Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że ten temat generuje kłótnie niczym katastrofa Smoleńska i chyba w obu przypadkach wszyscy już mają dość whistling.gif Tomo zamknął już jeden wątek poświęcony nożom, ale temat powraca niczym bumerang. Przyznam szczerze, że dopóki nie zarejestrowałem się na tym forum i nie przekopałem przez kilka(naście) dyskusji o BC2 - nie miałem pojęcia o żadnym "kosobraniu", t-bagach, tudzież innych perwersjach, którym co niektórzy oddają się z dziką rozkoszą. Czasem w grze ktoś mnie podciął, czasem ja kogoś jak się udało i tyle. Jednakże kucanie nad kimś po zabiciu go nożem jest już nie tyle nie na miejscu, co po prostu dziecinne i świadczy o... w sumie nie wiem o czym, ale na pewno nie świadczy dobrze happy.gif

Co do samego faktu grania "na noże" - jest mi to absolutnie obojętne. Jak dla mnie możecie biegać nawet z widłami - ja zostaje przy M249 SAW.

Edytowane przez miku_1984
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, posiłki w drodze. Lojalnie ostrzegałem. Teraz już nie będzie miło :unsure:

@tank-mania, bobby_bobby, lewy10 Odpocznijcie od pisania postów, nie będziecie musieli się tyle stresować :confused:

BTW Switonmc potwierdził na PSN że to jego konto tutaj na forum. Zaniechajcie więc przypinania mu etykietki z napisem xMafia_PLxMichal bo kolejne wilcze bilety z forum zostaną doręczone ...

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale temat zostaje zawieszony do momentu aż nie zrobimy tu porządku. Wyjdźcie na świeże powietrze, zagrajcie w coś, może obudźcie w sobie refleksje dlaczego dzisiaj kraj ciemnych ludzi świętuje największego faila polskiej dyplomacji i lotnictwa. Cokolwiek. W każdym razie dzisiaj już tu nic do roboty nie będzie. A niektórzy nie będą mieli tu po co zaglądać przez dłuższy czas. Niestety ale obudziliście Dynamite Monkey. Przykro mi. Tomo was ostrzegał.

340x.jpg

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×