Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Macie Panowie i Panie taki problem w BF że serwer nie nalicza wam stats`ów broni ?? Wiem że problem jest z rangami, ale zauważyłem że nie mogę żadnej gwiazdki osiągnąć :/

Edytowane przez rafauPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Pawcio dziś dałem ci tylko kilka bo przyznam że bałem się Holka i Hiva :wink:

Holek coś taki podirytowany??:tongue:

_______________________________________________________________

Rafau tak już ma każdy z przerwami od tygodnia.

Ale podobno to co zdobyłeś zaliczy Ci z opóźnieniem , także niema czym się martwić wszystko będzie ok :)

Edytowane przez Rafał-Kosiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Pawcio dziś dałem ci tylko kilka bo przyznam że bałem się Holka i Hiva :wink:

Holek coś taki podirytowany??:tongue:

_______________________________________________________________

Rafau tak już ma każdy z przerwami od tygodnia.

Ale podobno to co zdobyłeś zaliczy Ci z opóźnieniem , także niema czym się martwić wszystko będzie ok :)

Fajnie z wami się gra, ale dajcie już spokój. Mało kogo obchodzi kto, komu, jak kosę sprzedał !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze coś ta ustawka nie chce się ruszyć z miejsca, co prawda próbowałeś lucius ale bez listy myśle że to nie ruszy, na publicu gra się fajnie ale to jednak nie to samo :confused:

Edytowane przez sev-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja sie pisze na to! :biggrin:

PS. Hivo coś słabo. (gameplay) :tongue:

tank, koniecznie dopisz maczete. :happy:

Edytowane przez Ronni_92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie z wami się gra, ale dajcie już spokój. Mało kogo obchodzi kto, komu, jak kosę sprzedał !

Zgadzam się. Ale polecam gorąco czata żebyście nie musieli rezygnować z ploteczek kto komu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam że bałem się Holka i Hiva :wink:

Ach, miło to słyszeć :P

Ron, wiem, film jest słaby, jak będę mieć kamerę HD (a to już niedługo, w planach rodzinka chce kupić :P) to nakręcę coś fajnego. Teraz to mało się działo na serwerach, wczoraj były też z nimi problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie z wami się gra, ale dajcie już spokój. Mało kogo obchodzi kto, komu, jak kosę sprzedał !

Eee no co ty. Wolę czytać to niż np to:

"Macie Panowie i Panie taki problem w BF że serwer nie nalicza wam stats`ów broni ?? Wiem że problem jest z rangami, ale zauważyłem że nie mogę żadnej gwiazdki osiągnąć :/"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee no co ty. Wolę czytać to niż np to:

"Macie Panowie i Panie taki problem w BF że serwer nie nalicza wam stats`ów broni ?? Wiem że problem jest z rangami, ale zauważyłem że nie mogę żadnej gwiazdki osiągnąć :/"

Wolę być rozstrzelany niż np powieszony... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę być rozstrzelany niż np powieszony... ;)

widocznie, wieszali Cie za szyhę skoro tego nie lubisz,,, następnym razem mów, żeby wieszali Cie za brzuch, wtedy tak bardzo nie dusi:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie, wieszali Cie za szyhę skoro tego nie lubisz,,, następnym razem mów, żeby wieszali Cie za brzuch, wtedy tak bardzo nie dusi:P

To nie tak. Wszystko zależy na czyjej szyi się wieszasz i jak duży brzuch przeszkadza wisieć na owej... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje sam kod VIP? Potrzebna mi tam informacja, a na konsoli nie mogę teraz sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Gra ktoś teraz? jak coś to dodajcie mnie PSN: draqfire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie z wami się gra, ale dajcie już spokój. Mało kogo obchodzi kto, komu, jak kosę sprzedał !

Będe pisał do upadłego ;p A jak masz takie coś jak scroll w myszce to przewijasz i czytasz inne wiadomości. Pozdrawiam :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie z wami się gra, ale dajcie już spokój. Mało kogo obchodzi kto, komu, jak kosę sprzedał !

No ja dziś sprzedałem 3 Pawcio, jedną Mersonowi, i parę szakalowi. Reszty kos nie pamiętam, za wszystkie serdecznie dziękuję. Proszę o naukę jak więcej ich zdobywać :P

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dupa nie było trzech :happy: ej tank jak tam dice się odezwało w sprawie tej nowej gry dla nas? :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będe pisał do upadłego ;p A jak masz takie coś jak scroll w myszce to przewijasz i czytasz inne wiadomości. Pozdrawiam :laugh:

Chciałbym Cię i resztę zapalonych pobratymców poinformować, że jest coś takiego jak PW, wiec jeśli odczuwasz/cię wewnętrzną chęć poinformowania, pochwalenia się, że po raz kolejny nadziałeś kogoś na swoją kosę :rofl:, albo coś nie wypaliło (nic nie insynuuje...) to pochwal się tylko przed tą jedną osobą ;). Możesz dodać takie pikantne szczegóły jak: jak pozycja, punkt trafienia, kiedy opadliście, wilgotność powietrza czy szorstkość betonu... Zyskujecie prywatność, która przy wkładaniu ciał obcych w inne osoby (przeważnie płci męskiej) jest raczej wskazana. Zwłaszcza, że wasze prywatne relacje mało wnoszą do tematu. Także trzymam kciuki, że wszystko wypali, tylko w odpowiednim momencie.

Tak, żeby nie offtopować.

Planowane są jakieś rozszerzenia do Vietnamu? Z tego co pamiętam to wsparcie dla BC2 się skończyło, ale wiadomo jak to z słowami EA.

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vietnam raczej jest ostatnim dlc dla BC2 i nic wiecej raczej nie bedzie. Podobno od 11 stycznia trwaja jakies tam smieszne prace z serwerami ale cholera wie. Ja tam czekam na KZ3 juz bo z takimi problemami to nie dam rady 50lvl dobic :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo Vietnam by rozwinął skrzydła gdyby się. rozrósł odrobinę.

Też przymierzam się do KZ3, myślę nad Pre-orderem. Zapowiada się naprawdę solidny multi z przystawką w postaci porządnego singla. Ha, BC2 to mój pierwszy multiplayer, a już patrzę na gry głównie z perspektywy multi xD. Wcześniej tylko strategie na kompie xD, reszta to był singiel. Jaki FPS jest jeszcze obiecujący pod multi w najbliższym czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie jaram sie na Bulletstorm. Solidnie zakrecona produkcja z nieszablonowa rozgrywka w multi i singlu. Dzisiaj bym sobie chetnie pogral. Az szkoda, ze konsola w domu a ja na stancji :confused:

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej tank jak tam dice się odezwało w sprawie tej nowej gry dla nas? :laugh:

Bedzie, bedzie. Tylko szukamy nazwy zastępczej na k...la, żeby nas piłkarskie "kózki nie tryknęły". :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZ3, bulletstorm i crysis 2 ahh za duzy wybor i brak floty zeby wszystko wyprobowac i za co tu sie wziac ? Mam juz dosc problemow z bc2 i chetnie bym sie na cos przerzucil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Modern Combat: Domination. Gra za 24 zł z PSN. Jest też demo. Fajnie się gra, szczególnie że snajperki mają celowniki, auto aim oraz jednostrzałowy kill :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dla Ciebie raj :D. Ja osobiście czekam na KZ3 i zapewne z tej okazji dokupię do telewizora okulary 3D i może Move'a do ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki FPS jest jeszcze obiecujący pod multi w najbliższym czasie?

Z niecierpliwością czekam na KZ3 i może to mnie zmusi do kupienia świecącego wibro-dildo. A trochę później szykuje się Brink. Z tego co widziałem szykuje się nowatorski sposób sterowania postacią - skoki, ślizgi, odbicia i takie tam thumbsup.gif

Edytowane przez Labuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×