Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie cwaniakujcie :) Cwaniaki zamiast piątaka dają trzydzieści i moga dostać prztyczka w nos.

EA poprawia - cokolwiek im sie tam spieprzyło z dobieraniem ludzi do ekip - więc i coraz więcej ludzi na mapkach. I oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oby tak dalej, wczoraj do 5 rano siedziałem, bo wreszcie można było normalnie pograć rolleyes.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oby tak dalej, wczoraj do 5 rano siedziałem, bo wreszcie można było normalnie pograć rolleyes.gif.

Gdzie ty grałeś normalnie ?? ( PODAJ NAMIARY NA TEN SERW!! :biggrin:) Ja siedziałem tez do 5 i jakoś zawsze puste serwy albo jakieś 8 vs 6 itd.. w dół a grałem Rush na normie w podstawową wersje :pardon:. . No i oczywiście bez perków czasami . Kurwa nadejdzie KZ3 to niestety tak dobrą grę trzeba będzie pierwszy raz odłożyć na półkę bo to co DICE odjebało to aż ŻĄL , poszli tropem kolegów z ACTIVISION czyli no support !

Edytowane przez kampos666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej nudny gameplay jak w zyciu widzzialem..... Co jest fajnego w kampieniu za murkiem z AK?

Jak dla kogo, ważne że wygrywaliśmy raz za razem.Dzięki Portek.

Poznać mistrza po chaotycznych ruchach medykiem :laugh: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy jest sens kupować teraz BC2, jeżeli nie mam zamiaru kupować Vietnamu. Czy naprawdę jest aż tak źle ze znalezieniem ludzi do gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jest znacznie lepiej :) Przynajmniej ja trafiam na serwery gdzie prawie max ludzi jest. Ja akurat jestem po duzej przerwie i przed Vietnamem nadrabiam braki spowodowane dlugim czasem niegrania na podstawowych mapka i zabawa tak jak wczesniej jest przednia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kampos666:

Grałem z kolegami 4 osobowym składem i było super. Może po prostu mieliśmy farta. Nie wiem. Serwy były tak po od 5vs5 do max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy jest sens kupować teraz BC2, jeżeli nie mam zamiaru kupować Vietnamu. Czy naprawdę jest aż tak źle ze znalezieniem ludzi do gry?

Jest sens. Problem jest ale po stronie EA, nie po stronie graczy. Gram w BC2 od prawie roku i (chyba) nigdy nie mialem problemu z dołączeniem do pelnej ekipy, chyba ze gralem w srodku nocy.

Problem zaczął się tydzien temu, nagle i to nie jest z pewnością kwestia braku chętnych, tylko EA daje dupy. Co sie niestety staje coraz powszechniejsze w branży. Podejscie do klienta "zapłać i spierd....j".

Mam nadzieje ze to kwestia dni, kiedy sie z tym uporają.

Możesz co najwyzej poczekac i sprawdzać forum, czy dalej bluźnimy czy jest juz ok, i mozna kupowac ;)

Edytowane przez pietia79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy są ze znalezieniem meczu, ale jak kolega pietia 79 pisze nikt chyba nie wierzy, że na całym świecie w tym samym momencie nie znajdzie się kilku chętnych do zagrania w jedna w najbardziej popularnych multi.

Gry tracą na świeżości szybciej niż jednodniowe soki marchwiowe . Jak nie kupisz gry za 200zł w dniu premiery to nie masz szans na przyzwoitą rozgrywkę. Takie trendy na rynku, aby nie inwestować żadnego wysiłku w trochę starsze (nawet nie mające roku) produkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, czasy wojen napoleońskich już dawno minęły. Teraz nie staje się przed sobą w szeregu i nie czeka aż przeciwnik odda strzał. Trzeba się trochę nagłowić, pomyśleć, obiec, wykazać sprytem. Jak chcesz się zmierzyć ze mną w bezpośrednim pojedynku to umówmy się na narty, squasha, darta czy bilarda :biggrin:

Już nie trzeba bo przegrałeś 4 do 1 :biggrin: I miałeś racje niemiałeś perków chociaż kosy były w zwarciu , także niewiele to zmienia :wink:

__________________________________________________________________________

DUEL MASTER :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

portek, co to za program? :)

AverMedia

najbardziej nudny gameplay jak w zyciu widzzialem..... Co jest fajnego w kampieniu za murkiem z AK?

Nikt Ci nie kazał go oglądać :laugh: nie kampie lecz bronie :laugh: to był taki gameplay testowy aby zobaczyc jak to wyjdzie na you tube :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja aby przenieść karabin na lewą rękę? Szczerze, nigdy nie sprawdzałem a chętnie bym zagrał dla odmiany  :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie serwerow. Gralem sobie wczoraj na rush'u w dobrym skladzie nieznajomych. Dostalem zaproszenie od forumowiczow. Czym predzej zaakceptowalem...i znalazlem sie w conquest'cie z zupelnymi randomami...

Portek, gameplay nudny, ale bardzo skuteczna obrona;) Fajnie jesli jest zgrana druzyna, ktora potrafi zablokowac kawalek mapy. Zwykle jest to bardziej skuteczne niz bronienie w stylu Rambo. Ladny kill w bezposrednim starciu zza murka. Ja jak slysze uzbrojony m-com to podswiadomie kieruje sie w jego strone. Ta czesc rozgrywki byla zupelnie nie w moim stylu.

Wiecej gameplay'ow bardzo milo widziane. Mozesz opisac krok po kroku jak zgrywasz na dysk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie trzeba bo przegrałeś 4 do 1 :biggrin: I miałeś racje niemiałeś perków chociaż kosy były w zwarciu , także niewiele to zmienia :wink:

__________________________________________________________________________

DUEL MASTER :yes:

Od kiedy kosa w plecy jest 'w zwarciu'? Łatwo dogonić kogoś bez light packa. Następnym razem się zamieńmy - Ty będziesz biegał bez perków a ja będę miał wszystkie i jeszcze konia po swojej stronie (ciekawe jaki wtedy byłby wynik). Ale widzisz - pomimo, iż grałem bez perków i sam na was dwóch to i tak dostałeś kosą w czoło :laugh:

Co do znikających perków to dzisiaj uświadczyłem czegoś nowego - mam rangę, mam bronie ale nie mam perków. WTF?

Edytowane przez holis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz opisac krok po kroku jak zgrywasz na dysk?

Zewnętrzna karta TV przechwytuje sygnał po usb na lapa,więcej info na google bo nie będę robił reklamy za free :laugh:

AverMedia DarkCrystal HD usb

C2010076_1.jpg

C2010076.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy kosa w plecy jest 'w zwarciu'? Łatwo dogonić kogoś bez light packa. Następnym razem się zamieńmy - Ty będziesz biegał bez perków a ja będę miał wszystkie i jeszcze konia po swojej stronie (ciekawe jaki wtedy byłby wynik). Ale widzisz - pomimo, iż grałem bez perków i sam na was dwóch to i tak dostałeś kosą w czoło :laugh:

Co do znikających perków to dzisiaj uświadczyłem czegoś nowego - mam rangę, mam bronie ale nie mam perków. WTF?

To była jedna kosa i odrazu po chybionym duelu :wink: Żeby nie było jutro zagram bez perków.Ale Koniu gra ze mną.Przy kosie w czoło troche z panikowałem i ładnie to wykorzystałeś:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jest ktoś na forum, który nagrywa swoje mecze oprócz portka? :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się tacy znajdą w COD mają dużo gameplay i screenshot :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza kosa, druga kosa , trzecia leci

Na tablicy 2:1 się świeci

Co za szał, co za szał, co za radość

Ten Holek z Wrocławia to słabość

Lalalalalalalala :biggrin: :rofl:

--------------

ps3_Lewy10_PL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza kosa, druga kosa , trzecia leci

Na tablicy 2:1 się świeci

Co za szał, co za szał, co za radość

Ten Holek z Wrocławia to słabość

Lalalalalalalala :biggrin: :rofl:

--------------

ps3_Lewy10_PL.png

Dżizass.. Nie wiedziałem, że wywołuję w Legnicy takie emocje :biggrin:

Hołek z Wrocławia nie jest dzisiaj w formie

Ale możesz być pewny, że Cie jeszcze dorwie.

Tak samo zresztą jak Twojego brata -

Jeszcze mnie wspomnicie jako swego kata.

Cieszcie się obaj póki możecie

Bo lada chwila pocięci będziecie.

Zresztą nie wiem co Cię tak cieszy

Skoro osiem ciągle jesteś w plecy.

Edytowane przez holis
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde, patrzcie, prawie jak Jan Kochanowski. Wiersz zatytułowany powinien być "Do Hołka" jak i "Do Kosiarza":P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poradziłem se ale kosa to nie jest taka jak w cod black ops

Edytowane przez misiek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 26 level a gra nie chce mi udostępnić broni które mam odblokowane oraz nie moge korzystać z dodatków. próbowałem neta wyłączyć i włączyć i nic to nie dało oraz tak samo gre jak i konsolę Co mam robić pomóżcie

Najlepiej sprzedac ps3 dry.gif tak ciezko przeczytac kilka ostatnich stron? ciagle ktos narzeka na braki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizass.. Nie wiedziałem, że wywołuję w Legnicy takie emocje :biggrin:

Hołek z Wrocławia nie jest dzisiaj w formie

Ale możesz być pewny, że Cie jeszcze dorwie.

Tak samo zresztą jak Twojego brata -

Jeszcze mnie wspomnicie jako swego kata.

Cieszcie się obaj póki możecie

Bo lada chwila pocięci będziecie.

Zresztą nie wiem co Cię tak cieszy

Skoro osiem ciągle jesteś w plecy.

Holek nigdy nie był w formie,

Kosy w jego plecach są ostatnio w normie,

Wchodzą na serwer wielcy rozbójnicy,

To są właśnie czterej rycerze* z Legnicy,

Dopadną Ciebie jak kiedyś Polacy słabego Krzyżaka,

Załóż lepiej Holku body armor i level packa.

* PL_Kosiarz, Lewy10_PL, koniu16_pl, Reddog555 :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×