Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowie ktos ? - "Ja mam pytanie troche z innej beczki a mianowicie czy jest mozliwosc rozmowy przez kamerke eye w momencie gdy gramy z osoba towarzyszaca np 2 vs 2 w czasie meczu czy mozna tylko i wylacznie pisac w jego przerwach?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hamer09

Z tego co mi wiadomo to takiej możliwości nie ma. Jedynie co to, to co pisałeś - rozmowa tekstowa/headset.

@Kodziro80

Tak jak pisał eVi, wszystko w rękach sony - to od nich zależy, kiedy się uporają z tym 'problemem'.

Edit : @evi

Może ekstraklasa Ci nie działa, bo ściągałeś z innego źródła, niż ja i to jest trochę inna... Z tego co widziałem na necie, to agPhantom trochę zrobił tych OF'ów.

Bo niemożliwością jest to, że Tobie nie działa, a mi tak, skoro mamy te same wersje.

Aha, i ja czegoś nie zaakceptowałem jak włączyłem od razu PES'a, więc może to też jest jakiś haczyk. :whistling:

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

Edit : @evi

Może ekstraklasa Ci nie działa, bo ściągałeś z innego źródła, niż ja i to jest trochę inna... Z tego co widziałem na necie, to agPhantom trochę zrobił tych OF'ów.

Bo niemożliwością jest to, że Tobie nie działa, a mi tak, skoro mamy te same wersje.

Aha, i ja czegoś nie zaakceptowałem jak włączyłem od razu PES'a, więc może to też jest jakiś haczyk. :whistling:

A podasz mi tego Ofa? jezeli mozesz, to ja sprawdze u siebie czy bedzie działał....jezeli mam juz ofa to nie bedzie miało to jakiegos wpływu? j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy da się jakoś odtworzyć powtórki strzelonych goli na PC ?

Nikt nie podpowie ? może jakimś playerem lub te pliki jakoś przerobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie podpowie ? może jakimś playerem lub te pliki jakoś przerobić ?

Można załatwić to tradycyjnie. Kamerka w garść i jazda. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kodziro80

Będzie miało wpływ, jeśli masz np. wgraną Bundesligę. Bo OF z Ekstraklasą podmienia tą PES league itp. Problem w tym, że ja podawałem eVi'emu nazwę tego patch'a, a nie źródło.

Ale jeśli tak bardzo chcesz to nazwę mogę Ci podać : agPHANTOM option file [bless 01020]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kodziro80

Będzie miało wpływ, jeśli masz np. wgraną Bundesligę. Bo OF z Ekstraklasą podmienia tą PES league itp. Problem w tym, że ja podawałem eVi'emu nazwę tego patch'a, a nie źródło.

Ale jeśli tak bardzo chcesz to nazwę mogę Ci podać : agPHANTOM option file [bless 01020]

No własnie bundeslige to ja niemam wgranej....wiec ten OF bedzie mi zle działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to będzie wyglądało u Ciebie, widzisz mimo, iż mam tą samą wersję gry co eVi, sprawa wygląda zupełnie inaczej. Jeśli nie wgrywałeś niczego, prócz herbów, oryginalnych stroi itd. to powinno być Ok. Bo ten OF zawiera tylko ekstraklasę, oryginalną ligę ang., poprawki strojów drużyn narodowych itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to będzie wyglądało u Ciebie, widzisz mimo, iż mam tą samą wersję gry co eVi, sprawa wygląda zupełnie inaczej. Jeśli nie wgrywałeś niczego, prócz herbów, oryginalnych stroi itd. to powinno być Ok. Bo ten OF zawiera tylko ekstraklasę, oryginalną ligę ang., poprawki strojów drużyn narodowych itp.

no ja nie wgrywalem nic oprocz herbow , stroi itd... zadnych dodatkowych lig. a jednak lipa i nie dziala u mnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę wszystkich którym zależy na tym by PES 2012 był po Polsku (tym co nie zależy tez.tongue.gif) o podpisanie się pod tą petycja:

http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=7062

jak się podpisujecie to potwierdźcie później podpis klikając w link wysłany na e-maila

Rozsyłajcie tego linka gdzie tylko możecie, musimy pokazać cd-project że nam na tym zależy.

mile widziane też krótkie komentarze razem z podpisem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę wszystkich którym zależy na tym by PES 2012 był po Polsku (tym co nie zależy tez.tongue.gif) o podpisanie się pod tą petycja:

http://www.petycje.p...?petycjeid=7062

jak się podpisujecie to potwierdźcie później podpis klikając w link wysłany na e-maila

Rozsyłajcie tego linka gdzie tylko możecie, musimy pokazać cd-project że nam na tym zależy.

mile widziane też krótkie komentarze razem z podpisem

Hmm pomysł OK, ale...

Miałem to nieszczęście, że PESa 6 nabyłem we Włoszech. Niby nic wielkiego lecz po dokładnym obejrzeniu tylnej okładki okazało się, że gra posiada tylko dwie wersję językowe - włoską i polską. Do dziś jak słyszę Borka i Kołtonia to dostaję szału. Zero emocji, brak jakiegokolwiek zaangażowania - wyczytanie tekstu z kartki na "odwal". Ich komentarz rozwalał całą przyjemność z gry, więc grałem na Italiano.

Tak więc pomysł OK, ale niech to zrobią jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie trzeba słuchać Borka i Kołtona, można byłoby ustawić język pl. w menu - co ułatwiłoby strasznie sprawę, bo od cholery opcji w PES'ie jest, a komentarz zostawić na oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie trzeba słuchać Borka i Kołtona, można byłoby ustawić język pl. w menu - co ułatwiłoby strasznie sprawę, bo od cholery opcji w PES'ie jest, a komentarz zostawić na oryginalny.

komentarza polski moglby byc. przeciez teraz nie zrobia az takiego badziewia jak w 06 na ps2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz komentarz byłby lepszy bo w PES06 było to tylko suche kwestie przeczytane przez Borka na odwal, bez emocji okrzyków itd.

chłopaki podpisywać się, i pamiętać by potwierdzać później swoje podpisy poprzez e-mail.

i jeszcze znacie jeszcze jakieś popularne serwisy o PES? albo serwisy gdzie są dość często odwiedzane wątki o PESie tak jak tu? jak tak to podajcie linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze nie na temat ale nie mogłem znaleźć nigdzie indziej

Który PES według Was lepszy 09 czy 10 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co odwalono w PESie6 nie ma bata. Nie podpisuję takich petycji. Mogę wesprzeć akcję "won z polonizacją PESa", ale takiej pewnie nie będzie. :P

sk316fx>>> Ułatwiłoby? Powątpiewam. Strasznie lipnie to załatwili i nieźle namotali w terminologii.

pchylin>>> Ja miałem polskie wydanie, które cierpiało na tę samą przypadłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KopaczK

To też fakt :confused: Mogą pokiełbasić trochę z tłumaczeniem, ale jakby nie patrząc mogliby spróbować. Z angielskiego noga nie jestem, czasem tylko jak wcisnę SELECT i chcę się dowiedzieć więcej mam czasem lekkie problemy z rozgryzieniem kontekstu. Jakby polonizacja wyszła, aż tak źle to nie widziałbym problemu w zmienieniu na oryginalny język.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie gram narazie bo psn nie dziala... i nie chodzi tu o to ze multi nie ma tylko o to ze bawilem sie patchami i przesadzilem troche. skopiowalem czyjs save data i stracilem swoj zapis profilu. teraz musze statystyki od nowa se nabijac. i na dodatek stracilem wszystkie sklady i transfery zimowe. potem usunelem wszystkie dane o pesie jakie tylko mialem na konsoli bo juz za duzy burdel mi sie zrobil . teraz wgralem 2 patche dobre ale nie wczytuje mi edit data bo nie mam najnowszej versji 3.0 ;/. szkak mnie trafil przez to wszystko... teraz tylko czekac mi pozostaje az wlacza psn a zapowiada sie ze nie predko ;/ jestem ciekaw czy moj profil online pozostal caly ... mam nadzieje ze nie bede musial od nowa bawic sie z dywizjami . ostatnio awansowalem do D1 ale teraz to pewnie D2 juz bym mial przez psn ;/

sk316fx znalazlem dobry patch z bundesliga (chyba nawet nie ma problemu z trofeami ) ale to sie okaze jak wlacza psn i sciagne aktualizacje;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezu a jak będzie spolszczenie zajebist*? jak będzie super komentarz? to co niw było by fajnie? a jak nie to jaki problem? w opcjach zmieniacie na podstawową wersję angieslką i tyle!! w czym problem? Głosować i nie gadać takich głupot!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo? Nie mam zamiaru głosować na coś, czego nie chcę (choćby dlatego, że trzeba byłoby za to zapłacić- droższa gra).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niby dlaczego miało by wiecej kosztować? cena gry jest ustalona przez Koanmi, zrobienie komentarza PL przez cd-project to jest dla nich promocja gry by więcej ludzi ich kupiło nie ma to rzadnego zwiazku z cena gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatrudnienie paru dodatkowych osob, zeby uzyczyli swoj glos "coś" kosztuje, wiec istnieje szansa, że wpłynie to niekorzystnie na cene gry. rownie dobrze jakby rozdawali gry za darmo to tez wplyneloby na ich promocje...

konami ustala cene gry. ciekawe stwierdzenie. oni co najwyzej moga ustalic cene za ile dostana gre hurtownie, hurtownia naliczy marże, poźniej jeszcze kilku posrednikow. i my uzytkownicy mamy calkiem inna cene. pozatym mam wrazenie, ze w polsce jak cos ma naklejke "PL" to jest troche drozej sprzedawane niz innojezyczne wersje tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak Ci sie tylko wydaje, PES 06 był w PL wersji językowej ale mozna było tez zakupić grę w wersji angieslskiej i jakoś różnicy cen tam nie było [ciach]

Edytowane przez kakaroto-songo
: lepiej nie prowokuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×