Skocz do zawartości
ma3x

Ustawki on-line [BC2]

Rekomendowane odpowiedzi

jam siem żem zgłaszam do ustawki wać panie, mój psn id: merson_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też można zapisać, a czy będzie można wybrać sobie squady ?? :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też można zapisać, a czy będzie można wybrać sobie squady ?? :tongue:

Składy samemu się tworzy, wybierasz z listy z kim chcesz być, pytasz się go i tak 4 osoby się zbiera, gdy już wszystko będzie ustalone wysyłacie info. do mnie, a ja Was przepisuję na listę główną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapiszcie mnie, stawię się na 100%,

nick na dole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Raiden

czy to maksymalna ilosc w rezerwach?d; mam problem z netem, jak co roku taki okres z co chwilowym dc, wiec nie jestem pewien obecnosci; ema

Edytowane przez Raiden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. To pierwsza moja ustawka - prywatny mecz. Jak technicznie przyłącza się do gry? Może ktoś napisać co trzeba "kliknąć", w co wejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz zaproszenie (specjalna wiadomosc na psn od uzytkownika) i je akceptujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest jeszcze miejsce ja też się zgłaszam. PSN: Zbyszek95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szykuje się miodna ustaweczka :).Jak wypali w ,,starej poczciwej" formie to będzie extra.

P.s. Seryjny na ustawce ??? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwasi czy to jest coś dziwnego? xD

Hmmm wolę te stare ustawki gdzie jest wszystko dozwolone (głównie chodzi mi o scyzoryk :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nóż jest podstawowym oporządzeniem każdego żołnierza więc nie widzę problemu w tym aby go używać jak przydarzy się okazja. Co innego bieganie za kimś aby tylko mu zdjąć nieśmiertelnik bo psuje to gre innym. Tracą 1 z 12 graczy -przestaje grać drużynowo :yucky: .  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nóż jest podstawowym oporządzeniem każdego żołnierza więc nie widzę problemu w tym aby go używać jak przydarzy się okazja. Co innego bieganie za kimś aby tylko mu zdjąć nieśmiertelnik bo psuje to gre innym. Tracą 1 z 12 graczy -przestaje grać drużynowo :yucky: .

Mrowa dobrze to ujales :thumbsup: Ja jak zobacze jakiego GORYLA na skale kampiacego to juz ma kose w kark :woot: Niewazne czy mam pelny magazynek, po prostu nienawidzę kamperow!! I Mysle ze w takich sytuacjach jest aby wskazane takie trakotowanie przeciwnego gracza:biggrin: ktory to sie odizolowal od swiata i siedzi 10 km od bazy na jakies galezi z kocem narzuconym na siebie zeby to go kamuflowalo kiedy stoi na srodku drogi :biggrin:

PEACE! SEE YOU ON THE BATTLEFIELD SOLDIER!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mrowa dobrze to ujales :thumbsup: Ja jak zobacze jakiego GORYLA na skale kampiacego to juz ma kose w kark :woot: Niewazne czy mam pelny magazynek, po prostu nienawidzę kamperow!! I Mysle ze w takich sytuacjach jest aby wskazane takie trakotowanie przeciwnego gracza:biggrin: ktory to sie odizolowal od swiata i siedzi 10 km od bazy na jakies galezi z kocem narzuconym na siebie zeby to go kamuflowalo kiedy stoi na srodku drogi :biggrin:

PEACE! SEE YOU ON THE BATTLEFIELD SOLDIER!

Popieram, masz mój głos ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie,dziś jak grałem to dostał kamper 5 razy z nożyka i otrzymałem od niego pierwszego love maila :tongue: jupi :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popieram, masz mój głos ;).

No thx :biggrin:

Edytowane przez kampos666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×