Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli tak jest jak napisałeś, to wymyślili to bez sensu. Taka informacja jest praktycznie bezwartościowa, co innego jeśli byłoby to dla każdego mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jeżeli tak jest jak napisałeś, to wymyślili to bez sensu. Taka informacja jest praktycznie bezwartościowa, co innego jeśli byłoby to dla każdego mecz.

nie jest bezwartosciowa.

Bo jesli robisz platyne, albo gwiazdki, to bez wychodzenia ze squadu nie zobaczysz ile ci brakuje i ile juz dzisiaj ubiles. A tak to widzisz, ze jesli miales np 228 killi z M60, a od czasu rozpoczecia dzisiejszej gry pokazuje ci most kills by M60 = 45, to wiesz ze juz masz 273.

A to czego ci potrzebne info ile w danym meczu ubiles z danej broni?

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm, dla mnie to nadal ciut nielogiczne. Mamy sytuacje: wchodze do gry, gram 3 mecze w tym samym trybie z tymi samymi ludzmi. Pierwsza partia: k/d ratio inne niz staty broni, dajmy na to aksu - z broni zabitych 25os. Druga partia, a zagram medykiem: k/d ratio znow sie nie zgadza, lecz tym razem most killed by m60 - 20 (a wiec inne niz w pierwszej). Trzecia partia - recon - kd ratio znow inne i tym razem most killed by m24 - 16. Wiec nie wydaje mi sie,zeby to sie sumowalo. Wg mnie jest to podsumowanie partii, tylko nieco zabugowane. O ile na poczatku ten blad wystepowal naprawde bardzo rzadko, to od niedawna na 10partii polowa ma bledne staty.

Edytowane przez Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze nadal kompletnie nie masz pojecia o co w tym chodzi. To nie jest zaden blad.

Na koniec meczu nasz podane k/d z tego meczu.

A most kills by:

oznacza z jakiej broni ubiles najwiecej wrogow w ostanich ilustam meczach, bez wychodzenia ze squadu.

Jedno i drogie odnosi sie do czegos innego, czy tak ciezko to pojac?

k/d odnosi sie do jednego, ostatniego meczu

most kills by: odnosi sie do calej serii ostatnich meczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Założenie jest takie, że grając w SQUADzie, każdy z nas gra z reguły określoną klasą. W praktyce bywa różnie. :biggrin:

Odnośnie "Most killed by" to jest ono naliczane jak najbardziej słusznie. Nikt nie zakładał, że ktoś wychodził z serwera po nieudanej rundzie. :)

W każdym razie to nie Bug.

Edytowane przez ZiateK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, juz rozumiem. Z mojej strony EOT, dzieki snosch za rzetelne wyjasnienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to nie tak!

sprawa wyniku jest nastepujaca:

Kills: 8

Deaths: 8

K/D ratio: 1.0

powyzsze odnosi sie do ostatniego meczu. I liczone jest dla killi z obojetnie jakiej broni w danym meczu.

Natomiast to:

Most kills by:

AKS 74U = 28

odnosi sie do ilosci zabic w lacznej sumie meczy od czasu wejscia do lobby/squadu do chwili obecnej. Czyli zakladamy badz wchodzimy do squadu, gramy np 10 meczow bez wychodzenia ze squadu. I wtedy pokazuje ze przez te 10 meczow najwiecej zabilismy z AKSU, czyli 28 razy.

chyba nie bardzo tak jest... 

w takim wypadku po paru rozgrywkach byly by tam liczby rzedu setek prawda? A tak chyba nie jest ogladajac naprzyklad temat osiagniec, http://www.ps3site.p...96-osiagniecia/

nie wiem jak to jest, ale wydaje mi sie ze bledne naliczanie killsow jest takim samym "udogodnieniem" jak nienaliczanie punktow gdy sie zginelo. trudno jest mi tylko rozgryzc ta roznice 8 zabic i 28 z aks'a, w moim przypadku najczesciej Most kills by byla przewaznie nizsza niz ogolna z k/d, chociaz czasami sie zdarzalo ze mkb bylo o pare oczek wieksze

Edytowane przez Gru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze screeny z osiagniec sa robione po pierwszym rozegranym meczu, nie wiem

U mnie dziala to od samego poczatku tak jak opisalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

moze screeny z osiagniec sa robione po pierwszym rozegranym meczu, nie wiem

U mnie dziala to od samego poczatku tak jak opisalem.

Snosch dobrze napisałeś to, że inni nie używają mózgu to już nie twoja wina. K/D ratio odnosi się do ostatniego meczu natomiast "Most kills by" odnosi się do wszystkich rund jakie rozegrałeś na jednym serverze nieważne czy w squadzie czy nie.

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snosch dobrze napisałeś to, że inni nie używają mózgu to już nie twoja wina. K/D ratio odnosi się do ostatniego meczu natomiast "Most kills by" odnosi się do wszystkich rund jakie rozegrałeś na jednym serverze nieważne czy w squadzie czy nie.

no piszac w squadzie mialem na mysli nie opuszczanie serwera/lobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie wiem jak to jest, ale wydaje mi sie ze bledne naliczanie killsow jest takim samym "udogodnieniem" jak nienaliczanie punktow gdy sie zginelo. trudno jest mi tylko rozgryzc ta roznice 8 zabic i 28 z aks'a, w moim przypadku najczesciej Most kills by byla przewaznie nizsza niz ogolna z k/d, chociaz czasami sie zdarzalo ze mkb bylo o pare oczek wieksze

Załóżmy, że K/D ratio po pierwszej rundzie jest 8 do 3. MKB masz jakiejś tam broni 5. Co wtedy? Pozostałe 3 zabójstwa są z innych broni.

Następna runda 5 do 15 i MKB tej samej broni 9. I po tej rundzie MCB masz większe niż K/D ze skończonej 2 rundy. ITD.

Wątpie, żeby nie naliczało Ci zabójstw. Ja nigdy tego nie doświadczyłem przez 90h gry.

Edytowane przez ZiateK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos mi moze udowodnic ze grajac na jednym serwerze, w jednym skladzie, most kills by sie sumuje?

prosze o 2-3 screeny z kolejnych rund...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wasze K/D ratio to jedna sprawa, a ta ramka na dole

Most Kills By

Pokazuje z jakiej broni najwięcej osób zabito w tej rundzie. Jak wszyscy latają z M-60 to jest to spora liczba wink.gif

Na jednej mapce kiedyś tam gość siedział w czołgu całą rundę, nie dało rady go wykurzyć. Na podsumowaniu był czołg i jakieś 50 killsów.

Pozdrawiam.

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Udowodnij.

Snosch dobrze napisałeś to, że inni nie używają mózgu to już nie twoja wina. K/D ratio odnosi się do ostatniego meczu natomiast "Most kills by" odnosi się do wszystkich rund jakie rozegrałeś na jednym serverze nieważne czy w squadzie czy nie.

Dlaczego w takim razie wchodząc do przegranego już meczu, który się kończy zaraz po tym jak tam wejdę, gdy nie udaje mi sie zabić nikogo, w tej tabelce jest np. M-60 z 22 killsami, a nie mój PP z 0? Zapamiętało mnie jak grałem na TYM serwerze tydzień temu czy co?

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puste slowa,

ponawiam prosbe 2-3 screenow z kolejnych rund z jednego serwera/skladu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jednak nieco inaczej chyba.

Most kills by: liczy kille od ostatniego logowania do EA.

Zauwazcie ze jak gracie i wyjdziecie z gry, i z chwile wchodzicie znowu, to jest tylko finding games, albo joining game. Po dluzszej przerwie w grze jest juz Connecting.....

i tu chyba chodzi o to, ze most kills by liczy wlasnie od ostatniego takiego logowania. Czyli mozesz wyjsc z serwera, przejrzec statsy i wejsc po chwili znowu do gry, i bedzie liczylo dalej. Ale jak juz zostawisz gre np na 5-10 minut w menu, to sie rozlacza i jak jest znowu connecting..... to juz most kills by liczy od nowa.

Udowodnij.

nic nie musimy Ci udowadniac, bo to ty masz problem a nie my ;) Odpal gre i sam sobie sprawdz, uwzgledniajac to co napisalem powyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem, chłopaki, to Wy macie od jakiejś półtorej strony. Ja jak sobie gram, co ostatnimi czasy często sie nie zdarza, zaobserwowałem takie, a nie inne zjawisko.

Dyskutujcie sobie dalej.

Pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem, chłopaki, to Wy macie od jakiejś półtorej strony. Ja jak sobie gram, co ostatnimi czasy często sie nie zdarza, zaobserwowałem takie, a nie inne zjawisko.

Dyskutujcie sobie dalej.

Pozdrawiam.

wiec zyj w tym swiecie dalej. Prawda niestety jest zupelnie inna. A wystarczy sie chwilke zastanowic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Problem, chłopaki, to Wy macie od jakiejś półtorej strony. Ja jak sobie gram, co ostatnimi czasy często sie nie zdarza, zaobserwowałem takie, a nie inne zjawisko.

Dyskutujcie sobie dalej.

Pozdrawiam.

Nie problem kolego tylko ciekawostkę. Jutro zwrócę na to uwagę. I zobaczymy czy to mit.

Edytowane przez ZiateK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

puste slowa,

ponawiam prosbe 2-3 screenow z kolejnych rund z jednego serwera/skladu

A proszę cię bardzo [;

imag0081d.th.jpg

imag0082v.th.jpg

imag0083s.th.jpg

Poświęciłem swoje KPD (bo brakowało mi 2 kilów na początku pierwszej mapy z tej broni żeby trofik wpadł, a że była w statach pierwszej mapy to "musiałem" nią grac dalej) w imię pokoju na forum :laugh:

Edytowane przez NewNickPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i trzeba bylo sluchac starszych ;) Mowilem kilka razy to mnie olewali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko jasne

zwracam honor i dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z calkiem innej beczki. Nie wiem czy takowy temat byl poruszany, ale zastanawia mnie fakt, dlaczego programisci nie dorzucili mozliwosci dodania do pojazdu wiekszej ilosci perkow przynajmniej dwoch. Skoro do naszego wojaka mamy do wyboru dwa perki to dlaczego cos wiekszego ma byc poszkodowane i funkcjonowac z jedna opcja do wyboru. A wieksza ilosc perkow przydalaby sie zwlaszcza w walkach w zabudowaniach np. v-elect plus dodatkowe dzialko byloby bardzo fajnym zestawem w sytacji gdy gramy sami bez strzelca na dzialku w zespole gdzie polowa to kamperzy a druga polowa probuje cos robic ale stronia od jezdzenia w czolgach. Jeden perk wiecej zwiekszylby moim zdaniem mozliwosci bojowe ciezkich i lekkich pojazdow. Nie trzeba by bylo wtedy oslabiac rpg-ow czy tam dodawac pancerza pojazdom. A teraz pytanie o helikoptery. Czy do Mi-24 na isli mozna dolaczyc v-smoke i czy on dziala? Bo nie mam mozliwosci osobitego tego sprawdzenia aktualnie a nurtuje mnie ta kwestia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×