Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki mam.

ps jestem nowy na forum nie wiedzialem ze jest mozliwosc przeszukiwania pojedynczego tematu

wgrywał ktoś z was tego patcha ADISS_PATCH_V.1.0_PS3_by_AdissJuve ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, zajmuje to od 15 do 40 minut (w zależności od sprawności twoich palców) więc upewnij się że masz odpowiednią wersję (BLES) zanim zaczniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że po wgraniu tego patch'a trofea chyba nie wpadają. Jak wyskoczyła Ci informacja przy Edit data, że jest to plik innego użytkownika to na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebne mi sa trofeo, nie lubie grać sam. Planuje grać w PESa ze znajomymi najczesciej w formie turnieju. Czy te trofea coś dają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ up

Po za satysfakcją to nic.

Cholera znowu mam to samo co kiedyś w ML - tj. moi najlepsi grajkowie wyjechali na spotkania międzynarodowe i już z nich nie wrócili. To samo miałem z MU i też właśnie w 3 sezonie. Kolejny raz miesiąc poszedł w plecy... Już uzbierałem dobry skład w Milanie i d*pa.

Nie wiem, czy to wina OF'a, czy źle zainstalowanej gry, ale nie chce mi się znowu bawić w grywanie patch'a itd. Pozostaje mi tylko granie quick match'a/MLO/ze znajomymi.

Ehh... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cala przyjemność jest z gry z przyjaciółmi, nie wyobrażam sobie spedzenia 4 godzin dziennie przy konsoli samemu NO LIFE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ up

Po za satysfakcją to nic.

Cholera znowu mam to samo co kiedyś w ML - tj. moi najlepsi grajkowie wyjechali na spotkania międzynarodowe i już z nich nie wrócili. To samo miałem z MU i też właśnie w 3 sezonie. Kolejny raz miesiąc poszedł w plecy... Już uzbierałem dobry skład w Milanie i d*pa.

Nie wiem, czy to wina OF'a, czy źle zainstalowanej gry, ale nie chce mi się znowu bawić w grywanie patch'a itd. Pozostaje mi tylko granie quick match'a/MLO/ze znajomymi.

Ehh... <_<

haha:) juz chyba 3 czy 4 raz masz ten blad ;p swoja droga to chyba tylko u ciebie wystepuje ze uciekaja od ciebie pilkarze ;d mam chyba ten sam OF co ty , bo jak dobrze pamietam ty mi polecales swoj ;d zaczne grac ml to zobacze czy u mnie bedzie tak samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cala przyjemność jest z gry z przyjaciółmi, nie wyobrażam sobie spedzenia 4 godzin dziennie przy konsoli samemu NO LIFE

Bredzisz. przy okazji możesz mi wyjaśnić, co według Ciebie oznacza "no life".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bredzisz. przy okazji możesz mi wyjaśnić, co według Ciebie oznacza "no life".

KopaczK kiedy lupiemy w pesa ;d dawno cos nie gralismy takze przydaloby sie cos pyknac ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest mi ktos wstanie odpowiedziec jak mozna awansowac z D5 ? czy trzeba wygrac caly turniej ? czy cos z tymi punkatmi ? prosiblym o dokladnie wytlumaczenie jak te punkty dzialaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awansowałem w końcu do pierwszej ligi. Jest ciężko, nawet baaaardzo ciężko. Ludzie mają takie składy, że na ławce siedzi cała banda gwiazd, nie mówiąc o pierwszym składzie. Poza tym umiejętności tych graczy są bardzo duże, żeby wygrać mecz trzeba być przez cały mecz w 100 % skoncentrowanym. Jeden błąd i odrobinie straty jest prawie niemożliwe. Na graniu z takimi rywalami można się nieźle dorobić. Za przegraną 0:1 dostałem 500 tys Euro(koleś miał 580 pkt w rankingu 1 ligi). Z tymi trochę słabszymi z pierwszej ligi za zwycięstwo dali mi 600 tys.

Robiłem quick mecz, dwa razy połączyło mnie z 3 ligowcami, których bez problemu pokonałem. 3 mecze z pierwszoligowcami przegrałem a dwa wygrałem. Na razie się utrzymuje. Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram teraz w D2, ale jest masakrycznie. Mam skład pełen średniaków, a zazwyczaj trafiam na ludzi z Ronaldo, Messim i spółką w podstawowym składzie. Na szczęście kasy trochę z tego będzie.

vinyl>>> Musisz nabić dostatecznie dużo punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się wkurzyłem 2 razy coś było nie tak z połączeniem i przegrałem mecz w 1/8 i półfinale cometition. Tylko jeśli mi dają porażkę to znaczy, że to u mnie z netem coś nie tak????

Jestem już w D4, ale większość chyba ma tam lepszy skład ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się wkurzyłem 2 razy coś było nie tak z połączeniem i przegrałem mecz w 1/8 i półfinale cometition. Tylko jeśli mi dają porażkę to znaczy, że to u mnie z netem coś nie tak????

W competition jeżeli nie można się połączyć z rywalem, na którego trafiliśmy w drabince, jest losowanie. Niestety raz się wygrywa, raz się przegrywa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W competition jeżeli nie można się połączyć z rywalem, na którego trafiliśmy w drabince, jest losowanie. Niestety raz się wygrywa, raz się przegrywa ...

jak w competition jest 500 graczy na poczatku to ile awansuje do dalszych rozgrywek po kwalifikacjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w competition jest 500 graczy na poczatku to ile awansuje do dalszych rozgrywek po kwalifikacjach?

16 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie.

jeszcze jedno pytanie, czy to bez róznicy od czego zaczne kopiowanie ?

Bez różnicy, ale chyba nie można kopiować pliku system data czy jakoś tak (nie pamiętam dokładnie). Jeżeli go skopiujemy zablokuje nam trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×