Skocz do zawartości
mlody827

CODZIENNE granie

Rekomendowane odpowiedzi

teraz to praktycznie caly dzien i pol nocy (kiedys spac trzeba ^^) bo jak wiadomo - wakacje

noca to glownie gram online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio tylko wieczorkiem robię sobie tradycyjną godzinną rozwałkę w GTA i tyle. Praca i inne zajęcia zbyt pochłaniają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu spędzam przed konsolą zależy głównie od tego czy mam jakiś nowy fajny tytuł i czy mam dużo wolnego czasu. Na początku wakacji jak kupiłem GTA4 to grałem dzień w dzień po 10 godzin. Teraz zakupiłem CIV RE i gram wieczorami tak po 3-4 godziny. Ale gdy nie mam żadnego nowego tytułu a gram tylko online w to co już mam czyli najczęściej RFoM i Motorstorm to dwa razy w tygodniu po godzince mi wystarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25.o7 - 21.o8 mam urlop wiec nie zchodzę poniżej 15 godzin zresztą mam ps3 od 28.o7 wiec muszę ją dobrze dotrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pc średnio siedzę dziennie kolo 5 godz.(wliczając w to siedzenie na necie). A na Ps3 dziennie średnio kolo 2-3 godz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na nacie w Pc to prawie caly czas jak w domu siedze:) a w ps3 ostatnio cos bardzo malo, co pare dni choc pamietam jak przez 2 dni przeszedlem calego ProStreet to wtedy caly czas z mala przerwa na spanie a teraz jakos juz mnie tak nie ciagnie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin na kompie, 5 na PS3. I tak dobrze, bo rok temu tylko PC potrafiłem siedzieć 12 H, a średnio to z 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja średnio siedzę dziennie około 1-2 godzin na graniu, nie ma czasu tyle co kiedyś jak się chodziło do szkoły i odsypiało noc na lekcjach.Bywają często dni że w ogóle nie gram, człowiek po robocie już jest tak padnięty że nawet nie ma siły pada potrzymać w dłoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wakacjie To Gram OK. 2-5 Godzin a Tak W Roku Szkolnym to Codziennie Z Godzinke Albo Wcale : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak średnią to ciężko wyciągnąc, ale sądze, że w ciągu ostatniego półrocza, ok. 2-3h dziennie, natomiast w ostatnim miesiącu 30 minut - 1h. Kiedyś bywało, że 5-8. Cóż, starośc nie radośc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to różnie. Czasami mam tak, że przez 2 tygodnie do konsoli nie podchodzę, a czasami jak się wciągnę to mógłbym dzień i noc grać xD Teraz akurat trzymam się z daleka od konsoli. Zbieram siły na LittleBigPlanet XD Jak dostanę tę grę w swoje ręcę to od konsoli do końca roku nie odejdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa... jak dobrze, ze ta gra wychodzi pod koniec pazdziernika ^^ akurat nie bede miala nic do roboty xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie to różnie. Czasami mam tak, że przez 2 tygodnie do konsoli nie podchodzę, a czasami jak się wciągnę to mógłbym dzień i noc grać xD Teraz akurat trzymam się z daleka od konsoli. Zbieram siły na LittleBigPlanet XD Jak dostanę tę grę w swoje ręcę to od konsoli do końca roku nie odejdę.

Dokładnie mam to samo Ale wiadomo sezon ogórkowy i te sprawy Zrobi się zimno to będę siedział częściej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hmmmm jeśli mam w co grać i wolny czas, który mogę na to poświęcić to siedzę 2-3 godzinki dziennie. Rzadko zdarza się żebym siedział dłużej bo generalnie jestem zwolennikiem tezy, że przyjemności należy rozsądnie dozować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie konsola potrafi stac bez wlaczania nawet dwa miesiace ale co jakis czas mnie cos nachodzi i pogram sobie godzinke dwie dziennie, czasami wiecej, zalezy od dnia. Teraz nadchodzi zima wiec pewnie bede poswiecal na granie troche wiecej czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio uzupełniłem zbiory z grami, więc sporo gram - po kilka godzin (głównie GT5 i GTA4), ale wakacje się kończą i niestety będę musiał ostro zredukować czas potrzebny na grę. Więc pewnie ze 30min wieczorem się szykuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja na granie poswięcam jakieś 10h..z hakiem..lubie sobie szpilnąć z 1 meczyk dziennie w NBA Live 08..troche pojezdzić bryczką w GT5:P..no i Assassin Creed.trza przejść..troszke przynudnawa bo misje siakieś te same.ale można powspinać się po budowlach i zwiedzać z lotu ptaka Damaszek i Jeruzalem W Medal Of honor;Airborne tez sobie pykam..trzeba wyrżnąć w pień wszystkich niemców,co do joty No i Resistance..fajnie poszczelać po sieci Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja na granie poswięcam jakieś 10h..z hakiem..lubie sobie szpilnąć z 1 meczyk dziennie w NBA Live 08..troche pojezdzić bryczką w GT5:P..no i Assassin Creed.trza przejść..troszke przynudnawa bo misje siakieś te same.ale można powspinać się po budowlach i zwiedzać z lotu ptaka Damaszek i Jeruzalem W Medal Of honor;Airborne tez sobie pykam..trzeba wyrżnąć w pień wszystkich niemców,co do joty No i Resistance..fajnie poszczelać po sieci Pozdro

10h? jestes bezrobotny ? a serio, jak udaje Ci sie wygospodarowac tyle czasu na granie, ja wracajac z pracy zasiadam i gram do nocy, co daje moze kolo 5h dziennie zazdroszcze, chciabym miec tyle wolnego czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam hehee..jak narazie jestem na chorobowym..i mam zawsze czas na właczenie PS3 i faszerowaniu się elektroniczną rozrywką A długo będe chorował..hehe...oby..bo I LoVe this Next-gen Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzę do szkoły to czasem wogóle, czasem 2h (np. dziś). W święta grywałem od 6 do 18:30 z przerwami na sisiu i posiłki :)

Przez ferie pogram trochę dłużej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łorany, wy starszych sucharów (wątków) nie potraficie wykopać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×