Skocz do zawartości
mlody827

CODZIENNE granie

Rekomendowane odpowiedzi

W dni robocze 2-3h dziennie. W weekendy 5/6h to zalezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

pon-pt zdarza mi sie zasiedziec i gram nawet 4h, ale 1h to minimum inaczej nie bylbym soba w weekendy ile tylko sie da, czesto konczy sie na 8h grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio 2-3h dziennie. Czasem nic, czasem 10h w weekendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Moim Ukochanym PLAYSTATION 3, które zaniedługo osiągnie rzeczywistą jak diabli grafe gram:

w Dzień ok 3-4 Godziny

Noc: Od 23.00 Do 4.00

Chyba Że jest szkoła to mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupilem konsole z miech temu to pierwsze 3 dni to po 10 - 12 godzin dziennie teraz to 3 max w tygodniu ale jak kupie LCD-ka to sie zacznie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za kota non stop...teraz praca,szkoła, kobieta , znajomi, jakis wypad w gory ... ciezko to wszstko pogodzic... czasem cały dzien "przegram" czasami 2-3 dni nie tykam konsoli...ile bym dał by znow wrocic do liceum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram różnie... Czasami są dni że nie włącze żadnej konsoli ani gry na PC... Siedzę tylko na gg i czytam neta xP

Są dni kiedy gram sobie 1,2,3 h, ostatnio w Tekkena

A są dni (oj, ostatnio rzaaaadko ) zę gram właściwie cały dzień... Heh, nie mam czasu a ze znajomymi ostatnio się rzadko spotykam, dziewczyny brak (jak zwykle x|) i mam raczej mało zajęć różnych.

Bywa xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pn. do pt. ok. 2-3h dziennie (szkola )

Weekend od 6 do 12h dziennie no chyba ze mowimy o wiosnie i lecie (sezon motocyklowy ) to wtedy mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak szkoła to od 0h do 6h max zależy czy jest oblęzenie sprawdzianami czy jakimiś pierdołami a w ferie (których dziś jest ostatni dzień) wakacje , weekendy około 10h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strasznie glupi post! Nie wiecz czemu w ogole na niego odpisujecie? Boze jakie to ma znaczenie kto ile gra? Kogo to obchodzi? Zasmiecacie tylko forum. A moze jescze zalozycie post nt. Jak bardzo poca wam sie rece przy graniu albo jak daleko siedzicie od tv jak gracie. Moze ktos sie zburzy na to co pisze, ale naprawde zastanowcie sie czasem czy to co piszecie cokolwiek wnosi i czy dla kogokolwiek jest przydatne...

Z reszta jak to mozna sprawdzic. Jak wyciagnac z tego srednia? Sa gry, od ktorych nie mozna sie oderwac 3 dni (ja tak mialem w gdy dorwalem MGS3) a sa tytulu, w ktore mozna sobie popykac i odstawic. Strzalka.

Spokojnie, loozik

Nie każdy temat musi być arcygenialny, posiadać głębię itd. Temat w offtopicu o tym gdzie kto pracuje też ci przeszkadza ?

Zawsze można nabić też posta xD lol

Spokoj

A co do tematu to ostatnio gram tylko w Tekkena, wiec maks 2,3 godziny, wiecej mi sie juz niechce xP

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

godzinka dziennie to max niestety. Studia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strasznie glupi post! Nie wiecz czemu w ogole na niego odpisujecie? Boze jakie to ma znaczenie kto ile gra? Kogo to obchodzi? Zasmiecacie tylko forum. A moze jescze zalozycie post nt. Jak bardzo poca wam sie rece przy graniu albo jak daleko siedzicie od tv jak gracie. Moze ktos sie zburzy na to co pisze' date=' ale naprawde zastanowcie sie czasem czy to co piszecie cokolwiek wnosi i czy dla kogokolwiek jest przydatne...

Z reszta jak to mozna sprawdzic. Jak wyciagnac z tego srednia? Sa gry, od ktorych nie mozna sie oderwac 3 dni (ja tak mialem w gdy dorwalem MGS3) a sa tytulu, w ktore mozna sobie popykac i odstawic. Strzalka.

[a href=http://www.ps3gamercard.pl/info/Fayabusa" target="_blank"]. A siedze jakies 2 metry od mojego 26-calowego televizora, odkad podpialem moje PS3 do 40-calowej bravii mojego starego... .

Forum.. FORUM!!! Masz problem/temat/zajawke/pytanie/obsesje/pomysl/etc, napisz o tym na forum. Niech inni ktorzy byc moze mysla podobnie, przedstawia swoje poglady!! I co niby zasmiecaja?? Kazdy temat zawiera w tytule informacje o czym jest! Nie obchodzi Cie? NIE CZYTAJ!

Mam nadzieje ze nigdy nie bedziesz adminem forum w ktorym sie wypowiadam :]..

Ja gram ze 2 razy w "pracujacym" tygodniu (pn-pt), po 2-3 godzinki i albo dokanczam single nieskonczone, albo multi loje na COD4.. Za to w weekend odbywam regularne turnieje PES 2008 po 4-6 chlopa w pokoju, albo sie wkrecam w Call of Duty multi i scigam szczegolnie kolesi z przedrostkiem [GER]..

Majacy podobnie wiedza o czym mowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, masz racje nie potrzebnie tu zagladalem. Sorry jesli kogos urazilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to tylko w ferie tak z 6 godzin dziennie chyba Wiem że dużo, ale wolno jest to trzeba korzystać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to zależy jakie gry wyszły i jaka jest pogoda Przeważnie gram dziennie ok. 2 godziny... Ale jak jest jakaś fajna giera to katuje całe dnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dni robocze około 1-2h dziennie

weekendy to zależy ale kręci sie wokoło 3-9h xD

Ferie/święta - To także rożnie czasem nie gram przez 2 dni a czasem robie nocki max 16-18h (hardcore xD)

WAKACJE --- Ahhh i to kocham

Konsola i tv do namiotu z kumplem pizza cola i zupki chińskie a wieczorkiem grill ogólnie to czasem robimy maratony po 2-3dni.

a jak siedzę w wakacje sam na chacie to rekord mam 26h (potem łaziłem jak trup i odsypiałem 2 dni xD)

Może to w porównaniu do niektórych maniaków jakich znam (PC ofkoz) to nie dużo ale jak tak popatrzę i pomyślę to się siebie boję.

@Edit

Oczywiście w czas wliczony jest posiłek i potrzeby fizjologiczne takie jak oddanie moczu i to bardziej drastyczne xD

Ktoś tam up co pisał że ostatni dzień ferii

A ja jeszcze mam 9 dni szkolnych do ferii xD niby fajnie ale nie fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie niestety przez zbliżającą się sesje na studiach czas grania wynosi 0h, bo szczerze mówiąc jak mam odpalać konsole na 30-60 min dziennie to wole posiedzieć przez ten czas na forum, bo od gry nie mógłbym się oderwać

ale za to jak jest czas to cały dzień mógłbym cisnąć z przerwą na piwo z kolegami/dziewczynę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak GTA:IV wyjdzie to będzie dłuuugo :>

W wakacje to budzik na 6-7 i do 22-24 granie :>

A tak to gram ile mogę, jak mam wolne to cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie godzinki dziennie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu 4 godz w weekendy ile wlezie )))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tygodniu gram około 2-3 godzin dziennie. W weekendy miedzy 6, a 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to siedze 30 minut dziennie nad lekcjami a potem pocinam ostro na konsolce Czasem mam tak ze wstaje w nocy jak bo mam ochote zagrac Czasem tez jakas ksiazke zasse ale to rzadziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieżko jednoznacznie powiedzie , w tygodniu 0-5h a w weekend od samego rana aż do nocy.W wakacje to już wogóle kilku dniowa przesiadka sztywno przez konsolą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×