Skocz do zawartości
ONE

Dead Nation

Rekomendowane odpowiedzi

dam "+" bo dość ciekawa trasa.

Apteczka jest ok .... tylko w ferworze walki zdarzyło mi się ja użyć zamiast miny albo flary.

Jest w ogóle ktoś, kto dotarł do rundy 10 już ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko przypominam że dotyczy to strategi gry na solo :

1. Kasa

2. Broń - działko

3. Kasa

4. Broń - miny

5. Zdrowie - zdobycie dodatkowej apteczki , nie wszyscy może wiedzą ale jest do zabrania w jednym z zaułków .

6. Broń - krajalnica

7. Kasa

8. Broń - dynamit

9. Zdrowie .

Ta strategia dotyczy mojej osoby i nie trzeba się z nią zgadzać , ja w ten sposób dochodzę do dziewiątej rundy tongue.gif

To jest typowa strategia na przeżycie, rekordów punktowych tak nie uzyskasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i udało się dotrzeć do dziesiątej rundy .

Jeszcze chcę odpowiedzieć Kufirowi mi właśnie nie chodzi w tej strategi o punkty tylko o przetrwanie do następnej rundy .

I jeszcze jedna , ale ważna zmiana , jeżeli chodzi o moją strategie , a mianowicie w punkcie 7 nie idziemy po kasę tylko po zdrowie .

Kasy nam w zupełności wystarczy , a jeżeli pójdziemy w 7 rundzie po kasę to w ostatniej rundzie gdy pójdziemy ścieżką zdrowia , po skoku z tej platformy wyskakują nie zliczone ilość tych zielonych stworków .

A jeżeli wybierzemy w 7 rundzie ścieżkę zdrowia to w dziewiątej ich nie będzie .

Jeszcze jedno jeżeli ktoś będzie miał w 9 rundzie dodatkową apteczkę z rundy 7 to drugiej nie da rady zabrać , sprawdziłem to .

Więc nie warto na siłę jej oszczędzać .

W dziesiątej miałem fuul zdrowia + apteczkę w zapasie i spokojnie bym ją ukończył tylko chciałem zrobić dwa srebrne trofea i padłem .

Moja rada to taka żeby grać pomału i spokojnie .

Ulepszanie zaczynać od max ekwipunku i mocy i przede wszystkim , działka, miny, flary i krajalnica muszą być na maksa .

Ważna rzecz jeszcze żeby w początkowych rundach nie wyrzucać wszystkiego na koniec rundy bo jest to nie potrzebne i jest to strata kasy .

Rzucamy najpierw działka a za nimi miny , jeżeli ktoś przedostanie się przez ogień działek to wpadnie na minę .

1. Kasa

2. Broń - Działko

3. Kasa

4. Broń - miny

5. Zdrowie - zdobycie dodatkowej apteczki , nie wszyscy może wiedzą ale jest do zabrania w jednym z zaułków .

6. Broń - krajalnica

7. Zdrowie - zdobycie dodatkowej apteczki .

8. Broń - dynamit . Nie koniecznie trzeba wybrać tą trasę po prostu ja nią poszedłem bo wiedziałem czego się spodziewać .

9. Zdrowie - idziemy pomału i przygotujcie flary i krajalnicę . Najpierw rzucamy flarę potem ciśniemy z krajalnicy .

Z całą odpowiedzialnością jest to do zrobienia , ja właśnie w ten sposób dotarłem do 10 rundy .

Przypominam dana strategia dotyczy gry solo , jest o wiele łatwiej .

Powodzenia i pozdrawiam .

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec 9 rundy i padłem w sumie przez przypadek.... No ale te 208 000 000 mln punktów jest i 72 w rankingu na całym świecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy co-op on-line jest możliwy tylko poprzez invite'a?

Czy ewentualnie można wybrać parametry gry i dołączyć do kogoś przypadkowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy co-op on-line jest możliwy tylko poprzez invite'a?

Czy ewentualnie można wybrać parametry gry i dołączyć do kogoś przypadkowego?

z tego co pamiętam, tylko Invite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku na pewno można grać z losowymi graczami, zostało to zmienione w DLC. NIe wiem co z campanią bo nie sprawdzałem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobył już ktoś trofeum 100 fragów na minutę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ściągnąłem łatkę ważącą aż 305 MB o nazwie 1.07. W trofeach mam ten cały DLC Droga Zagłady, ale bezpośrednio w grze tego dodatku nie widzę. Miał ktoś podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ściągnąłem łatkę ważącą aż 305 MB o nazwie 1.07. W trofeach mam ten cały DLC Droga Zagłady, ale bezpośrednio w grze tego dodatku nie widzę. Miał ktoś podobnie?

A kupiłeś go :P ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nic nie kupowałem xD a łatka 1.07 ważąca 305mb się sciągneła :P i jak wlaczam teraz gre to mam jeszcze znaczek Mature 17+ blood and violance

Edytowane przez FancyMichael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem na poziomie MROCZNYM i jedną misje na NIEUMARŁYM. I powiem że jakby było trofeum Przejdź całą kampanie na najwyższym poziomie trudności to nie przeszedłbym. Mieliśmy z kumplem nie lada wyzwanie jeśli chodzi o pierwszą misje. Ale ogólnie gra w porządku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem na poziomie MROCZNYM i jedną misje na NIEUMARŁYM. I powiem że jakby było trofeum Przejdź całą kampanie na najwyższym poziomie trudności to nie przeszedłbym. Mieliśmy z kumplem nie lada wyzwanie jeśli chodzi o pierwszą misje. Ale ogólnie gra w porządku. :)

Mam dokładnie to samo zdanie. Mroczny okazał się w moim wypadku dość łatwy, bo grałem ze znajomym +headset i najtrudniejsze miejsca pokonywaliśmy bez większych problemów. Nieumarły to była mordęga przez piekło - pierwsza misja i chyba z 8 zgonów było .... jeśli nie więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nic nie kupowałem xD a łatka 1.07 ważąca 305mb się sciągneła :P i jak wlaczam teraz gre to mam jeszcze znaczek Mature 17+ blood and violance

To jest normalne, tak mają wszyscy. Autorzy potraktowali to w taki beznadziejny sposób, że DLC ściągnąć muszą wszyscy (ukryty w patchu), a zagrają tylko ci którzy go kupią.

BTW, osobiście odradzam - zmarnowane 14 zł :P

Edytowane przez Kazioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasedodatek spoko jest tylko mały problem, który mnie irytuje, a mianowicie brak możliwości zapisu w/g mnie powinien zapisywac co poziom i po śmierci dac możliwość startu z tych które już przeszliśmy w razie gdyby ktoś chciał sie cofnąć i pójść inna drogą, a tak dochodze do 5-6 poziomu i zawsze gine w ten sam sposób, spada mi na głowe lodówka z nożycorękim i jak mam zaczynać od nowa to mnie trafia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak zapisu i szlifowanie wyników pokazuje kto jakiego ma skilla.

BTW Dojscie do 10 rundy to pryszcz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytam to niezły ze mnie lamer.

Musze zastosować się do waszych strategii bo dodatek jest bardzo fajny.

:thumbsup:

Edytowane przez cyra22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jest ktoś chętny na gre teraz w DN? poziom normalny od 5 misji , chce przejsc w kooperacji , nikt się nie dołacza. psn - speed1-BOSS zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka z brakiem zapisu w DLC :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jest ktoś chętny na gre teraz w DN? poziom normalny od 5 misji , chce przejsc w kooperacji , nikt się nie dołacza. psn - speed1-BOSS zapraszam

Jeśli jesteś gdzieś dalej w postępie gry to nie ma opcji żeby ktoś do Ciebie dołączył i grał z Tobą dalej :( Dostaniesz komunikat że drugi gracz w swoim postępie jest na innym poziomie (nawet jeśli już skończył wcześniej grę na wszystkich poziomach i ma wszystko odblokowane), no chyba że znajdziesz osobę która akurat jest też na 5 misji w kampanii dla dwóch graczy (trudne zadanie)

Pozostaje jedynie ustawić się z kimś konkretnym i przejść całość, powyższe sprawdzałem osobiście po tym jak po próbie ataku na co-op z randomowym graczem ten wylazł z serwa i zostałem z ręką w nocniku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobył już ktoś trofeum 100 fragów na minutę ?

100 fragów bez problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomógłby mi ktoś przejść kampanię na poziomie trudności PONURY, potrzebuje ogarniętego w DN gracza, bo tryb jest dosyć trudny ??

Mój ID bickamil5, najpierw napisz do mnie wiadomość że chodzi o DEAD NATION , na DN jestem dostępny od piątku do niedzieli !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomógłby mi ktoś przejść kampanię na poziomie trudności PONURY, potrzebuje ogarniętego w DN gracza, bo tryb jest dosyć trudny ??

Mój ID bickamil5, najpierw napisz do mnie wiadomość że chodzi o DEAD NATION , na DN jestem dostępny od piątku do niedzieli !!

Jeśli potrzebujesz to do platyny polecam samemu przejść Ponury i Mroczny. W Coopie te 2 tryby są mega ciężkie ale nie niemożliwe do przejścia. Musiałbyś mieć kogoś ogarniętego i z HS i mieć bardzo dużo czasu.

Coopa na Martwicy żeby było jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jupiii dzisiaj chyba miałem dobry dzień :)

w końcu wpadło trofeum za dotarcie do 10 rundy :) ale oczywiście padłem :) w ogóle to w 10 rundzie ze studzienek tyle ich wychodzi że aż konsola się zamula :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok platynka już wpadła !! Grałem z kumplem ! W tabeli wyników DN jest gosć co doszedł do 23 fali XD, pozdrawiam !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×