Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

ale jak wchodze w menu gru Online to nie moge grac ta druzyna z master ligi i nie wiem dlaczego prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Panowie gram w Pesa dosyć długo , na PRO prawie nie przegrywam na najwyższym też mi idzie. I tu mam pytanko czy niewydaje się wam że na wyższych poziomach sędzia jest stronniczy tzn - jest po stronie graczy przeciwnej drużyny. Mam tak przeważnie ze spalonymi i kartkami za faule , spalone sprawdzałem dużo razy i najgorsze jest to że w dużym stopniu puszcza grę przeciwnikowi jak powinien być spalony , kartki podobnie kopie mnie od tyłu (dużo razy z kontry jak idę sam na sam ) i dostaje max żółtą ??:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@squal

Ja czegoś takiego nie zauważyłem ! :sweat: Może komputer na wyższym poziomie jest inteligentniejszy i łapie Cię w pułapki ofsajdowe? Może czas zmienić taktykę drużyny...?

Powiem Tobie nawet, że wydaję mi się, iż sędzia na najlepszym poziomie nie szczypie się pokazać czerwonej kartki i mi, i CPU.

Po prostu psychicznie się tak nastawiłeś i wszystko Ci się wydaję. :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@squal

Ja czegoś takiego nie zauważyłem ! :sweat: Może komputer na wyższym poziomie jest inteligentniejszy i łapie Cię w pułapki ofsajdowe? Może czas zmienić taktykę drużyny...?

Powiem Tobie nawet, że wydaję mi się, iż sędzia na najlepszym poziomie nie szczypie się pokazać czerwonej kartki i mi, i CPU.

Po prostu psychicznie się tak nastawiłeś i wszystko Ci się wydaję. :teehee:

Nie przesadzajmy że mi się wydaje , no co do offsidów ok powiedzmy ale co do kartek to raczej jestem pewien , wiem co mówię to widać jak np. Na 1 mecz wjedzie mi wślizgiem w nogi ( od tyłu ) 7 razy to na 4 przypadki niema kartki a czerwona to rzadkość. Na 2 sezony w Ml były 2 czerwone kartki dla CPU a to jest dużo meczy i mnóstwo fauli , zwłaszcza wślizgami z tyłu.

Ps. Thx za opinię !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Squal

Zgodze sie co do spalonych,

1) wydaje sie, ze komputer uchwytuje jakies milimetrowe spalone, bo golym okiem czasami tego nie widac,

2) zupelnie przypadkowe dotkniecie pilki przez naszego zawodnika traktowane jest jak podanie, co czesto przeklada sie na spalonego.

Jednak co do fauli itd, to mam raczej pozytywne odczucia. Wydaje mi sie, ze sedzia pracuje b. dobrze.

Mam pytanie odnosnie trybu ML. O co chodzi z tymi paskami w menu treningu? Niebieski znaczy, ze juz sie nie rozwijaja, czerwony odwrotnie? A co oznacza dlugosc tego paska? Np. Maicon ma na maksa czerwony, ale w ogole sie nie rozwija. Fabio/Rafael maja w polowie a pkt leca co mecz! Prosze napiszcie jak wiecie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Squal

Zgodze sie co do spalonych,

1) wydaje sie, ze komputer uchwytuje jakies milimetrowe spalone, bo golym okiem czasami tego nie widac,

2) zupelnie przypadkowe dotkniecie pilki przez naszego zawodnika traktowane jest jak podanie, co czesto przeklada sie na spalonego.

Jednak co do fauli itd, to mam raczej pozytywne odczucia. Wydaje mi sie, ze sedzia pracuje b. dobrze.

Mam pytanie odnosnie trybu ML. O co chodzi z tymi paskami w menu treningu? Niebieski znaczy, ze juz sie nie rozwijaja, czerwony odwrotnie? A co oznacza dlugosc tego paska? Np. Maicon ma na maksa czerwony, ale w ogole sie nie rozwija. Fabio/Rafael maja w polowie a pkt leca co mecz! Prosze napiszcie jak wiecie :D

Czyli jednak coś w tym jest dzięki.:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob stworzyc druzyne marzen w Master Lidze i grac nia online bo nie ktorzy to maja takie sklady ze sobie poradzic nie idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W jaki sposob stworzyc druzyne marzen w Master Lidze i grac nia online bo nie ktorzy to maja takie sklady ze sobie poradzic nie idzie

Chyba nie idzie ale mogę się mylić znawcą nie jestem ale takie moje zdanie !

Ps.Musisz chyba kupować zawodników w trybie Online !

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob stworzyc druzyne marzen w Master Lidze i grac nia online bo nie ktorzy to maja takie sklady ze sobie poradzic nie idzie

Jezeli chcesz miec "Druzyne Marzen" w trybie Master League Online, to przygotuj sie na wieeele godzin rozgrywki:) Zaczynasz w pierwszej z pieciu dywizji. Ledwo Cie stac na R. Lewandowskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam problem z rozgrywka Master League on-line Competition,

a mianowicie z wynikami,

rozgrywam zazwyczaj okolo 5 meczy i zamiast wybrac moje najlepsze wyniki, to zawsze mam tak

ze wybiera mi 2 wygrane i trzeci zly dla mnie.

Kiedys zagralem 6 meczy z czego 5 wygranych i przegrana, i moj bilans to 2 W i 1 L,

czy mozna samemu decydowac o ktore wyniki maja byc brane pod uwage,

a moze trzeba cos ustawic ?

Prosze o pomoc.

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam problem z rozgrywka Master League on-line Competition,

a mianowicie z wynikami,

rozgrywam zazwyczaj okolo 5 meczy i zamiast wybrac moje najlepsze wyniki, to zawsze mam tak

ze wybiera mi 2 wygrane i trzeci zly dla mnie.

Kiedys zagralem 6 meczy z czego 5 wygranych i przegrana, i moj bilans to 2 W i 1 L,

czy mozna samemu decydowac o ktore wyniki maja byc brane pod uwage,

a moze trzeba cos ustawic ?

Prosze o pomoc.

Dzieki

3 ostatnie mecze się liczą. Możesz rozegrać 5/6 wygrywając, ale jak przegrałeś ostatni to masz bilans 2W 1L - nie, nie możesz sobie wybrać wyników. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 ostatnie mecze się liczą. Możesz rozegrać 5/6 wygrywając, ale jak przegrałeś ostatni to masz bilans 2W 1L - nie, nie możesz sobie wybrać wyników. :thumbsup:

Nie zgodze sie z tym ze 3 ostatnie mecze sie licza gdyz przegralem 1 a pozostale 5 przegralem, w regulaminie zreszta pisze,

ze powinienem rozegrac jak najwiksza liczbe meczy i 3 najlepsze wyniki beda brane pod uwage

Sprostowanie do powyzszej odpowiedzi

Pierwszy przegarlem a pozostale 5 wygralem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 najlepsze wyniki osiągnięte z rzędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak, 3 ost mecze,

zobacz na tych co zajmuja pierwsze miejsca qwal. nie raz maja tylko 3 mecze rozegrane np. po 3 : 0 i tyle im wystarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, pierw bądź pewien tego co piszesz - z uwagi na to, że już 2 osoby potwierdziły moją wypowiedź, nie będę szukał dowodów w internecie. No chyba, że ty chcesz udowodnić nam co innego... :thumbsup:

Tak jak pisał Pasiak - masterzy grający turniej z byle powodu nie mają rozegranych tylko 3 meczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie panowie, że i ja się wypowiem w temacie.

Meczy w competition rozegranych mam ok. 450, w tym jeden wygrany turniej, więc to co napisze powinno być wiarygodne.

3 najlepsze mecze z rzędu sie liczą to prawda, ale nie ż adne ostatnie !!! :blink:

Po rozegraniu dajmy na to 6 meczów zostają wybrane 3 najlepsze mecze z rzędu spośród rozegranych spotkań.

Wiem co mówie: ile to już razy wygrałem 3 pierwsze mecze z rzędu i rządzą zdobycia kolejnych pieniędzy rozgrywałem kolejne przegrywając lub remisując

i komputer wcale nie zaliczał mi 3 ostatnich, tylko te 3 pierwsze wygrane, bo była to najlepsza seria.

Myśle, ze w miare zrozumiale to opisałem.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja musze sie pozalic:( Nie moge sobie teraz pograc w PESa, bo moj PS3 choruje na RLOD ---> RED LIGHT OF DEATH :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja musze sie pozalic:( Nie moge sobie teraz pograc w PESa, bo moj PS3 choruje na RLOD ---> RED LIGHT OF DEATH :(((

@hitman

Małe sprostowanie - YLOD - Yellow light of death, współczuję :confused:

@Reymontas

Pisząc 3 ostatnie właśnie o to mi chodziło, gdyż sam gram te turnieje i też jadę tylko trzy mecze - nie więcej, także 3 pierwsze, to moje ostatnie. I tak chyba robi większość, która chce coś osiągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hitman

Małe sprostowanie - YLOD - Yellow light of death, współczuję :confused:

@Reymontas

Pisząc 3 ostatnie właśnie o to mi chodziło, gdyż sam gram te turnieje i też jadę tylko trzy mecze - nie więcej, także 3 pierwsze, to moje ostatnie. I tak chyba robi większość, która chce coś osiągnąć.

A ja myślalem ze 3 ostatnie mecze sa brane pod uwage....dobrze wiedzieć teraz..

A ja myślalem ze 3 ostatnie mecze sa brane pod uwage....dobrze wiedzieć teraz..

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nabyłem niedawno PES'a 11 i mam parę pytań, bo w paru kwestiach gra znacznie się różni od poprzednich części:

1.Wie ktoś może, gdzie/jak ustawić w taktyce strzałki, które mniej więcej wskazywały w jakich rejonach głównie ma się poruszać zawodnik? W poprzednich PES'ach było to w indywidualnych ustawieniach zawodnika, tutaj tego nie mogę znaleść...

2. Czy w MLO da się sprawdzić dokładne dane naszej drużyny, tzn kto ile ma goli, asyst itp?

3.Jak w MLO dawać więcej tych szybkich komentarzy (pod L1), ja mam tylko dwa zestawy - po akcji swojej lub przeciwnika, a często widzę, jak przeciwnicy dają całkiem inne 'szybkie' komenty

4. Wam też losuje dużo silniejszych graczy? Mam w opcjach poustawiane tak, żeby wyszukiwało o podobnym poziomie, a dziś grałem ludźmi z D1, D2, D4... Nieciekawie to wygląda, jak ja swoim mizernym składem z D5 mierzę się z bastionem Messich, Rooney'ów czy innych Fabregasów:) I jak to możliwe, że gość z D4 miał w składzie Higuaina, Llorente, Xaviego, Cecha i Vidica? Jest to trochę bezsensu, co prawda dwa razy wywalczyłem remis, ale indywidualne umiejętności poszczególnych zawodników są nie do przeskoczenia...

To chyba tyle na chwilę obecną :) Z góry dziękuje za odpowiedź! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nabyłem niedawno PES'a 11 i mam parę pytań, bo w paru kwestiach gra znacznie się różni od poprzednich części:

1.Wie ktoś może, gdzie/jak ustawić w taktyce strzałki, które mniej więcej wskazywały w jakich rejonach głównie ma się poruszać zawodnik? W poprzednich PES'ach było to w indywidualnych ustawieniach zawodnika, tutaj tego nie mogę znaleść...

2. Czy w MLO da się sprawdzić dokładne dane naszej drużyny, tzn kto ile ma goli, asyst itp?

3.Jak w MLO dawać więcej tych szybkich komentarzy (pod L1), ja mam tylko dwa zestawy - po akcji swojej lub przeciwnika, a często widzę, jak przeciwnicy dają całkiem inne 'szybkie' komenty

4. Wam też losuje dużo silniejszych graczy? Mam w opcjach poustawiane tak, żeby wyszukiwało o podobnym poziomie, a dziś grałem ludźmi z D1, D2, D4... Nieciekawie to wygląda, jak ja swoim mizernym składem z D5 mierzę się z bastionem Messich, Rooney'ów czy innych Fabregasów:) I jak to możliwe, że gość z D4 miał w składzie Higuaina, Llorente, Xaviego, Cecha i Vidica? Jest to trochę bezsensu, co prawda dwa razy wywalczyłem remis, ale indywidualne umiejętności poszczególnych zawodników są nie do przeskoczenia...

To chyba tyle na chwilę obecną :) Z góry dziękuje za odpowiedź! :)

Raczej się da sprawdzić w MLO, kto ile strzelił itp. powinna być zakładka związana z drużyna coś team np. (chwilowo PSN nie działa, więc nie powiem Ci dokładnie). Z komentarzami to byś musiał pogrzebać w opcjach online, bo wiem że kiedyś sam tam trafiłem i mogłem ustawiać własny komentarz. Co do losowania graczy w menu opcji online, możesz wejść w MLO - tam jest możliwość zaznaczenia tego, będzie coś w stylu chyba, że ma Ci szukać przeciwników na podobnym poziomie, czy obojętnie - coś tam opponents :P Są nawet przypadki, że ludzie z D5 mają taki ciekawy skład, po prostu spadli z jakiejś ligi lub siedzą w tej wystarczająco długo, żeby było ich na takich Rooney'ów stać...

Wydaje mi się, że jakbyś trochę poszukał w menu lub wziął do ręki instrukcje to byś doszedł do tego sam - może tylko pierwsze pytanie było takie do zadania w tym temacie. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do losowania graczy w menu opcji online, możesz wejść w MLO - tam jest możliwość zaznaczenia tego, będzie coś w stylu chyba, że ma Ci szukać przeciwników na podobnym poziomie, czy obojętnie - coś tam opponents :P

Właśnie problem w tym, że zaznaczyłem te opcje, wszędzie mam similar poustawiane (zresztą napisałem to w pkt.4 :P), a jednak wyszukuje gości z dużo wyższych lig, dziwne....

Wydaje mi się, że jakbyś trochę poszukał w menu lub wziął do ręki instrukcje to byś doszedł do tego sam - może tylko pierwsze pytanie było takie do zadania w tym temacie. :thumbsup:

Instrukcja przejrzana była dokładnie, nie mówiąc o samym menu i szukaniu statystyk, poprostu albo jestem ślepy, albo w/w opcji nie ma w grze :)

Edytowane przez Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dołaczyłem do graczy online 2 dni temu zagrałem z 15 meczy < wiekszosc wygrana > i mam koło mojego nicka D2 co znacza te oznaczenia ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MLO w zakładce MY TEAM można przeglądać dane dotyczące wszystkich piłkarzy z naszej ekipy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam dołaczyłem do graczy online 2 dni temu zagrałem z 15 meczy < wiekszosc wygrana > i mam koło mojego nicka D2 co znacza te oznaczenia ???

Oznacza to dywizje w której aktualnie się znajdujesz. Im więcej wygrywasz tym masz więcej ratinga, a co za tym idzie znajdujesz się w wyższej dywizji. Ale również istnieje możliwość spadku niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×