Skocz do zawartości
ONE

Bulletstorm

Rekomendowane odpowiedzi

Jest recka w PSXE, więc mniemam, że już się skończyła bądź skończy się jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak się skusiłem po przeczytaniu recenzji w PSX. Po pierwszym akcie stwierdzam....miazga! Fun jest niesamowity! Cieszę się, że wybrałem BS, a nie KZ3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fun jest niesamowity!

Tak jak pisalem, gra ma tylko ten "fun", niestety po pierwszym przejsciu staje sie "monotonna", wiec radze po skonczeniu szybko sprzedac :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie będzie z tym problemu jeśli mi się rzeczywiście znudzi. Z drugiej strony bicie rekordów z dobrą ekipą w multi brzmi kusząco. Tak jak pisałeś. wygląda to wszystko na kawał dobrego kodu. Jak ktoś się wkręci w maksowanie skill pointsów gra może starczyć na długo. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś z Was już koszulkę za konkurs?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niet ; < Wciąż czekam.. PM wyśle ktoś z oceną z psx?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W czytelni [czyt. kiblu] jeszcze nie bylem ale z tego co widzialem BS dostal ocene

-9

choc pewien nie jestem bo tylko przeskanowalem pisemko w 30 sekund. Niestety czuje ze ocena zawyzona z powodu "patriotycznego obowiazku", dla mnie BS to solidna produkcja na mocne 8 najwyzej.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm, to ile dali KZ3? Zamówiłem w sklepie gram.pl i muszę czekać na przesyłkę do środy ;/ Mam nadzieję że wyślą jutro..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm, to ile dali KZ3? Zamówiłem w sklepie gram.pl i muszę czekać na przesyłkę do środy ;/ Mam nadzieję że wyślą jutro..

W neo+ 9.4.@Alucard jesli faktycznie Ci sie nie przewidzialo to nie rozumiem tak wysokiej oceny tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Im dalej brnę tym bardziej mi się podoba. A KZ3 w PSX dostał

8+

. BS

9-

Czy zasłużenie? Zdecyduję, jak skończę.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja wczoraj skończyłem, pożyczony X ok znajomego

I moja ocena to 7- gra szybko staje się monotonna ,na początku jeszcze było ok kombinowało się i zabijało na różne sposoby,, jednak dalej już tylko kopniecie i zabicie i tak do końca

i były takie miejsca gdzie się przejechało na wyślizgu bez zabicia.Grafika ładna chodz kamera tego nie pokazuje ..jak grający sam nie będzie spoglądał do góry i na boki nie zobaczy fajnych tekstur itd..Fabuła nie wiem o czym jest bo omijałem filmiki i gra pękła w 5h bez filmików i prześlizganiu kilku poziomów i może dało by szybciej, jak bym na początku nie kombinował rożnych wykończeń zabić Dla wyjadaczy gra zapewnię pęknie w 4h lub mnie dla osób co lubią się bawić 8-7h spokojnie..,, ale co nie zmienia faktu ze gra jest monotonna i przeciętna temu daje tylko 7-

Edytowane przez sagi79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak czulem dlatego anulowalem pre-order'a moze kupie za jakis czas narazie w moim napedzie siedzi kz3 i szybko nie wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zjeb troszkę z trybem anarchy ponieważ powinna być nie ograniczona ilość lvl a nie do 20... ale oglądałem gameplay SUPER SUPER SUPER!!!! świetne mapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaczyna mnie to bawić. Czym szczególnym wyróżnia się seria Killzone (poza grafą) czy CoD:MW. Sagi79, masz prawo do własnego zdania i nie mam zamiaru go podważać. W tej grze jednak chodzi o to, żeby cały czas próbować nowych sposobów wysyłania przeciwników na tamten świat. Na tym to polega. Gra nie jest napuszona, nie sili się na epickość. Chwilami jest naprawdę zabawna, wygląda bardzo dobrze, chodzi super płynnie. Fabuła jest lekka i komiksowa, stanowi tylko tło do rozpierduchy, ale przyzwoite i nie przeszkadzające tło. Gra się w nią inaczej niż w standardowe FPS-y, trzeba tylko chcieć. Jeśli ktoś używa tych samych superstrzałów, to trudno się dziwić, że BS nudzi. Bez "skillszotów" nie ma sensu przechodzić kampanii. Bawię się zdecydowanie lepiej niż w przypadku wszystkich części CoD (poza CoD4) oraz KZ2, a nawet singla BBC2. Czy gra jest lepsza od KZ3? Nie mam pojęcia, nie grałem. Ja swojego wyboru nie żałuję, a nawet nie sprawdzałem jeszcze trybów echo i anarchy. Zdecydowanie BS nie jest przeciętny. Czy zasługuje na 9-ki? Chyba nie. Natomiast na mocne 8+ zdecydowanie tak. Na zachodnich portalach dostanie moim zdaniem tyle, może trochę mniej(średnio mnie to obchodzi). Przy tytułach takich jak KZ, CoD, FF, itp. zawsze za tytuł gra łyka co najmniej pół punktu.

Edit:

Nie rezygnujcie tak łatwo, bo nie będzie z kim grać online. Hype was przeżarł do szpiku kości :teehee:

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja porównałem Bulletstorm tylko do jednej gry UT3 na PS3 i BS nie jest zadna rewolucja wszystko praktycznie jest w starym UT3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bullterstorm koksi pod każdym względem: ta grafika, teksty. To nie jest odgrzewant kotlet jak inne FPS

Bullterstorm koksi pod każdym względem: ta grafika, teksty. To nie jest odgrzewant kotlet jak inne FPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Recenzja zagramaniczna :thumbsup:

http://www.vgarabia....erson-shooters/

Wg mnie ocena bardzo wysoka a to zdanie powinno rozwiac watpliwosci co do kupna

"Despite the frame rate issues, few boss fights (I wanted more of them) and the lack of ability to play the campaign mode again with all the weapons fully upgraded from the beginning, Bulletstorm is one of the most fun, intense, crazy and over the top games I have ever played in years."

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiecie ile map jest na ANARCHI ?

Edytowane przez SlimekPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiecie ile map jest na ANARCHI ?

W ECHO jest 16. O anarchy nic nie wiem

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@upAbsolutnie osadzam bs i nie mowie ze jest gorszy bron bog dokonalem innego wyboru bs napewno tez zakupie ale nie teraz nie jestem w stanie grac naraz w obie te gry a kz3 mnie wciagnal juz mocno ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BULLETSTORM TO KOKS to gra idealna kupujcie to a nie nudnego jak flaki z olejem killzona ta gra jest za**bista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamespot i IGN (orant) wystawili BS "ósemki". Całkiem nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co możecie powiedzieć o trybie anarchy? fajny dużo map nie nudzi się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacyś chętni do grania? jak co to mój PSN ID Artoth ; d Chętnie pogram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×