprzedałem.

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki. Jak wspomniałem wcześniej mam ją na x. A na ps3 dostałem jako bonus więc pewnie jeszcze raz przejdę. Jakby ktoś chciał to zapraszam na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie jak zmienić sterowanie. Bo za cholere nie mogę trigerów przestawić. Ma ktoś jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×